Προς το περιεχόμενο

The Incredible Adventures Of Van Helsing


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειδα λιγο walkthrough απο την αρχη του παιχνιδιου και φενεται αρκετα ενδιαφερον. Πολυ καλος ο τυπος που κανει τη φωνη του Van Helsing. Μου θυμιζει αρκετα Garett απο thief. Με τρομαζειτο μεγεθος, 20GB ρε παιδια? Τι στο διαολο εχει μεσα αυτο το παιχνιδι για να ειναι τοσο μεγαλο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανε ενα update με μερικα fix και εβαλαν scenario mode.θα εχει μαxες με τερατα πανω απο το λεβελ 30 για να μαζευεις items σαν legendary.και θα εχει και συνεχεια απο τι γραφουν εξτρα περιεχομενο.μακαρι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανε ενα update με μερικα fix και εβαλαν scenario mode.θα εχει μαxες με τερατα πανω απο το λεβελ 30 για να μαζευεις items σαν legendary.και θα εχει και συνεχεια απο τι γραφουν εξτρα περιεχομενο.μακαρι

 

Να περιμενουμε δηλαδη κανενα add-on ή expansion? Ή θα μας ψηνουν σιγα σιγα με τα update τους?

Αντε να δουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ντε..αντι βγάλουν νέο content για το υπάρχον, μύρισαν ότι βρήκαν την κότα με τα χρυσά αυγά. Βιάστηκαν, νομίζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πολυ μικρο το παιχνιδι? ρωταω αν αξιζει να το παρουμε 3-4 φιλαρακια για co-op.

 

Περιμενα να ειναι στο timeplay(αν ειναι ο σωστος ορος) του sacred 1. Κριμα στα 20GB που πιανει χωρο Αξιζει να το παιξεις. Προσωπικα δεν εχω ασχοληθει με co-op.

 

ρε παιδιά γιατι κρασαρει με το που παει να φορτωσει;(θειος εδω)

 

Φορτωσε κανενα update απο το site που το πηρες(να ταιριαζουν οι downloaders) και καντο επανακινηση. Μπορει να κολλαει στην 2 ή 3 πιστα αλλα το προχωρας κανονικα.

Ή παρτο απο κανεναν αλλο θειο ή στην τελικη αγορασε το. Το steam το εχει στα 11€

 

 

Κι αυτο θα ειναι 20 GB και βαλε και 6 ωρες παιχνιδιου? :P

Ελπιζω οχι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...