Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως οι rtx αντανακλάσεις πάνω σε μεταλλικές επιφάνειες μου φαίνονται πολύ κακές. Όχι σαν rtx υλοποίηση, σαν θέαμα γενικότερα. Μάλλον είμαι περίεργος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

175 ώρες λέει ο άλλος και ακόμα να το τελειώσει. Οι 130 απ'αυτές explore στα στριπτιτζάδικα φαντάζομαι.

Εγώ ειμαι καθαρός. Δεν θα περάσω απο τέτοια στενά και θα το τελειώσω παρθένος σε 7-8 ώρες το πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, psof είπε

175 ώρες λέει ο άλλος και ακόμα να το τελειώσει. Οι 130 απ'αυτές explore στα στριπτιτζάδικα φαντάζομαι.

Εγώ ειμαι καθαρός. Δεν θα περάσω απο τέτοια στενά και θα το τελειώσω παρθένος σε 7-8 ώρες το πολύ.

Θα βάζεις χέρι στους βοηθούς σου τότε 😝

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, psof είπε

175 ώρες λέει ο άλλος και ακόμα να το τελειώσει. Οι 130 απ'αυτές explore στα στριπτιτζάδικα φαντάζομαι.

Εγώ ειμαι καθαρός. Δεν θα περάσω απο τέτοια στενά και θα το τελειώσω παρθένος σε 7-8 ώρες το πολύ.

 

Εγώ που είμαι μύστης θα περάσω από όλα τα στριπτιζάδικα και θα γράψω και review για το καθένα από αυτά.😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Εγώ που είμαι μύστης θα περάσω από όλα τα στριπτιζάδικα και θα γράψω και review για το καθένα από αυτά.😁

Τότε να διαλέξεις έξτρα σμολ μέγεθος τσουτσουνιου στο character creation για να περνάς απαρατήρητος και να κάνεις την κριτική σου ανενόχλητος. Με αυτή την επιλογή θα έχεις κι έξτρα inventory space υποθέτω(και οι δυο τσεπες του παντελονιού ελεύθερες).

Εγώ θα διαλέξω σουπερ έξτρα λαρτζ για ρεαλισμό και immersion. Αλλά δεν θα το χρησιμοποιήσω όπως υποσχέθηκα παραπάνω.

Cyberpunk 2077 features “various sizes and combinations of genitals” to play with

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, psof είπε

Τότε να διαλέξεις έξτρα σμολ μέγεθος τσουτσουνιου στο character creation για να περνάς απαρατήρητος και να κάνεις την κριτική σου ανενόχλητος. Με αυτή την επιλογή θα έχεις κι έξτρα inventory space υποθέτω(και οι δυο τσεπες του παντελονιού ελεύθερες).

Εγώ θα διαλέξω σουπερ έξτρα λαρτζ για ρεαλισμό και immersion. Αλλά δεν θα το χρησιμοποιήσω όπως υποσχέθηκα παραπάνω.

Cyberpunk 2077 features “various sizes and combinations of genitals” to play with

 

Α πα πα... Εγώ θα διαλέξω ένα μεσαίο μέγεθος. Μέτρον άριστον έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Α πα πα... Εγώ θα διαλέξω ένα μεσαίο μέγεθος. Μέτρον άριστον έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι!

Γι αυτό χρειάζεσαι μικροσκόπιο για να το βρεις σε κάθε άγαλμα των αρχαίων Ελλήνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, psof είπε

Γι αυτό χρειάζεσαι μικροσκόπιο για να το βρεις σε κάθε άγαλμα των αρχαίων Ελλήνων.

 

Δεν ισχύει πάντα. Πχ δες τα αγάλματα του θεού Πάνα καθώς και διάφορους αμφορείς.

Γενικά ίσως να το παράκαναν λίγο με το customization στο παιχνίδι. Βεβαίως αν όλα αυτά παίζουν κάποιο...ρόλο αργότερα θα δείξει. 😁

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

edit: Τα βασικά από RT, αλλά πολλές ρυθμίσεις στα shadows. Όπως πάντα, το πρώτο που κόβεις αν δεν μπορείς να μαξάρεις πιο σημαντικά εφέ.

Επεξ/σία από pirmen56
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, _Theo_ είπε

Βεβαίως αν όλα αυτά παίζουν κάποιο...ρόλο αργότερα θα δείξει. 😁

Όσο μικρότερο έχεις, τόσο πιο γρήγορα θα ξεκλειδώνουν τα ακριβά αμάξια. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, psof είπε

Τότε να διαλέξεις έξτρα σμολ μέγεθος τσουτσουνιου στο character creation για να περνάς απαρατήρητος και να κάνεις την κριτική σου ανενόχλητος. Με αυτή την επιλογή θα έχεις κι έξτρα inventory space υποθέτω(και οι δυο τσεπες του παντελονιού ελεύθερες).

Εγώ θα διαλέξω σουπερ έξτρα λαρτζ για ρεαλισμό και immersion. Αλλά δεν θα το χρησιμοποιήσω όπως υποσχέθηκα παραπάνω.

Cyberpunk 2077 features “various sizes and combinations of genitals” to play with

Εγώ θα βάλω γνήσιο ελληνικό μέγεθος, 22εκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Bigi444444 είπε

Εμένα πάντως οι rtx αντανακλάσεις πάνω σε μεταλλικές επιφάνειες μου φαίνονται πολύ κακές. Όχι σαν rtx υλοποίηση, σαν θέαμα γενικότερα. Μάλλον είμαι περίεργος.

Παρατήρησε στην πραγματική ζωή να δεις πως υπάρχουν κανονικά αντανακλάσεις πάνω σε μεταλλικές επιφάνειες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, afragorn είπε

Έχει βρει κανείς φθηνό κλειδάκι για pc; Στο CDkeys το βλέπω στα 44 και αναρωτιόμουν εάν υπάρχει κάτι φθηνότερο.

Καλά το cdkeys είναι για γέλια, επειδή το κοιτάω κι εγω καθημερινά, χτες το βράδυ (αλλά εδω και πολλές μέρες επίσης) έχει σταθερή τιμή στα 42 και σήμερα το πρωί το έχει "daily deal" στα 44.

Περίμενε λοιπόν τελειώσει το daily deal να πέσει η τιμή χαχα.

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, πέρα απο το ψυχολογικό υπάρχει κάποιος άλλος λόγος για preorder? Όσο έψαξα νομίζω δεν βρήκα κάποιο preorder bonus (μιλάω για digital πάντα) ή κάνω λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...