Προς το περιεχόμενο

eBay - αγοραστης απο Νιγηρια! - PayPal


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν βλέπω να ξεμπερδεύεις εύκολα με αυτόν...

ε αν συνεχισει να στελνει, θα τοποθετηθει πολυ ομορφα σε spam folder κτλ κτλ frown.png

 

edit:

τελικα ξαναστειλε λεγοντας:

Okay no problem,i'll take a legal action on this

Bye

Οτι ναναι.. εν το μεταξυ δεν του πα ποτε να 'στειλει' τα χρηματα. Του πα στειλε μου την διευθυνση σου και θα σε ενημερωσω αυριο για το αν θα προχωρησουμε, Ευτυχως εχω κρατησει τα email
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσεξες ακριβως τι λεει;

θα πει οτι δεν ελαβε ποτε tracking number, οποτε παει πεταξε το vita :) οποτε τα λεφτα δε θα γινουν ποτε credited στο λογαριασμο σου και τα 400 επεστρεψαν στον αρχικο ιδιοκτητη τους

τρεχα πιαστον εσυ μετα !!!!!

post-205578-0-71442900-1338154774_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεξες ακριβως τι λεει;

θα πει οτι δεν ελαβε ποτε tracking number, οποτε παει πεταξε το vita :) οποτε τα λεφτα δε θα γινουν ποτε credited στο λογαριασμο σου και τα 400 επεστρεψαν στον αρχικο ιδιοκτητη τους

τρεχα πιαστον εσυ μετα !!!!!

 

Σωστος! Κατι τετοιο σκεφτομουν οτι θα γινεται εξ'αρχης. Εν το μεταξυ οσο το κοιταω τοσο περισσοτερο μου κανει μπαμ οτι δεν ειναι απο official PayPal το email

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε αν συνεχισει να στελνει, θα τοποθετηθει πολυ ομορφα σε spam folder κτλ κτλ frown.png

 

edit:

τελικα ξαναστειλε λεγοντας:

Οτι ναναι.. εν το μεταξυ δεν του πα ποτε να 'στειλει' τα χρηματα. Του πα στειλε μου την διευθυνση σου και θα σε ενημερωσω αυριο για το αν θα προχωρησουμε, Ευτυχως εχω κρατησει τα email

 

Ρε φιλε...

 

Απλα παει να σε τρωμαξει (και φενετε επιασε λιγο)

 

Δεν θα βλεπεις μαιλ..

Θα μπεις στο PAYPAL account σου (απο το browser www.paypal.com οχι απο κανα λινκ απο το μαιλ)

και θα δεις τι γινετε...

Ειμαι 100% οτι δεν υπαρχει ουτε cent εκει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τους ξεφορτωνομαι αμεσα γιατι τους λεω οτι η υπηρεσια ηλεκτρονικου εγκληματος μου ζητησε να τους δωσω ολα τα στοιχεια σας.

Επειδη προφανεστατα εχουν συνεργατες εδω γινονται εξαφανιζολ.... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 100% οτι δεν υπαρχει ουτε cent εκει!

Αν βλέπεις την πληρωμή στο paypal που περιμένει να κάνεις accept πάτα ένα decline και τελείωσες.

οντως δεν υπαρχει κατι pending στο paypal που αφορα το να δεχθω χρηματα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείξε χαρακτήρα γιατί μας πήραν από κάτω τα νιγηρια.

Κανε αξεπτ και στειλτου μια μπανάνα.

το σκεφτηκα παρα πολλες φορες αυτο τις τελαυταιες ωρες. χαχαχαmrgreen.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκεφτηκα παρα πολλες φορες αυτο τις τελαυταιες ωρες. χαχαχαmrgreen.png

 

Ξερεις τι κανουν οι μαγκες?

Αν εχεις διαθεση...

Πες του οκ ελαβα την πληρωμη...

Βαλε κατι βαρι σε ενα κουτι.. και στειλε το .. δηλωσε αξια 400€ θα νομιζει οτι ειναι αυτο που ζητησε θα πληρωσει τελονιο... και ασε τον να τρεχει μετα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας το νήμα, αποφάσισα να ψάξω στο Google Earth τη διεύθυνση του Νιγηριανού, η οποία, κατά αρχάς, φαίνεται σωστή και πλήρης.

 

Και όμως, το σύστημα απαντάει ότι δεν μπορεί να βρει αυτή τη διεύθυνση. Άλλαξα πολλές φορές τον αριθμό, κρατώντας, όμως, την οδό αλλά και πάλι το αποτέλεσμα είναι αρνητικό. Αυτό είναι μια μικρή ένδειξη επιβεβαίωσης όσων έχουν αναφερθεί παραπάνω για τους Νιγηριανούς ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε σε παρομοια κατασταση εμενα με ενοχλουσε συνεχεια οτι πληρωσα θελω την συσκευη εισαι απατεωνας θα σε καταγγειλω στην αστυνομια και του λεω ωραια στελεις τα λεφτα μεσω western union μου δινεις τον κωδικο παιρνω τα χρηματα και στο στελλω διοτι στο paypal μου δεν τα ειδα και μαλλον κατι εκανες λαθος ,απλα επειδη τα μεταφορικα κοστιζουν ριξε ακομα 100 ευρω για τον κοπο μου να το συσκευασω καλα

ακομα περιμενω απαντηση,ουσιαστικα ειναι τραγικος ο τροπος που προσπαθουν να κλεψουν αλλα στα τοσα δισσεκατομυρια κοσμο καποιος σου λενε θα βρεθει να την πατησει.και μετα αντε να βρεθει ο κλεφτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε corpse ασε το νιγηριανο, το θελω εγω το psp!

και για να δεις ποσο πολυ το θελω σου εκανα καταθεση 4000, οριστε και η αποδειξη :-D :-D

 

Καλό .... Πολύ καλόοοοοοοοοοοοοοο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...