Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Herald είπε

Άρα σε ενοχλεί και σε άλλα παιχνίδια η έλλειψη life paths. Οκ

όχι σε άλλα παιχνίδια δε μου τα μόστραρε κανείς να μου πει, δες τι θα γίνεται :P 

και εν τέλει να μη παίζουν καν ρόλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, xtrmsnpr είπε

όχι σε άλλα παιχνίδια δε μου τα μόστραρε κανείς να μου πει, δες τι θα γίνεται :P 

Τη μία γράφεις ότι σε ενοχλεί που  δνε είναι αναπτυγμένα τα life paths, μετά ότι δεν έχει lifepaths. Άρα αντικειμενικά δεν σε ενοχλεί η έλλειψη life paths αλλά ότι σου είπαν ότι θα έχει και δεν έχει. Ε κομπλέ αλλά όταν πας να βαθμολογήσεις ένα παιχνίδι βαθμολογείς αυτό που είναι, ούτε αυτό που θα ήθελες να είναι ούτε αυτό που σου υποσχέθηκαν ότι θα είναι. Οπότε το να λές κακώς πήρε το βραβείο γιατί σου υποσχέθηκαν life paths είναι..ας πούμε όχι έξυπνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Herald είπε

Τη μία γράφεις ότι σε ενοχλεί που  δνε είναι αναπτυγμένα τα life paths, μετά ότι δεν έχει lifepaths. Άρα αντικειμενικά δεν σε ενοχλεί η έλλειψη life paths αλλά ότι σου είπαν ότι θα έχει και δεν έχει. Ε κομπλέ αλλά όταν πας να βαθμολογήσεις ένα παιχνίδι βαθμολογείς αυτό που είναι, ούτε αυτό που θα ήθελες να είναι ούτε αυτό που σου υποσχέθηκαν ότι θα είναι. Οπότε το να λές κακώς πήρε το βραβείο γιατί σου υποσχέθηκαν life paths είναι..ας πούμε όχι έξυπνο

ήμουν ειρωνικός, τι σου εξηγώ τώρα αν δε το έπιασες. Μην ανακυκλώνουμε την κουβέντα όμως, τα έχουμε πει και παλιά, τα life paths είναι τελείως ανύπαρκτα, δεν έχουν κανένα αντίκτυπο στο παιχνίδι άρα και που υπάρχουν είναι σα να μην υπάρχουν, ενώ η εταιρία μας έλεγε άλλα. Τώρα αν δε το καταλαβαίνεις αυτό, μάλλον άλλος δεν είναι τόσο έξυπνος.
Και ταινίες παίρνουν όσκαρς αλλά δεν τα αξίζουν τί πάει να πει αυτό;

i rest my case, δε θα απατήσω άλλο μη το χαλαμε το θέμα .

1μιση μήνα μετά θυμηθήκατε να σχολιάσετε το ποστ μου;

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οκ, για 18 μήνες delay της next gen εκδοσης, ομολογώ οτι περίμενα να δω κατι παραπανω. Δε λεω, φαινεται πολυ μπαμπατσικο patch στα σιγουρα, με διαφορες βελτιωσεις και μικροαλλαγες.
Απλα για κατι που περιμενε ο κοσμος εναμιση χρόνο περίπου, φαίνεται κάπως "λίγο", νομίζω όλοι περίμεναν να δουν και πιο ριζικές αλλαγες μεσα στο παιχνιδι και δεν "εξηγεί" που πήγαν τοσοι μήνες.

Δε πειραζει, το σημαντικο ειναι οτι επιτελους μετα απο τόσο πολυ αναμονή βγήκε και η next gen εκδοση και ειναι ευκαιρια για πολυ κόσμο να το δοκιμάσει ή να επιστρέψει.

Επεξ/σία από Skywalker333
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Balantakos είπε

Λιγες αλλαγες μωρε...''το παρατησαν το παιχνιδι''

Σωστά, ας του δώσουμε συγχαρητήρια που μετά από έναν χρόνο φτάσαν στο 1.5. Η CDPR του Witcher 3 σε αυτό το χρόνο είχε δώσει δεκάδες DLC, patches και δυο expansions. Δεν καταλαβαίνω γιατί το παίρνετε πατριωτικά. Το ότι δεν το παράτησαν τι να λέει? Εννοείτε το support post launch, ειδικά άμα είχες shitty launch.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eδω ολες οι αλλαγες

https://www.cyberpunk.net/en/news/41435/patch-1-5-next-generation-update-list-of-changes

edit: τωρα ειδα οτι το εχουν ποσταρει ηδη

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερχεται σιγα σιγα η ωρα για αγορα. Εβαλαν και FSR οποτε επιτελους RT και στις amd καρτες με σωστα fps. Γενικα διαβασα αρκετα σημαντικες προσθηκες και αλλαγες οπως το crowd interaction βελτιωμενη AI combat φαινεται να επεσε πολυ δουλεια πρακτικα αν διαβασετε το changelog μιλαμε για νεο παιχνιδι με τοσα πραγματα που βελτιωσαν και προσθεσαν. Αν εχει καλο FSR θα παει για αγορα γιατι σιγουρα ειναι ενα παιχνιδι που θελει RT για να δειξει την ομορφια του αλλα και σωστα fps[+60] για smooth εμπειρια gameplay. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Παλι καλα που στις κονσολες εχει dynamic 4k 60.

To dying light 2 εχει 1080p 60 και ειναι ενα ματσο χαλια..

Αυτο μου εκανε εντυπωση dynamic 4k 60fps και dynamic 4κ 30fps με rtx. Δεν συζηταω για τα υπολοιπα patch notes. 

θα πρεπει να περιμενω να βγουν updates για τα mods που εχω στο pc :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...