Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Balantakos είπε

+1 γιατι βλεπω να χανεται παλι αναμεσα στα graphic settings.....

Δεν το έχω τελειώσει αλλά απ'οτι διάβασα...και ναι και όχι. Με το που τελειώσει το main quest και δεις τα credits σε πετάει στο τελευταίο save πριν το finale για να συνεχίσεις αν θες.

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 12/12/2020 at 15:18, aekoriginal21 said:

κράζαμε το GameSpot για το 7,

Το πρόβλημα με το συγκεκριμένο review δεν ήταν η βαθμολογία αλλά το γεγονός ότι η συγγραφέας παραδέχθηκε πως δεν ασχολήθηκε με διάφορα κομμάτια του παιχνιδιού και πως γενικά δείχνει να μην της αρέσουν ιδιαίτερα τα RPGs.
Προφανώς βέβαια σε μια τέτοια περίπτωση φταίει αυτός που έκανε την ανάθεση.

Επεξ/σία από NickTG
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 minutes ago, Balantakos said:

μα οχι ρε σι, δεν ειναι καλο παιχνιδι 🤣🤣

-

Εγω να ρωτησω κατι, οταν τελειωνει το main quest, σας πεταει μετα πισω για

''freeroam'' και να συνεχίσετε τα υπολοιπα side quest?

Ναι, στο αναφερει πρωτου ξεκινησει το τελευταιο mission.
To μονο που πρεπει να φροντισεις ειναι να ολοκληρωσεις το side quest/gig που πιθανον να τρεχεις.

Προσωπικη μου αποψη ειναι να γινουν τα side quests που εχουν ενα Α link με τα ατομα που αφορουν το story, γιατι ισως βοηθησουν τα  infos που δινουν ωστε να εχετε ολοκληρωμενη αποψη για τις αποφασεις που θα παρετε στο ending μιας και εχει αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα το λάθος(;) να το αγοράσω,  20 λεπτά έπαιξα και ξενέρωσα με τόσα bugs. Το αφήνω για καμιά 10αρια patch αργότερα.

 

Επεξ/σία από Whiteyez
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ μάλλον το αφήνω και θα το ξαναπιάσω μετά απο κάποιο καιρό.

Υπάρχει κάτι καλό κρυμένο απο κάτω αλλά δεν μπορώ να το ευχαριστηθώ όπως θα ήθελα με όλα τα στραβά που έχει αυτή τη στιγμή.

To cloud save λειτουργεί καλά στο GoG ε; Να έχω το progress τουλάχιστον για να μην πάνε χαμένες κοντά 30 ώρες.

Ευτυχώς έρχεται το EA play στο GamePass μεθαύριο και θα έχει μπόλικο περιεχόμενο.

Επεξ/σία από aekoriginal21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, naruto14 είπε

Παίζει κανείς με 4gb vram κάρτα το παιχνίδι έστω σε 1080p? Νομίζω οι απαιτήσεις του παιχνιδιού σε μνήμη είναι υπερβολικά ψηλές και ούτε οι 6gb κάρτες τη παλεύουν σε συγκεκριμένα σημεία με high textures, ακόμα και με τα υπόλοιπα κατεβασμενα. Είναι ο μόνος λόγος που μπορώ να δικαιολογήσω τα σημεία που το gpu usage πέφτει στο 60% και το framerate στα 30-40 από εκεί που ειμαι 55+.

Το είδα και χθες με 4αρα 580 να τρέχει σε pc φίλου και με low-medium έπεφτε μέχρι και κάτω από 30 fps. 

εγω με την 1650 4GB, το παίζω σε FHD, όλα low και κλειστά φίλτρα εκτός anisotropy x16.. πλέον έχω φτάσει σε περιοχές (τέρμα κάτω αριστερά) που πέφτω και στα 25 fps, είχα γράψει ότι είμαι στα 30-50 και ελάχιστα πιάνω 60+ στα σκοτεινά μέρη.αλλά επειδή γίνεται για λίγο, δεν το πιάνω καν σαν όριο.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, aekoriginal21 είπε

To cloud save λειτουργεί καλά στο GoG ε; Να έχω το progress τουλάχιστον για να μην πάνε χαμένες κοντά 30 ώρες.

 

σε έναν φίλο μου βγάζει σφάλμα συχνά και δεν το συγχρονίζει πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα να το δοκιμάσω με το 11 χρονών χρέπι μου, 17-25 fps σε κλειστούς χώρους (ξεκίνησα σαν corpo - deus ex feeling). Όλα τέρμα, rt on, 1080p.

Όταν πέσουν οι τιμές στους 5800x, το ξαναβάζω.

Υ.Γ. Πάλι καλά που δεν πήρα οθόνη 2k@144hz 😅😅😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια συμβουλή για να μην την πατήσετε σαν κι εμένα: κοιτάξτε να έχετε 5 attributes στο intelligence για να μπορείτε να χακαρετε και να βγάζετε φραγκα! Γτ εγω τα έχασα λόγω 4/5 😂😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sistah είπε

Ναι, στο αναφερει πρωτου ξεκινησει το τελευταιο mission.
To μονο που πρεπει να φροντισεις ειναι να ολοκληρωσεις το side quest/gig που πιθανον να τρεχεις.

Προσωπικη μου αποψη ειναι να γινουν τα side quests που εχουν ενα Α link με τα ατομα που αφορουν το story, γιατι ισως βοηθησουν τα  infos που δινουν ωστε να εχετε ολοκληρωμενη αποψη για τις αποφασεις που θα παρετε στο ending μιας και εχει αρκετα.

Spoiler

μιλάς και με τον Τζόνι σε αρκετά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, απλά χαρείτε το παιχνίδι όπως είναι. Το hype του συγκεκριμενου παιχνιδιού ήταν στο θεό, τίποτα λιγότερο από το 100% τέλειο δε θα μπορούσε να ικανοποιήσει τους περισσότερους. That ain't happenin' ....  Μου θυμίζει κάτι ψιλοαντίστοιχο με αυτό που έγινε με το Death Stranding.

 

Εγώ έχω γράψει 14 ώρες προς το παρόν και το απολαμβάνω...

Ως προς το performance, δυστυχώς είναι πολύ βαρύ, but oh well... 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...