Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Despotas είπε

Ούτε καν το έχω ακουμπήσει, απλά αναρωτιέμαι πόσο σκατά ακόμη μπορούν να τα κάνουν..

Τα λέμε σε κανα χρόνο

κρίμα, γιατί προτείνεται πολύ τελευταία αυτό, εδώ μέσα αν αναφέρεται κάτι στραβό :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Balantakos είπε

κανε refund να τελειωνεις.

Και ασε τους υπολοιπους που περνανε καλα να παιξουν οσο θελουν, γιατι υπαρχουν και αυτα τα ατομα.

Εϊναι τα ίδια άτομα που πάνε Σεφερλή και γελάνε με ότι και αν λέει (ασχέτως αν είναι κρυόκολο), γιατί πληρώσανε ? (ή αντίστοιχα του ψευτοκουλτουριάριδες που παρακολουθούν ότι μπούρδα και αν βγει και το εκθιάζουν για να το παίξουν διανόηση και ας μην καταλαβαίνουν τίποτα ?)

Επεξ/σία από panospeter
  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

να το κρύψω

aidia.jpg.eacce1bcc2a06da82846b2c26abd89a0.jpg

ε σε πιάνει μια αηδία με τα bugs...

 

Δεν μπορώ να σηκώσω αντικείμενα και τώρα χάνω αυτό το κατάνα λόγω των bugs...
FFS...για όνομα, ας το αποσύρουν το παιχνίδι από παντού και ας πουν "τα λέμε σε 6 μήνες, σε 9, σε 12, σε 2 χρόνια σαμουράιδες" ....Μέχρι στιγμής καίμε τα μυαλά μας, όχι την πόλη με τις @@ τους.

Που ακριβώς συμβαίνουν αυτά;

Δηλαδή το ίδιο game έχει bugs σε ορισμένους και σε άλλους όχι;

Εγώ δεν έχω βρει ούτε ένα bug so far και μπορώ να πω ότι για σύστημα πενταετίας που έχω, το παιχνίδι τρέχει νερό σε 2k (ούτε στον ύπνο μου δεν το περίμενα).

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Zus είπε

Που ακριβώς συμβαίνουν αυτά;

Δηλαδή το ίδιο game έχει bugs σε ορισμένους και σε άλλους όχι;

Εγώ δεν έχω βρει ούτε ένα bug so far και μπορώ να πω ότι για σύστημα πενταετίας που έχω, το παιχνίδι τρέχει νερό σε 2k (ούτε στον ύπνο μου δεν το περίμενα).

Εχω βρει και γω αρκετα..αλλα μονο μια φορα επρπε να γυρισω στο τελευταίο save..εν ολίγοις δε με χαλανε.υπαρχουν ομως..

Οσον αφορα το τρεχει νερο ειναι τελειως υποκειμενικό πια αρα δεν εχει νοημα για μενα να το αναφέρουμε..

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες πως ζητάμε refund από GOG ? Ξέρει κανείς ? 

Όσοι ζητήσατε σε πόσες μέρες πήρατε τα λεφτά σας πίσω ?

Επεξ/σία από polonos1313
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Anuminas είπε

άδεια πόλη; μάλλον παιζουμε διαφορετικο παιχνιδι

Κρατάω μία επιφύλαξη, μήπως ήταν άδεια λόγω της ώρας (02:30 στο παιχνίδ), δεν κυκλοφορούσε κανένα αυτοκίνητο και κανένας πεζός. Ή κάπου κόλλησε η ΑΙ. Πάντως όσα clubs είχα δει ήταν σίγουρα άδεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Πρώτες εντυπώσεις του νέου patch?

Καλά είναι ηλίθιοι οι άνθρωποι? ΟΛΑ τα αμάξια εχουν σβηστά φώτα το βράδυ και πέφτω πάνω τους γιατί ΔΕΝ τα βλέπω.. ελάχιστα έχουν τα πίσω φώτα αναμμένα, αλλά όταν οδηγάω από την αντίθετη τα βλέπω τελευταία στιγμή...
Για όλα τα άλλα μη περιμένετε τίποτα ακόμα...

1505376530_.jpg.4987ce5874a5e3b0d43db94bc5bfa65a.jpg

Τα έχουν σβηστά γιατί βγαίνουν χωρίς μήνυμα στο 13033.Για να μη φάνε πρόστιμο.Δεν είναι bug.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά μια βοήθεια δεν είχα πειράξει τίποτα και είμαι σε ένα συγκεκριμένο side quest.Το πρόβλημα είναι ότι γύρω στις 40 κάτι ώρες που δεν είχα κανένα θέμα,μου κλείνει το παιχνίδι ξαφνικά και μου βγάζει error "flatlined ". Δεν το ξαναείχα μου το βγάζει μετά το 1.05.Ξερει κάνεις πως το λύνω ή είχε κανείς παρόμοιο θέμα ?

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ωρες μεσα στο game. Συνάντησα ενα ιπταμενο τσιγάρο και δυο bugs σε mission που λυθηκαν με load.
Δεν ειναι αυτο που περιμεναν ολοι και σιγουρα δεν ειναι GTA. Τα λεφτα του μια χαρα τα βγαζει. Αγόρασα το day one με τα pre order bonus. Anthem, fallout76 είναι μια κατηγορία στο πατο μονα τους.

Το game θελει δουλειά ακόμα.
Αν με ρωτουσε καποιος να το αγορασει θα του ελεγα οχι ακομα. Προσωπικα αγοραζω games μήνες μετα την κυκλοφορια τους. Μόνο Rdr2  και cb2077 αγόρασα day one.

Καταλαβαίνω την γκρίνια και αυτό το μίσος , είναι τη μόδας το τελευταίο καιρό.

  • Like 6
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ με το Patch 1.05 έχω δει 2 κύρια glitches:

α) Διάφορα ιπτάμενα αντικείμενα (σκουπίδια κλπ) και β) όταν πας να κάνεις stealth kill από πίσω και γραπώνεις τον εχθρό αλλοιώνονται τα γραφικά στο σώμα και τα χέρια του παίκτη. Άλλα δεν έχω δει.

Το παιχνίδι είναι φανερό ότι πάσχει ακόμα και θέλει κάμποση δουλειά. Τα bugs στα quest και τα glitches μπορούν να διορθωθούν, αυτό που δεν βλέπω να διορθώνεται είναι οι επιδόσεις οι οποίες είναι κακές.

Όπως και να έχει οι πιο σοφοί είναι αυτοί που θα περιμένουν κάνα εξάμηνο για να αγοράσουν το παιχνίδι, θα έχει πέσει και η τιμή στο 30άρι λογικά, οπότε μια χαρά. Πότε δεν μου άρεσαν οι day-one αγορές (εκτός από εξαιρετικές περιπτώσεις όπως τώρα) και για άλλη μια φορά επιβεβαιώθηκα. 

Για εμάς που το αγοράσαμε υπομονή και λογικά κατά το Πάσχα θα έχει στρώσει. 

Ως Cyberpunk fan πάντως προτιμώ το Deus Ex. Αν το επόμενο παιχνίδι της σειράς είναι open world όπως το Cybepunk 2077, θα γίνει χαμός!!

Επεξ/σία από _Theo_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Ρε παιδιά μια βοήθεια δεν είχα πειράξει τίποτα και είμαι σε ένα συγκεκριμένο side quest.Το πρόβλημα είναι ότι γύρω στις 40 κάτι ώρες που δεν είχα κανένα θέμα,μου κλείνει το παιχνίδι ξαφνικά και μου βγάζει error "flatlined ". Δεν το ξαναείχα μου το βγάζει μετά το 1.05.Ξερει κάνεις πως το λύνω ή είχε κανείς παρόμοιο θέμα ?

Εμενα η μόνη λύση σε αυτό ήταν να κανω underclock στην κάρτα γραφικών.  50mhz στον πυρήνα και αλλα τοσα στην μνήμη.  Μονο με αυτό κατάφερα να παιξω το παιχνίδι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...