Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, kaklas13 είπε

ναι αν θεωρουσαν εμενα στην ελλαδα ικανό να δώσω 60 και τον ρωσσο οχι, παλι απο τη ρωσσία θα το επαιρνα αφου αυτοι τοσο πιστεύουν οτι πρεπει να πωλειται το προιον τους σε μια αγορά οχι μικρότερης δυναμικότητας απο τη δική μας. 

απο εκει και πέρα, το να λες οτι τα 85 € δεν είναι ποσο ικανό να σου υπενθιμήσω οτι και εσυ που προφανώς έισαι πιο ηθικός για να απαντας ετσι, 60+30 το expansion, παλι τα ιδια θα τους δώσεις οποτε ουτε τωρα τα πιασανε τα λεφτά τους.

και επίσης το witcher 3 το έχω αγοράσει σε 4 πλατφόρμες, και έχω δώσει συνολικά περι τα 150€ , οπότε απο αυτο και μόνο στα δικά μου μάτια αποδεικνύεται οτι οταν κάτι αξίζει τοτε θα πληρωθει και με το παραπάνω! 

Κοίταξε να δείς, απλά είναι τα πράματα. Δεν ανέφερα πουθενά το ηθικό. Αν εσύ κοιμάσαι ανάλαφρα με το να δίνεις 20€ (ή και 1€ όπως ανέφερες οτι θα έκανες) για ένα παιχνίδι που γίνεται develop κοντά 10ετία και σου ζητάει τα ίδια χρήματα ή και λιγότερα από παιχνίδια που γίνονται develop σε μια βδομάδα, δικό σου ζήτημα, δεν θα σε κρίνω.

 

Απλά ανεφέρω το γιατί δεν βλέπουμε / θα δούμε πολλά τέτοια παιχνίδια. Σίγα μην κάτσει ο developer να φτιάχνει game τόσα χρόνια για να πάρει 20€ (ή 1€). Σκέψου να σκεφόμασταν όλοι έτσι και να τσιμπάγαμε από Ρωσσία με 1€. Αύριο το πρωί θα έκλεινε η CDPR, σίγουρα πράματα. 

Ουσιαστικά η νοοτροπία σου είναι να το πάρεις όπου το βρείς φτηνότερο ανεξαρτήτος αν αυτό είναι νόμιμο ή ηθικό, και το κάνεις ενάντια σε μια εταιρεία που μόνο greedy corporation δεν την λές. Ε στη τελική δεν έχει και διαφορά με την πειρατεία. Κάτεβασε το πειρατικό και κάνε μια κατάθεση στον τραπεζικό λογαριασμό της CDPR ότι ψιλά έχεις στην τσέπη σου ή οτι θεωρείς οτι θα πρέπει να πληρώσεις σαν κάτοικος Ελλάδας και η ***τάνα ζωή μας πέταξε στου δρόμου την άκρη.  

Αν δηλαδή στη Ρωσσία το είχε 1€ αλλά έπρεπε να δώσεις 5€ για το VPN πάλι θα το έκανες? Θα πλήρωνες τα πενταπλάσια χρήματα σε μια υπηρεσία που θα σε βοηθήσει να κοροιδέψεις την εταιρεία της οποίας το παιχνίδι θες να παίξεις παρά στο ίδιο το παιχνίδι. Συγνώμη δηλαδή αλλά εγώ καταλαβαίνω οτι όταν πας να κοροιδέψεις την εταιρεία και να της δώσεις λιγότερα από όσα σου ζητάει την στιγμή που υποτίθεται αγοράζεις το παιχνίδι για να την στηρίξεις, τότε ο μόνος λόγος που το αγόρασες είναι επειδή δεν υπάρχιε πειρατικό. Δεν μπορώ να το εξήγησω αλλιώς. 

Επεξ/σία από Herald
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και το RDR2 κοντά στα 6 χρόνια ήταν σε ανάπτυξη αλλά δε μας ζαλίσανε τα @@ με τις αναβολές τους.Κάποια στιγμή είπαν: Παιχνίδι---Παίξτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φτανει ρε παιδια η μιρλα, ας το αγορασει ο καθενας απο οπου θελει, δεν γινεται να κανετε κουμαντο στην τσεπη κανενος.

Αφου μερικοι θελετε τοσο να στηριξετε μια εταιρεια ας κανετε μια δωρεα η ας καταθετετε λεφτα σε μηνιαια βαση στην τελικη. 

Επεξ/σία από starmanwarz
  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Herald είπε

Κοίταξε να δείς, απλά είναι τα πράματα. Δεν ανέφερα πουθενά το ηθικό. Αν εσύ κοιμάσαι ανάλαφρα με το να δίνεις 20€ (ή και 1€ όπως ανέφερες οτι θα έκανες) για ένα παιχνίδι που γίνεται develop κοντά 10ετία και σου ζητάει τα ίδια χρήματα ή και λιγότερα από παιχνίδια που γίνονται develop σε μια βδομάδα, δικό σου ζήτημα, δεν θα σε κρίνω.

 

Απλά ανεφέρω το γιατί δεν βλέπουμε / θα δούμε πολλά τέτοια παιχνίδια. Σίγα μην κάτσει ο developer να φτιάχνει game τόσα χρόνια για να πάρει 20€ (ή 1€). Σκέψου να σκεφόμασταν όλοι έτσι και να τσιμπάγαμε από Ρωσσία με 1€. Αύριο το πρωί θα έκλεινε η CDPR, σίγουρα πράματα. 

Ουσιαστικά η νοοτροπία σου είναι να το πάρεις όπου το βρείς φτηνότερο ανεξαρτήτος αν αυτό είναι νόμιμο ή ηθικό, και το κάνεις ενάντια σε μια εταιρεία που μόνο greedy corporation δεν την λές. Ε στη τελική δεν έχει και διαφορά με την πειρατεία. Κάτεβασε το πειρατικό και κάνε μια κατάθεση στον τραπεζικό λογαριασμό της CDPR ότι ψιλά έχεις στην τσέπη σου ή οτι θεωρείς οτι θα πρέπει να πληρώσεις σαν κάτοικος Ελλάδας και η ***τάνα ζωή μας πέταξε στου δρόμου την άκρη.  

Αν δηλαδή στη Ρωσσία το είχε 1€ αλλά έπρεπε να δώσεις 5€ για το VPN πάλι θα το έκανες? Θα πλήρωνες τα πενταπλάσια χρήματα σε μια υπηρεσία που θα σε βοηθήσει να κοροιδέψεις την εταιρεία της οποίας το παιχνίδι θες να παίξεις παρά στο ίδιο το παιχνίδι. Συγνώμη δηλαδή αλλά εγώ καταλαβαίνω οτι όταν πας να κοροιδέψεις την εταιρεία και να της δώσεις λιγότερα από όσα σου ζητάει την στιγμή που υποτίθεται αγοράζεις το παιχνίδι για να την στηρίξεις, τότε ο μόνος λόγος που το αγόρασες είναι επειδή δεν υπάρχιε πειρατικό. Δεν μπορώ να το εξήγησω αλλιώς. 

Καλά κι εσύ πας στο άλλο άκρο... Απο τα 20 στο 1.

Εγω προσωπικά έκανα refund στο steam και θα περιμένω μέχρι τα Χριστούγεννα να δω τα optimizations ή και το συνδυασμό settings για να δω αν μπορώ να το ευχαριστηθώ με το hardware μου, ή και να κανω κάποια αναβάθμιση για να το ευχαριστηθώ (5700xt έχω δεν εχω και entry, αλλα στο cp το RT και DLSS μετραει από οτι φαίνεται).

Ωστόσο και τη CDPR πρέπει να σταματήσουμε να της δίνουμε ηθικό πλεονέκτημα και να είναι στο απυρόβλητο γιατί αυτό που έκανε με τις κονσόλες ήταν εξαιρετικά ανηθικο να μην πω και εξαπάτηση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Herald είπε

Κοίταξε να δείς, απλά είναι τα πράματα. Δεν ανέφερα πουθενά το ηθικό. Αν εσύ κοιμάσαι ανάλαφρα με το να δίνεις 20€ (ή και 1€ όπως ανέφερες οτι θα έκανες) για ένα παιχνίδι που γίνεται develop κοντά 10ετία και σου ζητάει τα ίδια χρήματα ή και λιγότερα από παιχνίδια που γίνονται develop σε μια βδομάδα, δικό σου ζήτημα, δεν θα σε κρίνω.

 

Απλά ανεφέρω το γιατί δεν βλέπουμε / θα δούμε πολλά τέτοια παιχνίδια. Σίγα μην κάτσει ο developer να φτιάχνει game τόσα χρόνια για να πάρει 20€ (ή 1€). Σκέψου να σκεφόμασταν όλοι έτσι και να τσιμπάγαμε από Ρωσσία με 1€. Αύριο το πρωί θα έκλεινε η CDPR, σίγουρα πράματα. 

Ουσιαστικά η νοοτροπία σου είναι να το πάρεις όπου το βρείς φτηνότερο ανεξαρτήτος αν αυτό είναι νόμιμο ή ηθικό, και το κάνεις ενάντια σε μια εταιρεία που μόνο greedy corporation δεν την λές. Ε στη τελική δεν έχει και διαφορά με την πειρατεία. Κάτεβασε το πειρατικό και κάνε μια κατάθεση στον τραπεζικό λογαριασμό της CDPR ότι ψιλά έχεις στην τσέπη σου ή οτι θεωρείς οτι θα πρέπει να πληρώσεις σαν κάτοικος Ελλάδας και η ***τάνα ζωή μας πέταξε στου δρόμου την άκρη.  

Αν δηλαδή στη Ρωσσία το είχε 1€ αλλά έπρεπε να δώσεις 5€ για το VPN πάλι θα το έκανες? Θα πλήρωνες τα πενταπλάσια χρήματα σε μια υπηρεσία που θα σε βοηθήσει να κοροιδέψεις την εταιρεία της οποίας το παιχνίδι θες να παίξεις παρά στο ίδιο το παιχνίδι. Συγνώμη δηλαδή αλλά εγώ καταλαβαίνω οτι όταν πας να κοροιδέψεις την εταιρεία και να της δώσεις λιγότερα από όσα σου ζητάει την στιγμή που υποτίθεται αγοράζεις το παιχνίδι για να την στηρίξεις, τότε ο μόνος λόγος που το αγόρασες είναι επειδή δεν υπάρχιε πειρατικό. Δεν μπορώ να το εξήγησω αλλιώς. 

ασυναρτητα συμπεράσματα και εντελώς αστηρικτα και αυθαίρετα. Δεν απάτησες ουτε καν έλαβες υπ'οψιν σου ότι έγραψα και απλα ήθελες να γράψεις ένα κείμενο για τις απόψεις σου.

Δεκτό, αλλα ουδεμια σχέση έχουν αυτα που γράφεις με το γεγονός οτι εγώ και πολλοι άλλοι σαν και εμένα, έχουμε ακουμπήσει στην cdpr περίπου στα 200€ στα τελευταια 2 παιχνίδια της (για να μην πιασω και τα προηγούμενα 2) και πολύ απλα διαλέγουμε τους τρόπους που θα διαθέσουμε τα χρήματα μας. Συγγνώμη αλλα δεν πρόκειται να πληρωσω 60 ενω ο ρωσσος το αγοράζει το ίδιο προιον 25  (και οχι 1 που λες και ξαναλες) κα μετα που θα το πάρω retail στο ps5 να πληρώσω άλλα 60. 

αν εσύ νομιζεις οτι αγοράζοντας μια φορά με 60 ή 90 προσφέρεις περισσοτερα στην cdpr απο εμένα που θα δώσω 85 στο pc και άλλα 60 στο ps5, νομίζω οτι κάπου τα μπερδεύεις  τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tsabasid είπε

Και το RDR2 κοντά στα 6 χρόνια ήταν σε ανάπτυξη αλλά δε μας ζαλίσανε τα @@ με τις αναβολές τους.Κάποια στιγμή είπαν: Παιχνίδι---Παίξτε

Έπεσε το RDR2 πάνω στην μεγαλύτερη πανδημία των τελευταίων 100 χρονών;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kaklas13 είπε

ασυναρτητα συμπεράσματα και εντελώς αστηρικτα και αυθαίρετα. Δεν απάτησες ουτε καν έλαβες υπ'οψιν σου ότι έγραψα και απλα ήθελες να γράψεις ένα κείμενο για τις απόψεις σου.

Δεκτό, αλλα ουδεμια σχέση έχουν αυτα που γράφεις με το γεγονός οτι εγώ και πολλοι άλλοι σαν και εμένα, έχουμε ακουμπήσει στην cdpr περίπου στα 200€ στα τελευταια 2 παιχνίδια της (για να μην πιασω και τα προηγούμενα 2) και πολύ απλα διαλέγουμε τους τρόπους που θα διαθέσουμε τα χρήματα μας. Συγγνώμη αλλα δεν πρόκειται να πληρωσω 60 ενω ο ρωσσος το αγοράζει το ίδιο προιον 25  (και οχι 1 που λες και ξαναλες) κα μετα που θα το πάρω retail στο ps5 να πληρώσω άλλα 60. 

αν εσύ νομιζεις οτι αγοράζοντας μια φορά με 60 ή 90 προσφέρεις περισσοτερα στην cdpr απο εμένα που θα δώσω 85 στο pc και άλλα 60 στο ps5, νομίζω οτι κάπου τα μπερδεύεις  τα πράγματα...

Δεν έχει σημασία πόσα "προσφέρεις". Έχεις ακουμπήσει στην CDPR 200€ γιατί αγοράσες 4-5 παιχνίδια της. Ε χαίρω πόλυ, τι σημαίνει αυτό, στα 5 το 1 δώρο? 

Για το 1€ σε ρώτησα, και μου απάντησες ναι, θα το αγόραζες με 1€ αν τόσο είχε στη Ρωσσία. 

10 λεπτά πριν, vins είπε

Καλά κι εσύ πας στο άλλο άκρο... Απο τα 20 στο 1.

 

Αφού το παραδέχτηκε και ο ίδιος ότι θα έδινε 1 αν τόσο έκανε στη Ρωσσία. Ποιό άλλο ακρό δηλαδή, το πήρε 20€ γιατί τόσο πιστεύει οτι κάνει ή επειδή τόσο το βρήκε? Προφανώς επειδή τόσο το βρήκε. Και 1 να το έβρισκε, 1 θα το έπαιρνε. 

16 λεπτά πριν, starmanwarz είπε

Φτανει ρε παιδια η μιρλα, ας το αγορασει ο καθενας απο οπου θελει, δεν γινεται να κανετε κουμαντο στην τσεπη κανενος.

Αφου μερικοι θελετε τοσο να στηριξετε μια εταιρεια ας κανετε μια δωρεα η ας καταθετετε λεφτα σε μηνιαια βαση στην τελικη. 

Δεν κάνει κανείς κουμάντο σε τίποτα, ούτε είπα οτι θέλω να στηρίξω καμιά εταιρεία, δεν ξέρω που τα είδες αυτά. Εγώ απλά λέω πως λογικό να μην βγαίνουν συχνά τέτοια παιχνίδια μιας και έχουμε τους πειρατές με τη βούλα και τους VPNατους να πληρώνουν οτι έχει η τσέπη τους εκείνη την ώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

Αφού το παραδέχτηκε και ο ίδιος ότι θα έδινε 1 αν τόσο έκανε στη Ρωσσία. Ποιό άλλο ακρό δηλαδή, το πήρε 20€ γιατί τόσο πιστεύει οτι κάνει ή επειδή τόσο το βρήκε? Προφανώς επειδή τόσο το βρήκε. Και 1 να το έβρισκε, 1 θα το έπαιρνε. 

Και που ειναι το κακο σε αυτο?δηλαδη να μην κοιταμε ουτε skroutz να το βρουμε πιο φτηνα,να μην αγοραζουμε ουτε μεταχειρισμενα να μην περιμενουμε προσφορες απο 60ε στα 30ε,να μην κοιταμε gg deals για χαμηλοτερη τιμη κτλ,δηλαδη κ το 60αρι που εδωσαν οι πιο πολλοι στο steam και Η cd project πηρε τα 40 να τους κραζουμε και αυτους γιατι δεν το πηραν απο gog και πηρε το steam 20e,και 10 και 20 και 30e να δωσει ο καθενας την υποστηρίζει την εταιρεια ειδικα απο την στιγμη που τα παιχνιδια της δεν χρειαζονται κρακ και παιζουν απο την πρωτη μερα αν τα κανεις download

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι γυρω στις 9 ώρες μέσα σχεδόν μόνο τις main quests παίζω. 

Το κεντρικό story σαν ιδέα δε μου αρέσει ως τώρα αλλά έχει πολυ καλή υλοποίηση. Υπάρχουν κάποιες πολυ σκοτεινές αποστολές που μου θυμίζουν vampire the masquerade bloodlines. Δε το περιμενα , πολυ καλη έκπληξη. 

Κάποια πραγματα πολυ "τεχνολογικά προχωρημενα " με ενθουσιαζαν γιατί είναι να παίζω παιχνιδι ghost in the shell. Κάποιες τέτοιες αποστολές όμως παρατραβανε κ φλερτάρουν με τη βαρεμάρα. Ελπίζω να υπάρχουν λιγότερες στο μέλλον. 

Προφανώς υπάρχουν απειρα πραγματα που θυμίζουν deux ex και gameplaywise  αυτά είναι τα ωραιότερα σημεια. 

Το shooting δουλευει αλλά η ΑΙ δεν είναι καλή. Εχω βάλει όλα τα στατιστικά στο intelligence για τεχνολογικές μαγκιές αλλά τρώω ξυλο μάλλον ήθελε πιο ισορροπημένο leveling. 

Τέλος είμαι από τους παικτες που βαριέμαι το stealth αλλά εδώ το βρίσκω ευχάριστο. Όπου με παει με stealth  κ μετα high tech rambo. 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, aekoupoli είπε

Και που ειναι το κακο σε αυτο?δηλαδη να μην κοιταμε ουτε skroutz να το βρουμε πιο φτηνα,να μην αγοραζουμε ουτε μεταχειρισμενα να μην περιμενουμε προσφορες απο 60ε στα 30ε,να μην κοιταμε gg deals για χαμηλοτερη τιμη κτλ,δηλαδη κ το 60αρι που εδωσαν οι πιο πολλοι στο steam και Η cd project πηρε τα 40 να τους κραζουμε και αυτους γιατι δεν το πηραν απο gog και πηρε το steam 20e,και 10 και 20 και 30e δωσει ο καθενας την υποστηρίζει την εταιρεια ειδικα απο την στιγμη που τα παιχνιδια της δεν χρειαζονται κρακ και παιζουν απο την πρωτη μερα αν τα κανεις download

Tι σχέση έχει το σκρούτζ και οι προσφορές με το να βάζεις VPN για να ξεγελάσεις την εταιρεία; Καμία. Το 2ο είναι απλά hack. Βάλε crack αμά είναι και κατέβασε το πειρατικό, δεν βλέπω διαφορά. Κάνε και μια κατάθεση στον τραπεζικό λογαριασμό της CDPR όσα νομίζεις οτι πρέπει να πληρώσει και όλα καλά.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ γενικά το είχα πιστόλι / καραμπίνα / katana. Με τα περισσότερα να πηγαίνουν στα blades στο skill tree προφανώς, γιατί θέλω το melee. Ισχύει ότι...δεν είδα κάποια βελτίωση στο animation απ' ότι είχαμε δει, αλλά έβαλα mantis blades και είναι πιο...choppy το melee.
Γενικά θα ήθελα και παραπάνω finishers. 2 διαφορετικά lethal neckbreaks από grab, χτύπημα και αποκεφαλισμός με katana και charge-stab στον αέρα με τα mantis blades... I want more.

Βρήκα και το αμάξι που ήθελα και τώρα μου έβγαλε άλλο στην ίδια μάρκα αλλά πιο "φτιαγμένο" και πάμε πάλι για λεφτά. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Herald είπε

Tι σχέση έχει το σκρούτζ και οι προσφορές με το να βάζεις VPN για να ξεγελάσεις την εταιρεία; Καμία. Το 2ο είναι απλά hack. Βάλε crack αμά είναι και κατέβασε το πειρατικό, δεν βλέπω διαφορά. Κάνε και μια κατάθεση στον τραπεζικό λογαριασμό της CDPR όσα νομίζεις οτι πρέπει να πληρώσει και όλα καλά.

το vpn απο ποτε ειναι hack?αν ηταν hack θα ετρωγες ban σε μια ωρα,και αν πας στο forum της cd project γραφουν καποιοι παιδια ειμαι ρωσσια για διαφορους λογους αλλα μενω αμερικη,να το αγορασω η θα εχω προβλημα?και του λενε αγορασε το δεν υπαρχει κανενα προβλημα,δεν του ειπαν πηγαινε αμερικη να δωσεις 60 δολλαρια,εχουν σχεση skroutz ktl γιατι παντα ψαχνεις να βρεις το πιο φτηνο που λες και 1ε να το εβρισκε θα το επαιρνε,ετσι εγινε και με το ρωσσικο gog,

Σε 3 φιλους μου το ειπα για το ρωσσικο vpn και το αγορασαν και οι 3 ενω θα το επαιζαν με κρακ,οποτε δεν εχασε ισα ισα κερδισε.

και βγηκαμε off topic

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

το vpn απο ποτε ειναι hack?αν ηταν hack θα ετρωγες ban σε μια ωρα,και αν πας στο forum της cd project γραφουν καποιοι παιδια ειμαι ρωσσια για διαφορους λογους αλλα μενω αμερικη να το αγορασω η θα εχω προβλημα?και του λενε αγορασε το δεν υπαρχει κανενα προβλημα,δεν του ειπαν πηγαινε αμερικη να δωσει 60 δολλαρια,εχουν σχεση skroutz ktl γιατι παντα ψαχνεις να βρεις το πιο φτηνο που λες και 1ε να το εβρισκε θα το επαιρνε,ετσι εγινε και με το ρωσσικο gog,

Σε 3 φιλους μου το ειπα για το ρωσσικο vpn και το αγορασαν και οι 3 ενω θα το επαιζαν με κρακ,οποτε δεν εχασε ισα ισα κερδισε.

Το Steam το απαγορεύει πάντως, το αν τρώς ban δεν έχει να κάνει με το αν είναι hack. Δηλαδή αν βρείος undetecable hack δεν είναι hack επειδή δεν τρώς ban? 

Σε 20 φίλους μου το έδωσα crackarismeno και κάνανε και οι 20 από 1€ κατάθεση στο λογαριασμό της CDPR, αλλιώς δεν θα το επαίζαν καθόλου, ούτε καν πειρατικό. Οπότε δεν έχασε ίσα ίσα κέρδισε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το παιχνίδι από την Πέμπτη το πρωί αλλά έπρεπε να έρθει το ΣΚ για να βρεθεί χρόνος για format τελευταίους drivers και Patch 1.03

Είδα οτι βγήκε και η γυμνασμένηκοπελίτσα με ενσωματωμένο gog edition-1.03 patch-preorder dlc-bonus content στα 35gb.

Αν το κατεβάσω από εκεί και περάσω το αγορασμένο μου κλειδί είναι το βέλτιστο; Θα ήθελα να αποφύγω το αρχικό μέγεθος install με όλα τα language packs και να περάσω από πάνω βρώμικα τα patches. Οπότε η λύση των έτοιμων 35gb μου φαίνεται καλύτερη.

Γνώμες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ψαξω το βραδυ,αλλα γνωριζετε τι φαση ειναι αυτη;;;

Spoiler

 

Ήμουν κρυμμένος και εκαψα αρκετούς απο μακριά μονο με hack..

Δε μου αρεσε και πολυ αυτο ενω η ram δεν τελειωνε..

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...