Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, Balantakos είπε

Λογικο, προσπαθουν να αποφυγουν leaks.

Και να παιξουν ολοι την ιδια ωρα χωρις σποιλ.

Δεν ισχύει αυτό το παιχνίδι το παίζουν εδώ και μέρες άλλοι  reviewers. Επαγγελματίες όπως ο συγκεκριμένος δεν είναι κίνδυνος για  spoilers, άλλωστε reviews θα βγουν την παραμονή και για να γίνει αυτό στα χέρια τους αυτοί που θα τα βγάλουν πρέπει να έχουν το παιχνίδι τουλάχιστον μία εβδομάδα νωρίτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, liakinen είπε

Δεν ισχύει αυτό το παιχνίδι το παίζουν εδώ και μέρες άλλοι  reviewers. Επαγγελματίες όπως ο συγκεκριμένος δεν είναι κίνδυνος για  spoilers, άλλωστε reviews θα βγουν την παραμονή και για να γίνει αυτό στα χέρια τους αυτοί που θα τα βγάλουν πρέπει να έχουν το παιχνίδι τουλάχιστον μία εβδομάδα νωρίτερα.

Υποτίθεται η CDPR θα έστελνε τρεις βδομάδες πριν τα review codes...@@.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν γίνεται να μην υπάρχουν Bugs σε τέτοιο παιχνίδι όσο testing και να κάνουν. Άλλον να τεστάρουν ένα Open world RPG +100 ωρών 100 άτομα και άλλο εκατομμύρια για μήνες.

Εδώ βγήκε το DLC του  Spiderman πριν απο λίγες μέρες, με 5 ώρες campaign και ο Miles μετατρέπεται σε σόμπα και παγκάκι καθώς παλεύει.

Το θέμα είναι οτι η CDPR είναι legit και ότι πρόβλημα και να υπάρχει θα το διορθώσει ενώ την ίδια ώρα θα δουλεύει σε τεράστια δωρεαν DLC για το παιχνίδι.

Δεν θα αφήσει το παιχνίδι μπαγκαρισμένο όπως το RDR2, τα παιχνίδια της Bethesda, της Ubisoft κ.α.

Επεξ/σία από psof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Υποτίθεται η CDPR θα έστελνε τρεις βδομάδες πριν τα review codes...@@.

Αυτό ακριβώς, υποτίθεται. Η συγκεκριμένη κίνηση δεν μου αρέσει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και μένα μου έκανε εντύπωση ότι δεν πήρε κωδικό o ACG.
Θα ήθελα να ελπίζω ότι έγινε κάποιο μπέρδεμα, αλλά δεν γίνονται αυτά συνήθως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GhostRiderLSOV είπε

Και μένα μου έκανε εντύπωση ότι δεν πήρε κωδικό o ACG.
Θα ήθελα να ελπίζω ότι έγινε κάποιο μπέρδεμα, αλλά δεν γίνονται αυτά συνήθως...

Δεν νομίζω να είναι μπέρδεμα, δεν ξέρω άμα άλλαξε κάτι την τελευταία βδομάδα, αλλα η CDPR ούτε απάντησε το mail για review code που στείλαμε. Και δεν ξέρω ποσο αξιόπιστα θα είναι τα reviews day one άμα δεν είχαν αρκετό χρόνο οι reviewers.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GhostRiderLSOV είπε

Και μένα μου έκανε εντύπωση ότι δεν πήρε κωδικό o ACG.
Θα ήθελα να ελπίζω ότι έγινε κάποιο μπέρδεμα, αλλά δεν γίνονται αυτά συνήθως...

Φαίνεται νομίζω η πικρία του και ίσως λέω ίσως δεν δούμε να ανεβάσει review ούτε αργότερα. Προσωπικά αυτό θα έκανα. 

Μόλις τώρα, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν νομίζω να είναι μπέρδεμα, δεν ξέρω άμα άλλαξε κάτι την τελευταία βδομάδα, αλλα η CDPR ούτε απάντησε το mail για review code που στείλαμε. Και δεν ξέρω ποσο αξιόπιστα θα είναι τα reviews day one άμα δεν είχαν αρκετό χρόνο οι reviewers.

Δεν θα πέσουμε από τα σύννεφα αν διαβάσουμε - δούμε reviews με 15 - 20 ώρες gameplay.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, liakinen είπε

Δεν θα πέσουμε από τα σύννεφα αν διαβάσουμε - δούμε reviews με 15 - 20 ώρες gameplay.

Εννοείτε, αλλα παίζει να μην είναι αρκετές για να βγάλεις πόρισμα για ένα story-driven RPG, ειδικά όταν το main story λένε είναι κοντά στις 40 ώρες. Θα μάθουμε σύντομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο YouTube στο κανάλι του ο ACG στην κατηγορία Κοινότητα έχει κάνει update στο παραπάνω tweet και κάνει τα πράγματα χειρότερα (αφήνει υπονοούμενα). 

Συγνώμη που δεν μπορώ να ανεβάσω photo παιδιά είμαι με κινητό της πλάκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 λεπτά πριν, liakinen είπε

Στο YouTube στο κανάλι του ο ACG στην κατηγορία Κοινότητα έχει κάνει update στο παραπάνω tweet και κάνει τα πράγματα χειρότερα (αφήνει υπονοούμενα). 

Συγνώμη που δεν μπορώ να ανεβάσω photo παιδιά είμαι με κινητό της πλάκας.

Θα βάλω εγώ που το διάβασα τώρα:

Αναφορά σε κείμενο

While originally I was informed I would be getting this weeks early review code that is out, somewhere that changed and I won't be getting early code if at all. Sometimes that sort of bait and switch thing is used because they are trying to decide if you are a good fit and all that. Its life No one is owed a code! Coverage will switch over to other titles I have my eye on! And at some point I may swing back around to the game if i have time. Enjoy the game! CORPO

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δράματα στο θέμα, δράματα!

23 λεπτά πριν, liakinen είπε

Φαίνεται νομίζω η πικρία του και ίσως λέω ίσως δεν δούμε να ανεβάσει review ούτε αργότερα. Προσωπικά αυτό θα έκανα. 

 

ε τότε δεν είσαι επαγγελματίας και ενεργείς εκδικητικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...