Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

SSDD...ήταν physx, μετά hairworks, τώρα RT. OK it looks better αλλα ποιος θυσιάζει 30fps που λέει ο λόγος για τρίχες και αντανακλάσεις?! Μέχρι να βγει η 4080τι υπάρχει καιρός. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, kti23 είπε

Για παιχνίδια σαν το Cyberpunk, Sekiro, Death stranding και συναφή νομίζω αξίζει το pre order ακόμα και αν βγει πατάτα μόνο και μόνο για το ρίσκο που εμπεριέχουν. devs-προσωπικότητες που χρήζουν εμπιστοσύνης και την έχουν κερδίσει με προσπάθεια και συμμετοχή του κόσμου δύσκολα πέφτουν έξω.

Και μιας και το είπαμε, υπάρχει τιμή για την collectors γιατί δεν έχω δει ;  Λογικά θα είναι απαγορευτική αλλά και η standard είναι τιγκαρισμένη από μόνη της

Εντάξει το Cyberpunk και το sekiro ξέρεις από πριν λίγο πολύ τι θα είναι περίπου, οπότε αν είναι του γούστου σου τα κάνεις preorder  Tο Death Stranding preorder? Όσα γνωρίζω για το elden ring ξέρω και για το death stranding αυτή τη στιγμή.🤩 Και το θεϊκό είναι ότι έδειξαν και gameplay στο τελευταίο trailer.😂 Τα μόνα άλλα games που βλέπω για preorder εκτός από το cyberpunk είναι το doom eternal. το BG3 και το TLOU2. Άντε και το ΜΗW iceborne και ίσως και το ghost of Tsushima γιατί είμαι αρρωστάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

SSDD...ήταν physx, μετά hairworks, τώρα RT. OK it looks better αλλα ποιος θυσιάζει 30fps που λέει ο λόγος για τρίχες και αντανακλάσεις?! Μέχρι να βγει η 4080τι υπάρχει καιρός. :D

SP game θα είναι, δεν θες πολλά frames. Οπότε δώστε visuals στον λαό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Γι' αυτό το RTΧ έχει και το DLSS, για να μένει και το frame-rate. Μένει μόνο να είναι πολύ καλής ποιότητας όπως στο Anthem.

Μακάρι αλλα για να απολαύσεις το game με stable fps και τα gimmicks on συνήθως περνάει καιρός. Εδώ Borderlands 2 με physx high και καμια φορα βλέπεις drops...

Εντωμεταξύ πάω στοίχημα στην GamesCom θα κλείσει με Lady Gaga η CDPR. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Γι' αυτό το RTΧ έχει και το DLSS, για να μένει και το frame-rate. Μένει μόνο να είναι πολύ καλής ποιότητας όπως στο Anthem.

Μακάρι να βγει καλό το dlss. Γιατί και στο shadow of the tomb raider ήταν τίμιο. Το anthem δεν το έχω δοκιμάσει. 

Άσχετο, στο bf v που κατέβασα τώρα λόγω origin access έχει φιξαριστει το αρχικό χαλί; ή να μην μπω καν στο κόπο να το δοκιμάσω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Μακάρι αλλα για να απολαύσεις το game με stable fps και τα gimmicks on συνήθως περνάει καιρός. Εδώ Borderlands 2 με physx high και καμια φορα βλέπεις drops...

Εντωμεταξύ πάω στοίχημα στην GamesCom θα κλείσει με Lady Gaga η CDPR. :D

Άστο το PhysX, αυτό ανέκαθεν είχε stutters. Το RTX δεν έχει τέτοιο θέμα. Απλά όποιος έχει πιο αδύναμες RTX κάρτες, θα χρειαστεί το DLSS για καλό frame-rate και αυτό θα πρέπει να είναι καλό και να μην έχει θολούρα.

1 ώρα πριν, naruto14 είπε

Μακάρι να βγει καλό το dlss. Γιατί και στο shadow of the tomb raider ήταν τίμιο. Το anthem δεν το έχω δοκιμάσει. 

Άσχετο, στο bf v που κατέβασα τώρα λόγω origin access έχει φιξαριστει το αρχικό χαλί; ή να μην μπω καν στο κόπο να το δοκιμάσω; 

Το BF V έχει stutters ακόμα και σε DX11 αυτή τη στιγμή και περιμένουμε patch. Στο SotTR είναι μια χαρά, αλλά στο Anthem είναι άψογο το DLSS. Το ίδιο και στο Metro Exodus πια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Cyberpunk 2077: NVIDIA Partnership Brings Ray Tracing To Hugely-Anticipated Game

Hype απ' όλες τις μεριές έχει πλέον..

RTX :D

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...