Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, firepc είπε

9 χρονια σχεδον οι κονσολες φταινε ακομα?

Μα αφού είπαν ότι λόγω των current gen έγινε το delay..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Herald είπε

Και κάρτες γραφικών αμα μπορούσαμε να αγοράσουμε απο κλειδάδικα από εκεί θα τις πέρναμε. Δεν θα με έπιανε καψούρα αν θα πάνε τα λεφτά στον developer (nvidia). 

Ναι γιατί δε βλέπεις, όλοι αυτοί που τα λένε αυτά με τα κλειδαδικα αγοράζουν ταινίες και τραγούδια ,τι όχι? 😝😝😝

4 ώρες πριν, Xentimus είπε

Το θέμα είναι ότι τα κλειδάδικα αυτά πολλές φορές έχουν φθηνές τιμές γιατί τα codes είναι από κλεμμένες πιστωτικές κάρτες. Και άμα σου τύχει καλή τύχη να έχεις να βρεις άκρη. Εκτός του ότι η εταιρεία χάνει χρήματα για την αγορά σου μετά, γιατί αυτός του οποίου του έκλεψαν την κάρτα θα κάνει chargeback. Και μετά μην ρωτήσει κανείς γιατί έφαγε ban το account του σε κάποιο παιχνίδι, αν αγοράζετε από αυτά.

Κοίτα να δεις τι γίνεται στον κόσμο.

Πόσο τυχερός παίζει να είμαι να έχω αγοράσει γύρω στα 500 παιχνίδια από κλειδαδικα, μπορεί και παραπάνω και να μην έχει γίνει τπτ. Που και να συνέβαινε, το παιχνίδι γίνεται revoke όχι ban ο λογαριασμός.

Καλό θα είναι να μη μιλάμε άμα δε ξέρουμε όμως ε?και να μη διαδίδουμε ότι γράφουν πονεμένοι που πληρώνουν full price.

(Να φανταστώ όσοι πουλάμε/αγοράζουμε τα μεταχειρισμένα παιχνίδια στο ps4 πρέπει να μας ρίξουν στην πυρά. Εκεί να δεις λεφτά που χάνει η εταιρεία)

Μην δω κανέναν να αγοράσει από skroutzoμαγαζο! Χάνει λεφτά η εταιρία! Την 3080 να την πάρετε από το πλαίσιο ε!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μπορούσα να συμφωνησω παραπάνω !!!

Κάποιος έγραψε καλα και για 10-15 ευρώ σωθήκατε ή κατι τετοιο , φυσικά και σώθηκα οταν μπορώ να αγοράσω 2-3 gmaes το χρόνο που με ικανοποιούν γιατί όχι

Και φυσικά θα ανταλλαξω παιχνίδια PS4 καλά δεν μιλάω καν για skroutzομαγαζο που τα βγαζουν σκαρτα και παραεισαγωγης ναι ειδα και το Πλαισιο που στηριζει μονο TurboX και μερικά σκορπια κομματια . Απο το μεγαλυτερο κατάστημα πουλαει ηλεκτρικές κουζίνες για να μειωσει τη χασούρα.

Ξέφυγα το ξέρω αλλα ο καθένας έχει δικό του πορτοφόλι και κάνει ότι θέλει, ναι θεωρώ υπερβολή του προαναφερθέντα τα 500+ games, αλλα δεν μου ζητησε δανεικα οποτε μαγκια του και λίγα πήρε !

Θέλω να πάρω το Valhalla και για να πάρω το full game ζητάνε 100 ευρώ ! Κάτσε ρε φίλε 100 για ένα παιχνίδι που το σχεδιάζεις 1 χρόνο ? Δηλαδή το Cyber ποσα έπρεπε να ζητάνε 400 ακτατέβατα ?

Αλλα δυστυχώς άμα είχανε όλοι μια γραμμή τότε να δεις πως θα ρίχνανε τις τιμές , ΑΚΟΥ 100 ΕΥΡΩ  και μην μου πει κανεις οτι μπορείς να πάρεις την standard εκδοση με 60 ή με 50 πχ σε έκπτωση ή απο κλειδάδικο , ρε παιδια όποιος έχει παιξει AC ξέρει πολύ καλά ότι χωρίς τα expansions είναι μισά παιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BabisTs είπε

ενώ του mike είχε.......🤣

Με αφορμή του συγκεκριμένου game φαντάζομαι αναρωτήθηκε, but fair enough. Πάντως να ξέρεις, το GOG είναι της CDPR.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ξαφνικα η CDPR λεει οτι ο λογος δεν ειναι η κονσολες αλλα η βαθμολογια που θελουν να πετυχουν στο metacritic 🤮

https://unboxholics.com/news/gaming/80080-o-pragmatikos-logos-pou-kathysterise-to-cyberpunk-ypsilovathmo-stelechos-apokalyptei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προτιμω τα μισοτελειωμενα παιχνιδια της EA και λοιπων εταιριων,τουλαχιστον οταν λενε οτι θα βγει την ταδε μερα,δεν κανουν πισω και δεν πηγαινει τσαμπα η αδεια που πηρα απτην δουλεια

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MariaLog είπε

και πολυ ασχοληθηκαμε. απο μενα ειναι αγορα οχι , λογω συμπεριφορας εταιρειας, ετσι για το γαμωτο

Δικαίωμα σου/σας. Εμείς οι υπόλοιποι θα παίξουμε την παιχνιδάρα όποτε βγει. Χωρίς παρεξήγηση B)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, firepc είπε

Α ναι, και μην ξεχασετε να βαλετε ολοι 10 μολις ανοιξουν οι βαθμολογιες στο metacritic

Μιλαμε για την καλυτερη εταιρια του κοσμου

Αν αξίζει για δέκα θα του βάλουμε 10 με τόνο έτσι για τις απίστευτες στιγμές που έχουμε βιώσει στα προηγούμενα παιχνίδια της. Πάντα παίζει ρόλο και ο πρότερος βίος ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, firepc είπε

Τωρα ξαφνικα η CDPR λεει οτι ο λογος δεν ειναι η κονσολες αλλα η βαθμολογια που θελουν να πετυχουν στο metacritic 🤮

https://unboxholics.com/news/gaming/80080-o-pragmatikos-logos-pou-kathysterise-to-cyberpunk-ypsilovathmo-stelechos-apokalyptei

Για να πάρεις +90 βαθμολογία προϋποθέτει να βγάλεις μια παιχνιδάρα που θα δουλεύει αρκετά καλά. Αυτό εννοεί αν διαβάσεις όλες του τις συνεντεύξεις. Είναι σίγουροι ότι έχουν τη παιχνιδάρα και κάνουν τα πάντα για να παίζει καλά σε 9 διαφορετικές πλατφόρμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, MariaLog είπε

και πολυ ασχοληθηκαμε. απο μενα ειναι αγορα οχι , λογω συμπεριφορας εταιρειας, ετσι για το γαμωτο

Δικαίωμα σου άμα ενόχλησε, εκτος άμα εννοείς, που δεν θέλω να πιστεύω, ότι απλά δεν θα το πληρώσεις.

Από εκεί και πέρα μάλλον κόψε και το gaming γενικά, γιατί καλύτερες εταιρίες από CDPR, η έστω παρόμοιες, είναι ελάχιστες, όπως Techland, Larian, και μερικές ακόμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Alastor192 είπε

εγω προτιμω τα μισοτελειωμενα παιχνιδια της EA

Anthem εσύ?😁 Το πρόβλημα είναι τα μισοτελειωμένα της παραμένουν και μισοτελειωμένα πολλές φορές και κλείνουν studio κατόπιν εορτής. Αν και στην περίπτωση της biowhore έπρεπε να είχε κλείσει το μπ.....ο κάτι χρόνια, όσο παραμένει ανοιχτό είναι ύβρις για μας τους παλιούς που την προλάβαμε όπως ήταν κάποτε κραταιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...