Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι από πάνω, σας παρακαλω, πείτε μου πως θα μπαλωθούν αυτά;

Αλλά, δείτε ολόκληρο το βίντεο αν θέλετε. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, DaftRose είπε

Οι από πάνω, σας παρακαλω, πείτε μου πως θα μπαλωθούν αυτά;

Αλλά, δείτε ολόκληρο το βίντεο αν θέλετε. 

 

TBF, και ποτέ να μην μπαλώθουν, καλύτερα. Δεν ενδιαφέρει ιδιαίτερα το πόσο καλό balance κρατάνε οι NPC's όταν τους πατάς με το αμάξι, ούτε πόσο καλές μπουνιές παίζουν. Ο σκοπός του GTA V είναι αυτός, να κάνεις την πόλη luna park. Το cyberpunk βασίζετια στο σενάριο και στις επιλογές. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως με τα side quests εχω ενθουσιαστει.Νιωθω λες και καθε quest ειναι μινι ταινια και ειναι γυρω στα 80 χωρις τα gigs,
 

Spoiler

 

Mερικα προχειρα που θυμαμαι το brainwash του αντιδημαρχου,Toν απαγωγεα του ανηψιου του φιλου σου του μπατσου

Τον αλλον που πρεπει να τον σταυρωσεις για το bd,ακομα και το quest με τους αγωνες ειχε καταληξη που δεν το περιμενες.

 

Οι διαλογοι η μουσικη και η αγωνια που ζεις στα subquests δεν συγκρινονται με ubisoft games,και τα αλλα με NCPD  δεν χρειαζεται καν να τα κανεις μονο για xp και Loot

 

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί ακόμα προσπαθούμε να το βαφτίσουμε GTA successor. Είπε πουθενά η CDPR ότι θα κυκλοφορούσαν το next GTA-killer? Βλέπω πόσα βίντεο με bug και τραγελαφικές καταστάσεις (δεκτό και ισχύει απόλυτα) και βλέπω αλλά τόσα με συγκρίσεις με GTA και αναλύσεις υπέρ αναλύσεων. Ε δεν είναι GTA style ο στόχος του, το κέρατο μου, πως να το κάνουμε. Ναι θα πρέπει να κάνουν μαγικά οι της CDPR για να διορθωθούν major bugs (συνάντησα και εγω κάποια που έπρεπε να κάνω load 5-10 φορές πχ. γιατί απλά πέθαινα σε ανύποπτες στιγμές γιατί... έτσι) και άλλα μικρότερα (πραγματικά δεν ξέρω ποσά διαφορετικά είδη bug έχει, πολλά από τα οποία συνδυάζονται κατά περιόδους μάλιστα) αλλά μέχρι εκεί. Απολαύστε το παιχνίδι και αφήστε τη μιρλα. 
 

Παω να παίξω τώρα. 

Επεξ/σία από Parapas
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, DaftRose είπε

Οι από πάνω, σας παρακαλω, πείτε μου πως θα μπαλωθούν αυτά;

Αλλά, δείτε ολόκληρο το βίντεο αν θέλετε. 

 

Θεωρητικά αυτα συμμαζεύονται με Patches, αρκεί να υπάρχει θέληση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Herald είπε

TBF, και ποτέ να μην μπαλώθουν, καλύτερα. Δεν ενδιαφέρει ιδιαίτερα το πόσο καλό balance κρατάνε οι NPC's όταν τους πατάς με το αμάξι, ούτε πόσο καλές μπουνιές παίζουν. Ο σκοπός του GTA V είναι αυτός, να κάνεις την πόλη luna park. Το cyberpunk βασίζετια στο σενάριο και στις επιλογές. 

Συμφωνώ με αυτό που λες, αλλά σε οτι εχει να κάνει με τις επιλογές, νομίζω θα μπορούσαν να έχουν κάνει καλύτερη δουλειά. Το να έχεις επιλογες που ουσιαστικά δεν είναι επιλογες εμένα με χαλάει. Όταν δλδ "διαλέγω" στους διαλόγους τι θα πω και αυτό δεν με οδηγεί σε άλλο μονοπάτι,και ουσιαστικά υπάρχει στο τελος μια επιλογή, νιώθω ότι με δουλεύει λίγο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vins είπε

Συμφωνώ με αυτό που λες, αλλά σε οτι εχει να κάνει με τις επιλογές, νομίζω θα μπορούσαν να έχουν κάνει καλύτερη δουλειά. Το να έχεις επιλογες που ουσιαστικά δεν είναι επιλογες εμένα με χαλάει. Όταν δλδ "διαλέγω" στους διαλόγους τι θα πω και αυτό δεν με οδηγεί σε άλλο μονοπάτι,και ουσιαστικά υπάρχει στο τελος μια επιλογή, νιώθω ότι με δουλεύει λίγο. 

Εγώ πάλι το βλέπω ρεαλιστικό imho. Και στην αληθινή ζωή το να πείς το Χ αντί για το Ψ δεν οδηγεί πάντα σε άλλο αποτέλεσμα. Κλασσικό παράδειγμα, το καμάκι :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Herald είπε

Εγώ πάλι το βλέπω ρεαλιστικό imho. Και στην αληθινή ζωή το να πείς το Χ αντί για το Ψ δεν οδηγεί πάντα σε άλλο αποτέλεσμα. Κλασσικό παράδειγμα, το καμάκι :P 

Η πλούσια ερωτική μου ζωή στο παρελθόν διαφωνει 😂😂😂😂😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vins είπε

Συμφωνώ με αυτό που λες, αλλά σε οτι εχει να κάνει με τις επιλογές, νομίζω θα μπορούσαν να έχουν κάνει καλύτερη δουλειά. Το να έχεις επιλογες που ουσιαστικά δεν είναι επιλογες εμένα με χαλάει. Όταν δλδ "διαλέγω" στους διαλόγους τι θα πω και αυτό δεν με οδηγεί σε άλλο μονοπάτι,και ουσιαστικά υπάρχει στο τελος μια επιλογή, νιώθω ότι με δουλεύει λίγο. 

Έχει και επιλογές που αλλάζουν τα quests. Έχω κάνει κ loads για να δω τι αλλάζει. Και επίσης μερικά γίνονται και failed ανάλογα τις επιλογες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, vins είπε

Συμφωνώ με αυτό που λες, αλλά σε οτι εχει να κάνει με τις επιλογές, νομίζω θα μπορούσαν να έχουν κάνει καλύτερη δουλειά. Το να έχεις επιλογες που ουσιαστικά δεν είναι επιλογες εμένα με χαλάει. Όταν δλδ "διαλέγω" στους διαλόγους τι θα πω και αυτό δεν με οδηγεί σε άλλο μονοπάτι,και ουσιαστικά υπάρχει στο τελος μια επιλογή, νιώθω ότι με δουλεύει λίγο. 

Oλα τα side quests εχουν απο 2 εως 6 καταληξεις. Απλα η cdpr το εχει κανει με πολυ φυσικο τροπο που δεν καταλαβαινεις ποτε γινεται η αλλαγη. Σε αλλα παιχνιδια οταν αλλαζεις κατι σου βγαζει ειδοποιηση , εδω πρεπει να το βρεις μονος σου. 

Επισης , το νουμερο ειναι μετα τα refunds 

To καθιστα το μεγαλυτερο launch single player rpg  ever. 

 

 

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο το quest ηταν τοπ απο συναισθημα. Δεν ξερω πως το καταφεραν, αλλα το περασαν και σε αυτον που παιζει το παιχνιδι. Ειναι το τελευταιο quest απο την judy (αν το ξεκλειδωσετε προφανως)

Spoiler

Το οτι κατεβαινετε, ακους αναμνησεις απο τα πραγματα που βρισκεις, το πως περιγραφει η Judy το τι εχει συνεβει κτλ

 

Επισης να πω οτι και οι 2 λε σεξι ταιμς με johnny-alt και female v-judy παλι μονο καλα λογια εχω να πω. Απο το συναισθημα που εχουν και οι ιδιοι (πχ η judy στην αρχη εχει βουρκωμενα ματια), και απο το πως εχουν φτιαξει τις σκηνες (με τα fast forward ανα 2-3 sec) νομιζω το παιχνιδι δεν εχει ανταγωνισμο σε κατι τετοια

Spoiler

Screenshot (80).jpgScreenshot (79).jpg

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

:mad:ΒΑΛΤΕ ΚΑΝΑ ΣΠΟΗΛΕΡ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΣΕ ΟΝΟΜΑΤΑ QUESTS ΚΑΙ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ>>>>ΛΙΓΟ ΕΛΕΟΣ ΚΑΠΟΥ

Επεξ/σία από greekfragma
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, greekfragma είπε

:mad:ΒΑΛΤΕ ΚΑΝΑ ΣΠΟΗΛΕΡ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΣΕ ΟΝΟΜΑΤΑ QUESTS ΚΑΙ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ>>>>ΛΙΓΟ ΕΛΕΟΣ ΚΑΠΟΥ

Για πες μια τι σποιλερ εφαγες απο 2 φωτογραφιες και 1 προταση και θα τα βαλω

Και για να μην ξεχναμε και την judy, 

Screenshot (77).png

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...