Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, HALF EVIL είπε

Για πες μια εταιρεία που δεν έχει παράδοση να κάνει release με προβληματικά παιχνίδια.

Φυσικά και έχει εταιρείες που βγάζουν games χωρίς πολλά προβλήματα.

Απλά συνηθίσαμε με τις μεγάλες εταιρείες (βλέπε Ubi, Bethesda κλπ) που τα παιχνίδια τους βγαίνουν με αρκετά θέματα.

Με την CDPK συνηθίσαμε από τον καιρό του Witcher 1 να βγάζει games με πολλά θέματα, τα οποία στρώνει στην πορεία. Ειδικά το Witcher 1 με την Enchanced Edition που δόθηκε δωρεάν σε όλους όσους είχαν αγοράσει την πρώτη έκδοση, ήταν ο καθοριστικός παράγοντας που θεμελίωσε την εταιρεία στο μυαλό του κόσμου ώς έναν developer που σέβεται τον gamer.

Οπότε, προσωπικά δεν έχω καμία απολύτως αμφιβολία ότι ανεξάρτητα από τον αριθμό, το είδος και το μέγεθος των προβλημάτων που υπάρχουν στο Cyberpunk, στο τέλος θα φέρουν το παιχνίδι εκεί που πρέπει.

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnny7_7 είπε

Είχε bugs το Zelda botw όταν βγήκε?

Γενικά τα games της Nintendo φημίζονται για τα μηδενικά τους bugs (ίσως με μοναδική εξαίρεση το skyward sword λόγω του διαφορετικού interface με motion controls)

 Βρήκες τώρα να συγκρίνεις.

@panther_512 δεν μιλάμε για μικρά στούντιο που βγάζουν ένα indie game, αλλά για κολοσσούς του gaming και για projects που έχουν τρομερά budgets.  

Είναι πλέον απαράβατος κανόνας οτι ένα τέτοιου μεγέθους game στρώνει μετά από 4,5 μήνες. 

Εγώ προσωπικά το έχω πάρει απόφαση και τέτοια παιχνίδια δεν τα αγγίζω ποτε day1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Half Evil συμφωνούμε.

10 λεπτά πριν, geovolara είπε

Παίδες μπορεί να με παραπέμψει κάποιος στο ποστ που είπε ένας φίλος ότι το πήρε με vpn είκοσι ευρώ και κάτι ψιλά ;

Θεωρώ πολύ λογικό να έχουν διαγραφεί αυτά τα πόστ.

Απορώ πώς δεν έχει σκεφτεί κάποιος μέχρι σήμερα να φτιάξει ένα site, στο οποίο να μπορείς να γράφεις το τί ψάχνεις μέσα σε ένα κουτάκι, και αυτό να σου βγάζει κάποια λίστα με αποτελέσματα.

Ένα τέτοιο site θα γινόταν σίγουρα ανάρπαστο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφο το παιχνίδι, βεβαια ΔΕΝ είναι η κορυφή που γνωρίσαμε με το W3 που απλά δεν χορταίναμε τα γραφικά του (ακόμη ισχύει). Ενώ τα textures είναι υψηλής ανάλυσης (επιτέλους), οι NPC φαίνονται ψιλο-ψεύτικοι, το animation μετριο και ΜΗΔΕΝ interaction με αυτούς. Πέριμενα πολλά παραπάνω tbh. Ακόμη στην αρχή, μόλις έριξα τον πρώτο μου ύπνο στο υπερμέγιστο διαμερισμά μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, hurin είπε

Τηλεφώνημα από Πλαίσιο, δεν βρήκε ο προμηθευτής τους την έκδοση με το metal case...

Μάλλον όλα τα ελληνικά site δεν θα έχουν ούτε metal case ούτε medallion ....

Πάρτε το κουτί κ αν σας αρέσει ένα πράγμα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...