Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καινούργιο gameplay σε PS4 Pro και PS5. Ωραία γραφικά και δεν δείχνει να κολλάει κάπου ακόμη και στο PS4 pro αλλά δεν ξέρω αν τρέχει στα 60fps εκεί. Κανένα πλάνο απο τις vanilla last gen κονσόλες οπότε καταλαβαίνετε με λίγα λόγια πως θα τρέχει εκεί. 😁

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, psof είπε

Καινούργιο gameplay σε PS4 Pro και PS5. Ωραία γραφικά και δεν δείχνει να κολλάει κάπου ακόμη και στο PS4 pro αλλά δεν ξέρω αν τρέχει στα 60fps εκεί. Κανένα πλάνο απο τις vanilla last gen κονσόλες οπότε καταλαβαίνετε με λίγα λόγια πως θα τρέχει εκεί. 😁

Εδώ δεν τρέχει (και ούτε καν σε 4k)άλλα και άλλα σε 60fps το pro, αυτό θα τρέξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβαίνω ότι είναι κάτι τελείως υποκειμενικό, αλλά τι φάση με τη μουσική 4:08 - 5:24 στο αποπάνω βίντεο; ελπίζω να μπορούμε να την αλλάξουμε (αν είναι μόνο εντός αυτοκινήτου και παίζει σαν ράδιο - όπως στο GTA) γιατί είναι απαίσιο το είδος για τα γούστα μου. Κρίμα είναι να αναγκαστούμε να την κλείσουμε τελείως. Κάτι άλλα πριονίδια σε άλλα βίντεο ήταν πολύ καλά, αλλά αυτή η τραπομαλακία δεν ακούγεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, spirit)earth)aflame είπε

καταλαβαίνω ότι είναι κάτι τελείως υποκειμενικό, αλλά τι φάση με τη μουσική 4:08 - 5:24 στο αποπάνω βίντεο; ελπίζω να μπορούμε να την αλλάξουμε (αν είναι μόνο εντός αυτοκινήτου και παίζει σαν ράδιο - όπως στο GTA) γιατί είναι απαίσιο το είδος για τα γούστα μου. Κρίμα είναι να αναγκαστούμε να την κλείσουμε τελείως. Κάτι άλλα πριονίδια σε άλλα βίντεο ήταν πολύ καλά, αλλά αυτή η τραπομαλακία δεν ακούγεται.

Εχει πολλά είδη μουσικής στο radio αυτοκινήτου ή στο διαμέρισμά σου. Απο ραπ μέχρι κλασική τζαζ. Θα μπορείς να επιλέγεις ότι γουστάρεις όπως στο GTA. Φαντάζομαι μόνο στα διάφορα μπαρ, στριπιτζάδικα δεν θα έχεις επιλογή που είναι λογικό.

 Απο εκεί και πέρα έχει 10άδες ώρες ambient μουσικής/ήχου ανάλογα την περιοχή ή την ειδική κατάσταση που βρίσκεσαι για να σε βάζει στο κλίμα.

Επεξ/σία από psof
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, psof είπε

Εχει πολλά είδη μουσικής στο radio αυτοκινήτου ή στο διαμέρισμά σου. Απο ραπ μέχρι κλασική τζαζ. Θα μπορείς να επιλέγεις ότι γουστάρεις όπως στο GTA. Φαντάζομαι μόνο στα διάφορα μπαρ, στριπιτζάδικα δεν θα έχεις επιλογή που είναι λογικό.

 Απο εκεί και πέρα έχει 10άδες ώρες ambient μουσικής/ήχου ανάλογα την περιοχή ή την ειδική κατάσταση που βρίσκεσαι για να σε βάζει στο κλίμα.

Ένα από τα πράγματα που θα κάνω στο free roam θα είναι να βάλω τα scores από Deus Ex HR/MD (μέγας Michael McCann!) και Daft Punk να παίζουν στο background. 😆

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/cyberpunk-2077-pc-versus-ps4-pro-early-graphics-comparison-video/

Πολύ κακά τα textures στο PS4 και τα 3D Models. Όλα τα στρόγγυλα αντικείμενα είναι πολύγωνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

 

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/cyberpunk-2077-pc-versus-ps4-pro-early-graphics-comparison-video/

Πολύ κακά τα textures στο PS4 και τα 3D Models. Όλα τα στρόγγυλα αντικείμενα είναι πολύγωνα..

Εγώ λέω ότι είναι μεγάλο θάμα που τρέχει καν σε τέτοιους κουβάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, LongTom είπε

Εγώ λέω ότι είναι μεγάλο θάμα που τρέχει καν σε τέτοιους κουβάδες.

Εντάξει αν χαμηλώσεις γραφικά παντού παίζουν όλα τα games. Το PS4 Pro έχει gpu σαν την RX580 στο περίπου αν δεν κάνω λάθος, δεν είναι και τόοοοοσο χάλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, kosmsamo είπε

🤣

Μεσα στην λίστα πρέπει να βάλουν

Witcher 3 Wild Hunt 2015

Witcher 3 Hearts Of Stone 2015

Witcher 3 Blood and Wine 2016

Gwent: The Witcher Card Game 2018

Thronebreaker: The Witcher Tales 2018

Μετά το Blood and Wine άρχισαν να δουλεύουν για το Cyberpunk. To παραπάνω tease ήταν απλώς bait για να δουν αν υπάρχει ενδιαφέρον για το concerpt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα μάτια μου δεν φαίνεται deal braker το downgrade των γραφικών εφόσον η ιστορία και το gameplay είναι σε υψηλά επίπεδα. Ούτως ή άλλως για τα 2 τελευταία θα το αγοράσω κάποια στιγμή (λέγε με GOTY)

Επεξ/σία από Speculoos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...