Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, AntonisKo είπε

Μαζί σου κι εγώ.

Μου πέρασε απλώς από το μυαλό για το PS4 + PS5 μετά γιατί αν δεν κάνω λάθος ανακοίνωσαν ότι θα το δώσουν free στο PS5 σε όσους το πάρουν για το 4,

Δεν υπαρχει πουθενα τετοια ανακοινωση ως τωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, AntonisKo είπε

Μαζί σου κι εγώ.

Μου πέρασε απλώς από το μυαλό για το PS4 + PS5 μετά γιατί αν δεν κάνω λάθος ανακοίνωσαν ότι θα το δώσουν free στο PS5 σε όσους το πάρουν για το 4…

Μόνο για το Xbox και το Smart Delivery πρόγραμμά τους ισχύει αυτό. Τουλάχιστον για την ώρα, καθώς δεν νομίζω να μην προσφέρει κάτι τέτοιο και η Sony (βέβαια, ούτε Backwards Compatibility έδωσε στο PS4 και δεν της στοίχισε και πολύ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, AntonisKo είπε

Παιδιά το αγοράζουμε και το παίζουμε αρχικά σε PS4 pro με την ελπίδα ότι θα μας το δώσουν δωρεάν και στο 5 ή το παίρνουμε μια και καλή για το pc για να είμαστε σίγουροι?

Τείνω προς το 2ο..


Αν εχεις καλυτερο PC απο δυνατοτητες PS4 Pro,παρτο στο PC. Αν το Pro ειναι καλυτερο απτο τωρινο PC σου,παρτο στο PS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, AntonisKo είπε

Παιδιά το αγοράζουμε και το παίζουμε αρχικά σε PS4 pro με την ελπίδα ότι θα μας το δώσουν δωρεάν και στο 5 ή το παίρνουμε μια και καλή για το pc για να είμαστε σίγουροι?

Τείνω προς το 2ο..

για δωρεάν upgrade σε xbox series X από xbox One έχουν πει μόνο

Cyberpunk 2077 to get free Xbox Series X upgrade after console launch, free PS5 upgrade unclear

Αναφορά σε κείμενο

In terms of Microsoft's console, like I said, we have officially confirmed both the update and the cross-gen availability, meaning that you'll be able to play the game from the get-go on the next-gen. However, when it comes to a proper, full-blown next-gen version, that's going to come later, we haven't announced when and I don't have a new comment here on that... There's no official announcement coming from PlayStation so we really can't confirm or deny anything. It's PlayStation that first needs to address these issues and then we're happy to make a comment, but we can't jump the gun ahead of them.

 

εγώ σε pc θα το πάρω.
Ξέρεις πόσο άσχημο φαίνεται το witcher 3 στο ps4 σε σχέση με το pc? Τα έπαιζα δίπλα δίπλα και γελούσα πόσο κάτω ήταν τα γραφικά στο ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Ξέρεις πόσο άσχημο φαίνεται το witcher 3 στο ps4 σε σχέση με το pc? Τα έπαιζα δίπλα δίπλα και γελούσα πόσο κάτω ήταν τα γραφικά στο ps4.

Βασικά άμα δεν ήταν fps δεν θα με ένοιαζε tbh, αλλα με το που βγούν mods το PC είναι μονόδρομος και όλοι ξέρουμε ότι θα γίνει της ιερόδουλης το κάγκελο από mods. :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alastor192 είπε


Αν εχεις καλυτερο PC απο δυνατοτητες PS4 Pro,παρτο στο PC. Αν το Pro ειναι καλυτερο απτο τωρινο PC σου,παρτο στο PS

Το pc είναι καινούργιο πριν ένα μήνα έκανα upgrade.

Λογικά θα την παλέψει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Βασικά άμα δεν ήταν fps δεν θα με ένοιαζε tbh, αλλα με το που βγούν mods το PC είναι μονόδρομος και όλοι ξέρουμε ότι θα γίνει της ιερόδουλης το κάγκελο από mods. :D

 

Θα υποστηρίζει Steam Workshop;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν υποστηρίζει DLSS 2.0(που δεν το νομίζω) θα είναι καθαρά απόφαση της nvidia. Είναι το τίποτα, από άποψη δουλειάς, μπροστά στο σύνολο των RTX effects.

Μην ξεχνάμε πάντως ότι εντελώς τυχαία αποφάσισαν να το βγάλουν πάνω στην κυκλοφορία των νέων καρτών από amd και nvidia. Αυτά που λέγανε πρόσφατα για λογικές απαιτήσεις τα βλέπω με σκεπτικισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...