Προς το περιεχόμενο

[SERIES] - Game of Thrones Season 3 [Full Spoilers till Season 2]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωτο επεισοδιο οπως το περιμενα, introduction. Παμε να δουμε τι θα γινει παρακατω.

 

Btw, το 720p που βγηκε στα γνωστα μαγαζια, δεν σας φανηκε κακης ποιοτητας?? Επειδη πλεον... αγοραζω μονο σε αυτη την ποιοτητα, μου φανηκε απο τα χειροτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρωτο επεισοδιο οπως το περιμενα, introduction. Παμε να δουμε τι θα γινει παρακατω.

 

Btw, το 720p που βγηκε στα γνωστα μαγαζια, δεν σας φανηκε κακης ποιοτητας?? Επειδη πλεον... αγοραζω μονο σε αυτη την ποιοτητα, μου φανηκε απο τα χειροτερα.

 

ναι δεν ηταν πολυ καλο. και μια αλλη παρατηρηση

στην σκηνη που περπαταει ο τυριον νομιζω με τον σωματοφυλακα του, το νερο εχει lag. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρόνος κυλάει μπαμ μπαμ στο GoT δε νομίζετε? Είναι τόσα πολλά τα ανοιχτά "μέτωπα", με ποικίλους χαρακτήρες και εξελίξεις που όταν τελείωσε το επεισόδιο θα ορκιζόμουν ότι είχαν περάσει 20 λεπτά αντί για 55... μου άρεσε όπως πάντα και αναμένω για τα επόμενα επεισόδια, είμαι σίγουρος ότι δε θα μας απογοητεύσει αυτή η σειρά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρο ειχα να νιωσω αυτην την ξενερα που σε πιανει οταν τελειωνει το επεισοδιο και λες ρε γαμωτο δεν υπαρχει αλλο,θελω κι αλλο!!

 

Επισης απορια για οσους καταλαβαν ή γνωριζουν απο τα βιβλια γιατι εμενα μου διεφυγε:

Οι Stark που ακριβως πηγαινουν οταν φτανουν στο καμμενο-διαλυμενο καστρο?? Χαρρενχαλ? η σε ενα καστρο κοντα στο γουιντερφελ που ειχαν επιτεθει οι Greyjoy?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρο ειχα να νιωσω αυτην την ξενερα που σε πιανει οταν τελειωνει το επεισοδιο και λες ρε γαμωτο δεν υπαρχει αλλο,θελω κι αλλο!!

 

Επισης απορια για οσους καταλαβαν ή γνωριζουν απο τα βιβλια γιατι εμενα μου διεφυγε:

Οι Stark που ακριβως πηγαινουν οταν φτανουν στο καμμενο-διαλυμενο καστρο?? Χαρρενχαλ? η σε ενα καστρο κοντα στο γουιντερφελ που ειχαν επιτεθει οι Greyjoy?

 

 

 Χαρενχαλ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρενχαλ για την πάντρεια ;; (Ταχω ξεχάσει)

Πάντως η ιστορία με τους ασπιλους ειναι epic. Για να δούμε πως θα αποδοθεί στην ταινία !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

δεν τα θυμαμαι καλά αλλά 

 

 

πρεπει να ειχαν στρατοπεδευσει στην γροθια των πρωτων ανθρωπων και εκει ακουστηκαν τα 3 σαλπισματα και το έριξαν στο τρεξιμο και ξεφυγαν/απεμειναν αυτοί με τον Μορμοντ

δεν υπήρξε μαχη

 

 

πρεπει να ξαναπιασω τα βιβλια

Μισό, όλος αυτός ο στρατός που είδαμε να παρελαύνει στο τελευταίο επεισόδιο του 2ου κύκλου πού διάολο πήγε; Έφτασε στο τοίχος και τότε ο μπος καβάλα στο άλογο τους φώναξε: "Άντρες! Μετά-βολή!";;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχουμε περιορισμενο budget /επεισοδιο  σε σχεση με μια αντιστοιχη επικη ταινια  ,σειρα ειναι και λογω θεματολογιας ειναι δυσκολο να δειξει "παπαδες". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εγω εχω απορια τι εχει συμβει με το winterfell, γιατι, αν δεν κανω λαθος, στο τελος του 2ου κυκλου καιγοταν απο "500 βορειους που ειχαν στρατοπεδευσει απ εξω (ειχαν κι εναν με ντουντουκα που εσπαγε τα νευρα του theon)"...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εγω εχω απορια τι εχει συμβει με το winterfell, γιατι, αν δεν κανω λαθος, στο τελος του 2ου κυκλου καιγοταν απο "500 βορειους που ειχαν στρατοπεδευσει απ εξω (ειχαν κι εναν με ντουντουκα που εσπαγε τα νευρα του theon)"...

 

 

Στο 2ο επ λογικά θα εξηγηθούν οι απορίες περι Winterfell. Επίτηδες το έχουν αφήσει έτσι 'κρεμασμένο'.

 2.3-3Μ εκανε την 1η σεζόν και 3.5-4Μ εκανε τη 2η σεζόν. ΑΝ διαβάσετε και λίγο πιο πίσω θα δειτε αναλογα ποστ του DKNI που εξηγεί ότι τα εν λόγω νουμερα ειναι πολύ καλά γιατι προκειται για συνδρομητικό κανάλι. 

 

b9cf8c51e0cb1ba81c6c89228cbac77d.pngμε κόκκινο η 2η σεζόν και με μπλε η 1η. 

 

Record Premier for Game of Thrones Season 3

 

4.4mil το είδαν live στις 9μμ (σε σχέση με 3.9mil για την πρεμιέρα της 2ης όπως δείχνει η εικόνα της παράθεσης) και 6.7mil το είδαν απο την ΗΒΟ μέχρι τα μεσάνυχτα (το έπαιξαν 3 φορές συνεχόμενα) το οποίο επίσης ξεπέρασε τα περσινά νούμερα που ήταν στους 6.3mil.

 

Τα νούμερα των πειρατών επίσης ανέβηκε όπως ήταν αναμενόμενο

Α, και ανανεώθηκε για 4η ήδη :-D

 

Renewed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...