Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω τελικα αποφασισα να το παιξω οταν θα κανω upgrade το setup μου (μολις αποκαταστηθουν τιμες και στοκ σε gpu). Ειναι πραγματικα πανεμορφο στα high/ultra και δεν αξιζει να το παιξω στα χαμηλα settings μονο και μονο για να πω οτι το "τελειωσα"

Θα χουν βγει και τα dlc,θα χουν πεσει και διαφορα patches,οποτε εντελει η καλυτερη επιλογη. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

32 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Εγω τελικα αποφασισα να το παιξω οταν θα κανω upgrade το setup μου (μολις αποκαταστηθουν τιμες και στοκ σε gpu). Ειναι πραγματικα πανεμορφο στα high/ultra και δεν αξιζει να το παιξω στα χαμηλα settings μονο και μονο για να πω οτι το "τελειωσα"

Θα χουν βγει και τα dlc,θα χουν πεσει και διαφορα patches,οποτε εντελει η καλυτερη επιλογη. 

Θα γίνει όμως σύντομα αυτή η αποκατάσταση; Και εγώ περιμένω για αναβάθμιση με το χέρι στην σκανδάλη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, SPANK είπε

Νομίζω οτι ειμαι κόντά στο να τελειώσω το main story , μετα θα πιάσω με την ησυχία μου τα side quests και οτι έχει περιμένωντας τα dlc , αν και στις αρχές είχε τα θέματα του με το performance και ακόμη έχει βέβαια , απο την μέση και μέρα και πηράζοντας ορισμένες ρυθμίσεις τρέχει αρκετά smooth , πάντως απο glitches θέλει πολλά patch γιατι γίνεται χαμός

Από ότι έχω δει στα reviews είναι μεγάλο λάθος αυτό, τα side quests δένουν στο main story και χωρίς αυτά το main story χάνει σημαντικά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην μπω σε λεπτομερειες καποια πρεπει να τα κανεις οπωσδηποτε και αν ακολουθεις την πλοκη καταλαβαινεις οτι αν περασεις το point of no return θα τα χασεις.. Και ειναι κριμα γιατι δενουν πολυ ωραια με την κυρια ιστορια και το ολο concept.. Αλλα παλι και να τα κανεις μετα δεν αλλαζει κατι αλλα προσπαθησα να κανω ενα μεγαλο αριθμο απο τα must πριν το τελειωσω.. 

Οn a side note δεν πιστεψα στιγμη οτι θα το τελειωσω και θα χασει την μαγεια του και φυσικα επιβεβαιωνομαι.. Ο κοσμος του ειναι εκπληκτικος..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Για να μην μπω σε λεπτομερειες καποια πρεπει να τα κανεις οπωσδηποτε και αν ακολουθεις την πλοκη καταλαβαινεις οτι αν περασεις το point of no return θα τα χασεις.. Και ειναι κριμα γιατι δενουν πολυ ωραια με την κυρια ιστορια και το ολο concept.. Αλλα παλι και να τα κανεις μετα δεν αλλαζει κατι αλλα προσπαθησα να κανω ενα μεγαλο αριθμο απο τα must πριν το τελειωσω.. 

Οn a side note δεν πιστεψα στιγμη οτι θα το τελειωσω και θα χασει την μαγεια του και φυσικα επιβεβαιωνομαι.. Ο κοσμος του ειναι εκπληκτικος..

Τουλαχιστον μπορεις να τα κανεις ολα ακομα και αν τελειωσεις το main story πρωτα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, giannis808 είπε

Θα γίνει όμως σύντομα αυτή η αποκατάσταση; Και εγώ περιμένω για αναβάθμιση με το χέρι στην σκανδάλη! 

ε το συντομα ειναι σχετικο,θελω να ελπιζω στους επομενους μηνες να εχουν στρωσει τα πραματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Balantakos είπε

Τουλαχιστον μπορεις να τα κανεις ολα ακομα και αν τελειωσεις το main story πρωτα!

 

Spoiler

Αυτα με τον Johnny και ειδικα αυτο με το γκρουπ του που κανει reunion για ενα gig ή το love story με την Rogue; Δεν επρεπε να εξαφανιστουν μετα το τελος της ιστοριας; 
Weird ειχα την εντυπωση οτι τουλαχιστον αυτα τα δυο επρεπε να μην υπαρχουν μετα.. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Αυτα με τον Johnny και ειδικα αυτο με το γκρουπ του που κανει reunion για ενα gig ή το love story με την Rogue; Δεν επρεπε να εξαφανιστουν μετα το τελος της ιστοριας; 
Weird ειχα την εντυπωση οτι τουλαχιστον αυτα τα δυο επρεπε να μην υπαρχουν μετα.. 

 

Δεν θελω να ανοιξω το σποιλ! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Αυτα με τον Johnny και ειδικα αυτο με το γκρουπ του που κανει reunion για ενα gig ή το love story με την Rogue; Δεν επρεπε να εξαφανιστουν μετα το τελος της ιστοριας; 
Weird ειχα την εντυπωση οτι τουλαχιστον αυτα τα δυο επρεπε να μην υπαρχουν μετα.. 

 

Spoiler

τελείωσα κι εγώ το main story στις 32ώρες, επέλεξα να επιστρέψω και να ασχοληθώ με τα υπόλοιπα side quests να δω και τους άλλους τερματισμούς 

 

Επεξ/σία από Daredevil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Daredevil είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

τελείωσα κι εγώ το main story στις 32ώρες, επέλεξα να επιστρέψω και να ασχοληθώ με τα υπόλοιπα side quests να δω και τους άλλους τερματισμούς 

 

Spoiler

Ναι το καλο ειναι οτι σε επιστρεφει στο point of no return ετσι ωστε αν θες να δεις και τα λοιπα end paths.. Απλα για καποια side missions που αν δεν γινουν απο πριν μετα χανονται ηθελα να δω αν ισχυει επειδη το ειπε ο φιλος.. Η λογικη λεει οτι μετα δεν θα μπορεις να τα κανεις αυτα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παιχνίδι είναι τόσο immersive που δεν μπορώ να σταματήσω να το σκέφτομαι. Αν δεν δούλευα, τότε σίγουρα θα έκλεινα 8+ ώρες τη μέρα στο Cyberpunk. Είχα να νιώσω έτσι από όταν πρωτοβγήκε το Skyrim και είχα λιώσει στα side quests και την περιπλάνηση.

Ζηλεύω όλους εσάς που έχετε πολύ καλύτερα συστήματα απ'το δικό μου αλλά τι να κάνουμε, δεν μπορούσα να περιμένω να κάνω αναβάθμιση για να παίξω!

Επεξ/σία από *nenya*
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, silenoz66 είπε

Is this for real?????

https://youtu.be/5A7c9pAdz90

ναι τι? προφανως αυτη η συμφωνια εχει γινει πολυ καιρο πριν.

Δεν βλεπω κατι παραξενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...