Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Καλά το cdkeys είναι για γέλια, επειδή το κοιτάω κι εγω καθημερινά, χτες το βράδυ (αλλά εδω και πολλές μέρες επίσης) έχει σταθερή τιμή στα 42 και σήμερα το πρωί το έχει "daily deal" στα 44.

Περίμενε λοιπόν τελειώσει το daily deal να πέσει η τιμή χαχα.

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, πέρα απο το ψυχολογικό υπάρχει κάποιος άλλος λόγος για preorder? Όσο έψαξα νομίζω δεν βρήκα κάποιο preorder bonus (μιλάω για digital πάντα) ή κάνω λάθος?

Εγώ ψάχνομαι μπας και λόγω black friday πετύχω πουθενά κάποια καλή ευκαιρία. Αλλιώς, όντως, δεν έχει κάποιο νόημα το preorder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τον πιο φθηνό τρόπο να πάρετε το παιχνίδι τον ξέρω γω και μάλιστα για steam! Αλλά θα με κάνουν ban σίγουρα άμα σας το γράψω 😁. Γι'αυτό στείλτε μου pm για απαγορευμένος καρπούς!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι pre-order; Ούτε καν. Αρχικά αυτοί παίζει να το βγάλουν το Πάσχα έτσι όπως το πάνε. Μέχρι τότε θα έχει τελειώσει η καραντίνα και δεν θα έχουμε χρόνο να παίξουμε :P Να πεις να έδινε και κάνα season pass με το pre-order να πω εντάξει..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, πέρα απο το ψυχολογικό υπάρχει κάποιος άλλος λόγος για preorder? Όσο έψαξα νομίζω δεν βρήκα κάποιο preorder bonus (μιλάω για digital πάντα) ή κάνω λάθος?

Για ψηφιακη εκδοση δεν υπαρχει καποιο σοβαρο pre order bonus.αρα pre order κανεις μονο αν το εχεις βρει καπου φθηνοτερα και θες να παιξεις day one.

Για κουτατη ομως υπαρχει,επειδη δινει πολλα καλουδια

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/titloi-paixnidion/cd-projekt-red-cyberpunk-2077-pc_3235521

1 ώρα πριν, afragorn είπε

Έχει βρει κανείς φθηνό κλειδάκι για pc; Στο CDkeys το βλέπω στα 44 και αναρωτιόμουν εάν υπάρχει κάτι φθηνότερο.

Δυστηχως οσο πιο πολυ πλησιαζουμε προς το launch και ανεβαινει το ενδιαφερον/ζητηση,τοσο πιθανως να ανεβει και η τιμη.

 

24 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Τον πιο φθηνό τρόπο να πάρετε το παιχνίδι τον ξέρω γω και μάλιστα για steam! Αλλά θα με κάνουν ban σίγουρα άμα σας το γράψω 😁. Γι'αυτό στείλτε μου pm για απαγορευμένος καρπούς!

Να υποθεσω οτι ξεκιναει απο V και τελειωνει σε PN :P

Περαν τουτου στο εδω θεμα δεν απαγορευεται να αναφερθει η επιλογη του Vpn,αν αναφερθει η ολη διαδικασια(αλλα και οι οποιοι κινδυνοι πανε με αυτο),οπως δεν απαγορευεται βλεπεις η αναφορα σε κλειδαδικα τυπου cdkeys.

Στο θεμα των προσφορων ειναι που δεν επιτρεπονται αυτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, πέρα απο το ψυχολογικό υπάρχει κάποιος άλλος λόγος για preorder? Όσο έψαξα νομίζω δεν βρήκα κάποιο preorder bonus (μιλάω για digital πάντα) ή κάνω λάθος?

Δεν έχει preorder bonus, όλοι θα πάρουν το ίδιο digital content.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/11/2020 στις 7:11 ΜΜ, GhostRiderLSOV είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Tα έβαλα σε spoiler tags γιατί είναι πολλά. ^_^

κατι μου λεει  ο Keanu θαναι ο επομενος Dinklage...

Στις 20/11/2020 στις 11:48 ΠΜ, noFEARgr είπε

Το καλύτερο τρέιλερ μέχρι στιγμής για το παιχνίδι.  

Δειχνει καλύτερο από ποτέ και τα σχόλια από το 16ωρο που παίξανε ήταν πολύ θετικά 

ποιο τρειλερ;

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, 3c0r1z είπε

Μέχρι την επόμενη αναβολή; :P

Φαντάζεστε να γίνει κάνα τέτοιο; Βλέπω το hype train να κάνει στάση στην Βαρσοβία και να έχουμε επεισόδια! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω να γινει νεα αναβολη,απο τη στιγμη που οι κοπιες εχουν σταλει στα μαγαζια...μονο κατι εκτακτο,αλλα και παλι μου φαινεται too much...16 μερες...αντε να λιωσουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Asotos33 είπε

Δε νομιζω να γινει νεα αναβολη,απο τη στιγμη που οι κοπιες εχουν σταλει στα μαγαζια...μονο κατι εκτακτο,αλλα και παλι μου φαινεται too much...16 μερες...αντε να λιωσουμε

Έχω την εντύπωση πως οι reviewers ήδη παίζουν και σχηματίζουν εντυπώσεις για τα reviews όταν λήξει το embargo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...