Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο reddit διαβασα αυτο, παιζει να ισχυει κατι τετοιο και να εχω ρωσικα voice over ή υποτιτλους? 🙄

δφδφδφδ.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Just now, giorgosmcmc said:

Στο reddit διαβασα αυτο, παιζει να ισχυει κατι τετοιο και να εχω ρωσικα voice over? 🙄

δφδφδφδ.png

Τα αρχεία του GOG είναι χωρις DRM και θα τα βρίσκεις παντού με το που κυκλοφορήσει το game. Το πολύ πολύ να κατεβάσεις το english voiceover αρχείο (είναι 5 GB η κάθε γλώσσα) και το πετάς μέσα στο φάκελο που πρέπει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω περιεργεια να δω τωρα στο 3ημερ αν θα δουμε ρεκορ κοσμου online ταυτοχρονα(σε single player).

Φετος νομιζω το Doom ειναι μπροστα

https://steamdb.info/app/782330/graphs/

104,891all-time peak 9 months ago

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Στο reddit διαβασα αυτο, παιζει να ισχυει κατι τετοιο και να εχω ρωσικα voice over ή υποτιτλους? 🙄

δφδφδφδ.png

Eχει κανονικα αγγλικα και αλλες 10 γλωσσες

 

Καταγραφή.PNG

 

και εδω εχει ολες τις γλωσσες.

https://drive.google.com/drive/folders/1fVIzh9agUZ7vIIbSPiMgFRrST85ERQXX

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

για δες τι μεγεθος σου λεει στον δισκο,εμενα λεει 59,1 GB (63.553.835.008 byte)

εμενα κατεβηκε μια χαρα,απλα στο apply update φαινοταν κολλημενο,μια ωρα εκανε install το update

το steam δεν έχει κάνει εγκατάσταση ακόμα από την ώρα του preload.. έχει απλώς κατεβάσει 57.3gb

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, aekoupoli είπε

Απο`τι βλεπω στα αρχεια του παιχνιδιου μονο τα αγγλικα μ εχει βαλει και ειναι 5 γιγα αρχειο

 

Καταγραφή.PNG

άσε ρε Φάνη τους ζηλιάρηδες να γράφουν ότι θέλουν να ούμε..Λες και 1η φορά αγοράσαμε με vpn από άλλη χώρα..
hate speech είναι αυτό το reddit

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα και εγώ με το VPN thannks @xtrmsnpr για την βοήθεια, είναι η μέση λύση από το να μην το πάρεις κατεβασμένο και ας μην έχει DRM και από το full price, γιατί τα full price αυτό τον καιρό θα πάνε σε εφορίες/σηματα κλπ

Κατεβάζουμε και άντε να δουμε πότε θα το παίξουμε αύριο μετά την δουλειά

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, ilos είπε

Αυτός που χαίρεται πιο πολύ από όλους είναι ο πέτσινος. Είναι το μόνο game που visually θα κάνει την διαφορά για τις 3080/3090 με τους κόκκινους. Και με τόσο πολλά RT effects δεν υπάρχει ούτε μια περίπτωση στο εκατομμύριο να τρέχει normal εκεί, ειδικά από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποια upsampling technique ανάλογη του DLSS.

Για κάτι τέτοια έγραφα σε όσους χτύπησαν άλλες κάρτες με σομπρέρο (3060ti γκουχ γκουχ), αφού τους τον πιάνανε που τους το πιάνανε τουλάχιστον ας δίναν την χήνα για την 3080. Έχουν φάει όλες οι άλλες γκολ από τα αποδυτήρια. Ή θα κόψεις RT ή ανάλυση. Τουλάχιστον 3080 θα το έχεις κουτσά στραβά το 1440p60 και το 4k30 με όλα κομπλέ + DLSS.

Όσο για last gen κονσόλες,1060,580 κλπ περιμένω το DF vid για να γελάσω με την καρδιά μου από τις διαφορές visually.😁

Αξίζει να δεις το review του Skill Up(λίγες σελίδες πίσω) για να καταλάβεις πόσο buggy είναι. Τώρα καταλαβαίνω το 78/100 του gamespot. Θα υπάρξουν σίγουρα βελτιώσεις παντού(και στις επιδόσεις) και από τα κουλά που είδα δεν αξίζει να ασχοληθεί κανείς σοβαρά(για τερματισμό) μέσα στον πρώτο μήνα...και ίσως να λέω λίγα.

Κάρτες από 2080S και πάνω λογικά το παλεύουν με optimized settings και RT Ultra ή very high ακόμα και τώρα. Το RTGI έχει διαβάθμιση. Μόνο τα reflections και τα shadows είναι on/off.  Σε raster shadows, volumetrics και SSR υπάρχουν επίσης πολλές ρυθμίσεις/διαβαθμίσεις. Πάλι καλύτερα θα είσαι από radeon του 800ρικου.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Anastazio είπε

παιδες λεω να το παρω απο gog,σε περιπτωση που ειναι unplayable ισχυει το policy του gog για refund μεχρι και μετα απο 30 μερες?

Γιατί να μην ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, xtrmsnpr said:

Γιατί να μην ισχύει?

απλα μου φαινεται λιγο ακραιο το 30ημερο,απο την αλλη το 2ωρο του στιμ ισως ειναι λιγο για να βγαλεις ακρη,δεν εχω εμπειρια με gog ομως γιαυτο ρωτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...