Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι σε amd καρτα οποτε πρεπει να το ψαξεις για nvidia control panel ;)   καποια ρυθμιση θα ειναι γιατι σε εμενα παιζει  μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προχώρησα το main story και κάποια side quests.

Κι όσο προχωράω αναρωτιέμαι τι κάνανε τόσα χρόνια. Ας αφήσουμε στην άκρη το κομμάτι των γραφικών που είναι στην καλύτερη μέτρια για το τι hardware ζητάνε.

 

Βλέπεις έναν κόσμο που είναι άψυχος. Δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα. Ναι, είναι crowded αλλά δεν λέει τίποτα από μόνο του αυτό. Οι περαστικοί δεν έχουν interactions ο ένας με τον άλλο. Βλέπεις δρόμους ώρες ώρες άδειους από αυτοκίνητα.

 

Ένα πράγμα που μου άρεσε ήταν η αίσθηση των όπλων. Το melee δεν θέλω να το σχολιάσω καλύτερα κι ελπίζω πιο μετά να βελτιωθεί αν έχεις katana η κάποιο άλλο ξίφος.

 

Πολύ ενδιαφέροντα φαίνονται τα skill trees. Κι έχει απ' ότι φαίνεται ωραίο customisation. Για το rpg κομμάτι των διαλόγων δεν μπορώ να εκφέρω ακόμη άποψη κι ελπίζω οι επιλογές που κάνω να επηρεάζουν πράγματα.

Γενικά μου βγάζει ότι θα έπρεπε να το δουλέψουν μερικά χρόνια ακόμη δυστυχώς κι ελπίζω να γίνει καλύτερο όσο περνάει ο καιρός.

 

Ναι το witcher είχε θέματα στις αρχές αλλά καμία σχέση με αυτό το χάλι. Αν είσαι ψυλιασμενος για κάποια πράγματα και αποδεχθεί πως είναι μπορείς να το ευχαριστηθεις παρόλα αυτά. Εγώ είμαι σε μια ντεμι φάση που μάλλον θα το αφήσω στην άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Custom settings ανάμεσα σε Medium και High με το σύστημα της περιγραφής και DLSS performance σε 1440p μέσα στη πόλη το framerate πάει μέχρι 40 fps. Σε κλειστούς χώρους είμαι 70-80. Είναι υπερβολικά βαρύ κατά τη πλοήγηση στη πόλη και βλεπόντας τη μπορώ να καταλάβω και το γιατί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να ενεργοποιήσω το dlss με 2060 super. Μήπως πρέπει να κατεβάσω το Game Ready της Nvidia; Tα drivers της καρτας ειναι τα τελευταια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3700x με GTX 1080 απλη high settings 1080p, ειμαι στο διαμερισμα στη  αρχη. Εξω με το αυτοκινητο εβλεπα περιπου 50, μεσα γυρω στα 60. Ακομα δεν αρχισα πειραματα, περιμενω κανεναν οδηγο, και να βγω εξω με κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fou είπε

3700x με GTX 1080 απλη high settings 1080p, ειμαι στο διαμερισμα στη  αρχη. Εξω με το αυτοκινητο εβλεπα περιπου 50, μεσα γυρω στα 60. Ακομα δεν αρχισα πειραματα, περιμενω κανεναν οδηγο, και να βγω εξω με κοσμο.

εκει ειμαι..

το ιδιο και εγω 

11 λεπτά πριν, Arkin είπε

Γραφετε και τι cpu/gpu εχετε γιατι καποιοι εχουμε να μην βλεπουμε τις υπογραφες.

εχω  εναν  4770κ και  RTX 2080

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...