Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για να καταλαβω κατι, ο φοβος σας ειναι μηπως το κουτι περιεχει αερα κοπανιστο η πετρες?

 

ναί!

έχει γίνει σε γνωστό μου οπότε το θεωρώ δυνατό να ξαναγίνει

 

εξάλλου είναι απλά το άνοιγμα μίας κούτας το οποίο μπορεί να σε σώσει απο πολλούς μπελάδες >300 ευρώ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειδες 3570K τιμη? :D

τι στα κομματια? πολυ καλες τιμες εχει ειδικα στους επεξεργαστες.....!

 

επισης τρελες τιμες στους SSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.mrsmith.gr/index.php/shop/product/view/420/4011352

κοιταχτε και τους αλλους ssd πανικοςςς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παίδες έχετε λίγο το νου σας(αντικαταβολή),γιατί σε κάποια πράγματα οι τιμές δεν είναι απλά καλές, είναι εξωπραγματικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι στα κομματια? πολυ καλες τιμες εχει ειδικα στους επεξεργαστες.....!

 

επισης τρελες τιμες στους SSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.mrsmith.gr/index.php/shop/product/view/420/4011352

κοιταχτε και τους αλλους ssd πανικοςςς!

 

Τρελες δεν θα τις χαρακτηριζα...αλλα ειναι αρκετα καλες -εως συγκρισιμες με αυτες απο ΑΜΑΖΟΝ-...

Και εγω καλοβλεπω ssd αλλα τα 8ευρο αντικαταβολη "χαλαει" την καλη τιμη τους...Αν καποιος ενδιαφερεται για αγορα και ειναι Πατρα ας μου στειλει pm να μοιρασουμε τουλαχιστον τα εξοδα αποστολης...

 

(Φυσικα θα περιμενω μεχρι Τριτη/Τεταρτη οπου θα γινουν οι πρωτες παραδοσεις σε αυτους που εχουν παραγγειλει για να δω αν ολα ειναι καλα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελες δεν θα τις χαρακτηριζα...αλλα ειναι αρκετα καλες -εως συγκρισιμες με αυτες απο ΑΜΑΖΟΝ-...

Και εγω καλοβλεπω ssd αλλα τα 8ευρο αντικαταβολη "χαλαει" την καλη τιμη τους...Αν καποιος ενδιαφερεται για αγορα και ειναι Πατρα ας μου στειλει pm να μοιρασουμε τουλαχιστον τα εξοδα αποστολης...

 

(Φυσικα θα περιμενω μεχρι Τριτη/Τεταρτη οπου θα γινουν οι πρωτες παραδοσεις σε αυτους που εχουν παραγγειλει για να δω αν ολα ειναι καλα...)

 

κάνε την αγορά και βάλε κατάθεση σε λογαριασμό τους για να κλειδώσεις την τιμή ;)

έπειτα το αλλάζεις μέσω εμαιλ σε ότι θές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Έψαχνα blu-ray recorder, και από ότι βλέπω έχει και σε αυτά πολύ καλές τιμές.

 

 

Όντως η αντικαταβολή είναι λίγο ξινή. Να το εμπιστευτώ και να πληρώσω με κατάθεση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελες δεν θα τις χαρακτηριζα...αλλα ειναι αρκετα καλες -εως συγκρισιμες με αυτες απο ΑΜΑΖΟΝ-...

 

 

Τον Corsair Performance Pro Series 128GB τον έχει 50 ευρώ κάτω (146 από 196). Πόσο πιό κάτω τον θές ? Το θέμα είναι αν είναι αλήθεια όλο αυτό το στόρυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Corsair Performance Pro Series 128GB τον έχει 50 ευρώ κάτω (146 από 196). Πόσο πιό κάτω τον θές ? Το θέμα είναι αν είναι αλήθεια όλο αυτό το στόρυ.

 

Φυσικα και αυτα ειναι εξωπραγματικα καλες τιμες...δεν το συζητω...Απλα εγω αναφερομουν στους ssd...τα αλλα δεν με ενδιαφερουν :devil: :devil: :devil:

Ας ελπισουμε οτι ολα θα ειναι οπως πρεπει...αν και σε αλλη προσφορα απο το συγκεκριμενο καταστημα καποιος παρατηρησε οτι δεν αναφερεται κατι για το θεμα της εγγυησης...

Δεν ξερω αν ξεχασαν (ή "ξεχασαν") να γραψουν κατι μετα τη συντηρηση...

Παντως καποιες αλλες λεπτομεριες (π.χ. τα προϊοντα περιλαμβανουν φ.π.α 23% και μπορει να γινει αντικαταβολη) προστεθηκαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...