Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εαν εχετε ορεξη για.... ταξιδακι στην Ρωσια, μπορειτε να το παρετε απο GOG με 23 ευρω, περιπου ;)

Επεξ/σία από starmanwarz
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/12/2020 στις 5:19 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

δράματα στο θέμα, δράματα!

ε τότε δεν είσαι επαγγελματίας και ενεργείς εκδικητικά

Βεβαια,ο συγκεκριμενος reviewer εχει να ανταγωνιστει και αλλους reviewers που το κανουν για επαγγελμα. Σκεψου οτι καποιος που θα εβλεπε μονο το review του ACG για να αποφασισει,τωρα θα δει καποιον αλλον "αναγκαστικα" αν δεν εχει early code. Ισως η πικρια βγαινει ως προς αυτο,διοτι κακα τα ψεματα,review μετα Χριστον δεν εχει το ιδιο publicity με αυτα που βγαινουν στο release date.

Εντωμεταξυ ο συγκεκριμενος δεν ειναι κανα τρολ,ουτε εχει δειξει στο παρελθον ασεβεια στην CD Project,αντιθετως τρελο praise για Witcher 3 πχ.

Δεν λεω να παρει early access και η κουτση μαρια,αλλα ο συγκεκριμενος και ποιοτικα αλλα και σε δημοτικοτητα ηταν απτα μεγαλα gaming review channels του youtube

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

1 ώρα πριν, sotirisl είπε

Εγώ πάντως είχα προ-παραγγείλει από console club. Με ενημέρωσαν ότι:

1) θα το στείλουν με Γενική Ταχυδρομική στις 09 Δεκ (ο Θεός να βάλει το χέρι του να έρθει πριν τα Χριστούγεννα)

2) η αντιπροσωπεία έχει στείλει ελάχιστα preorder bonus (keychain) και επειδή θα τηρηθει σειρά προτεραιότητας ΔΕΝ θα μου διαθέσουν το keychain. Μου είπαν αν θέλω να ακυρώσω την παραγγελία αλλιώς να απευθυνθώ στην αντιπροσωπεία....

Και γω μια απτα ιδια,να το παιξω στο launch day το ξεχναω,ουτως η αλλως ελαχιστο χρονο θα χα,ελπιζω μονο να ρθει παρασκευη( η σαββατο γιατι γινεται και τοτε παραλαβη) για να εχω το σ/κ μπροστα μου. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sotirisl είπε

2) η αντιπροσωπεία έχει στείλει ελάχιστα preorder bonus (keychain) και επειδή θα τηρηθει σειρά προτεραιότητας ΔΕΝ θα μου διαθέσουν το keychain. Μου είπαν αν θέλω να ακυρώσω την παραγγελία αλλιώς να απευθυνθώ στην αντιπροσωπεία....

Απαραδεκτοι στο console club. 

Τι παει να πει ''να απευθυνθεις στην αντιπροσωπεια''??Το μαγαζι/πωλητης τι ρολο βαραει,διακοσμητικο και λενε στον πελατη να μιλησει με την αντιπροσωπεια?

Τελος παντων.

Και μιας και πιασαμε τις κουτατες εκδοσεις,ανεβηκε και ενα Unboxing για τα περιεχομενα της απλης εκδοσης(για ps4).Υπαρχουν διαφορα και για τις collector

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, starmanwarz είπε

Εαν εχετε ορεξη για.... ταξιδακι στην Ρωσια, μπορειτε να το παρετε απο GOG με 23 ευρω, περιπου ;)

Για δωσε καμια πληροφορια.

δλδ αν μπουμε στο με vpn  στο gog βγαινει 23ε αντι 70ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, DjAde είπε

Για δωσε καμια πληροφορια.

δλδ αν μπουμε στο με vpn  στο gog βγαινει 23ε αντι 70ε?

Ακριβως.

VPN χρειαζεται μονο για την πληρωμη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, starmanwarz είπε

Ακριβως.

VPN χρειαζεται μονο για την πληρωμη.

Καλή φάση! Μόλις γίνει η πληρωμή σου στέλνουν στο μαιλ το key για το steam κάτι τέτοιο ή είναι dvd?

Επεξ/σία από Mimis86
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...