Προς το περιεχόμενο

Πορνεια (Εξαναγκαστικη,Κατ'επιλογην,Αιτια υπαρξης τους)


-nick-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλαντας ειτε τα λες απο αγνοια ειτε για να δικαιολογησεις το να πηγαινει καποιος σε μπουρδελα ...

 

Καλα στα λενε εβα + μιντι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα στην ουκρανια ασπουμε ειναι νορμαλ για μια γυναικα να δουλευει στο χωραφι μαζευοντας πατατες... Και να βγαζει τρεις κ εξηντα. Και να ζησει μια ζωη που η ελληνιδα θα θεωρουσε μιζερη... Και να μεινει εγκυος στα 20 21 με καποιον ουκρανο που θα την παρατησει, η δε θα την παρατησει αλλα θα γυρναει καθε βραδυ μεθυσμενος κ θα την πλακωνει στο ξυλο... Αυτα ειναι νορμαλ και "αποδεκτα" πραγματα εκει περα.

 

Αυτες Που ερχονται να κανουν αυτη τη δουλια επιλεγουν μια πολυ πιο προσοδοφορα δουλια (και πιο ευκολη κατα τη γνωμη μου, αλλα οκ αυτο ειναι υποκειμενικο)

 

Καλαντας ειτε τα λες απο αγνοια ειτε για να δικαιολογησεις το να πηγαινει καποιος σε μπουρδελα ...

 

Καλα στα λενε εβα + μιντι

 

 

Επειδη εχω παει αρκετες φορες, λιγες κοπελες εχω αντιληφθει να ξενερωνουν με αυτο που κανουν. Τωρα εσυ χωρις να εχεις καμια ιδεα πως εκφερεισμαποψη για την οποια εισαι τοσο σιγουρος απορω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς καμία δόση υπερβολής αν είχα ποτέ κόρη που πήγαινε για εκεί ή θα έμενε στο μόνιμα στο υπόγειο ή θα την σκότωνα. Απίστευτη προσβολή για μένα, στο πρόσωπο μου.

 

Εγώ αν αποκτήσω κόρη δεν θα την εξαναγκάζω σε τίποτα.

Αν θέλει να φέρει λεφτά στο σπίτι καλό θα κάνει.

Όσο περισσότερα, τόσο καλύτερα.

Μια κόρη πουτάνα και έναν γιό αδερφή και δεν ξαναδουλέυω, κρίση και μαλακίες.

 

 

Τοσο μισος για την νομικη?

 

Μλκ ακόμα γελάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να εχεις παει πολλες φορες δεν σημαινει οτι εχεις γνωση για το τι παιζει απο πισω,ποια τα κινητρα κλπ... Προφανως αν την εβλεπες εντελως ξενερωμενη την αλλη δεν θα ξαναπηγαινες... Τι επιχειρημα ηταν αυτο ? Εγω ειχα παει μια φορα στα 18 με κατι τσογλανια που κανα παρεα και ηταν τοσο μουφα και ξενερωμα η φαση που δεν ξαναπατησα ποτε. Παρολα αυτα και μιας το γυρνας στο θεμα του 'εχω παει πολλες φορες αρα ξερω' ειχα γνωστους και φιλους που πηγαιναν συχνα... Σιγουρα οχι η καλυτερη φαση.

 

Επιμενω παντως το οτι πας πολλες φορες δεν σημαινει οτι ξερεις τι κυκλωματα εμπλεκονται ουτε τα κινητρα μιας κοπελας που εκδιδεται.

 

Αρα επεσα μεσα εχεις παει πολλες φορες οποτε προσπαθεις να εκλογικευσεις καποια πραγματα για να ξεφορτωθεις τις οποιες κοινωνικες ας πουμε ενοχες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειπα οτι κανεις σεξ που το φχαριστιεσαι... Προφανως και ειναι μουφα και απατη αλλα απο τη μλκια ειναι καλυτερο και πιο υγειηνο. Δε προσπαθω να εκλογικευσω τιποτα, οι κοπελες που εργαζονται εκει ειναι ατομα φιλοχρηματα στην πλειοψηφια τους... Αμα θελανε θα ηταν ελευθερες να καθαριζουν σκαλες... Δεν το κανουν ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα στο μπάτσος ή πόρνη, ποιο είναι πιο πάνω στην αξιολογική σας κλίμακα; Έτσι για να ξέρω, να συμμετέχω ή όχι;

 

Aν το βλεπεις επαγγελματικα (δηλαδη στην πληρως συνειδητοποιημενη κατ'επιλογην πορνη , και οχι θυμα τραφφικινγκ ή αναγκασμενη λογω εξαθλιωσης) η πορνη.

Στην περιπτωση ομως που δεν ειναι κατ'επιλογην πορνεια αλλα εξαναγκασμενη,εμμεσα ή εμμεσα, δεν ειναι συγκρισιμα καθως το 2ο παυει να ειναι επαγγελμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο επαγγελμα-αγγαρεια δεν ειναι εμμεσα εξαναγκασμενο (απο το χρημα) ρε νικ?

Αν είναι επιλογή δεν είναι αγγαρεία. Και εννοώ όχι επιλογή ευκαιριακή(εξαναγκασμού λόγο κατάστασης πχ) αλλά διαρκείας(να το θέλεις πραγματικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο επαγγελμα-αγγαρεια δεν ειναι εμμεσα εξαναγκασμενο (απο το χρημα) ρε νικ?

 

Σε αυτο που λες απανταει το αρχικο ποστ του θεματος ....

 

Με λιγα λογια δεν ειναι το ιδιο να προσφερεις τη χειρωνακτικη σου δυναμη η της γνωσεις σου η τα ταλεντα σου με το να δινεις το κορμι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω. Μπάτσο, δεν θα πήδαγα

 

Γι'αυτό προτιμούμε τις πουτάνες.

Η κάθε ψωνάρα κρίνει τον άνδρα από κάθε λογής μαλακία.

Δουλειά, ρούχα, παπούτσια, μαλλιά, μούσια.

Η πουτάνες δεν κρίνουν.Τελεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι δουλειές δύσκολες είναι και όλοι κάνουν καθημερινά υποχωρήσεις στις απαιτήσεις των αφεντικών ή των πελατών (είτε το παραδέχονται είτε όχι)

Την στιγμή όμως που είναι παράνομη η εργασία εννοείται πως είναι πολύ πιο δύσκολη.

 

Αν μπορούσε ένας άντρας να κάνει την ίδια δουλειά είναι 100% εγγυημένο ότι θα την έκανε.

Δεν υπάρχει όμως μεγάλη ζήτηση γιατί οι γυναίκες αν θέλουν μπορούν μέσα σε 1 λεπτό να βρούνε άντρα :mrgreen:

 

lol... Υπαρχουν και αντρες που κανουν αυτη τη δουλεια και οι πελατισσες τους ειναι συνηθως ηλικιωμενες.

Δεν εχει σημασια ποσο ευκολα μπορεις να βρεις ατομο του αλλου φυλλου για συνευρεση, απο τον/την επαγγελματια θα ζητησεις ιδιαιτερα πραγματα που δε θα ζητουσες απο νορμαλ συντροφο.

Η εργασια αυτη δεν ειναι παρανομη εφοσον περνας απο γιατρο(απαραιτητο).

 

Μα στην ουκρανια ασπουμε ειναι νορμαλ για μια γυναικα να δουλευει στο χωραφι μαζευοντας πατατες... Και να βγαζει τρεις κ εξηντα. Και να ζησει μια ζωη που η ελληνιδα θα θεωρουσε μιζερη... Και να μεινει εγκυος στα 20 21 με καποιον ουκρανο που θα την παρατησει, η δε θα την παρατησει αλλα θα γυρναει καθε βραδυ μεθυσμενος κ θα την πλακωνει στο ξυλο... Αυτα ειναι νορμαλ και "αποδεκτα" πραγματα εκει περα.

Ρατσιστικο ποστ.

Φανταζομαι οτι και οι γερμανοι για μας λενε οτι ειναι νορμαλ για τους ελληνες να ειναι φοροφυγαδες τεμπεληδες και διεφθαρμενοι. Ισχυει για πολλους βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...