Προς το περιεχόμενο

2012-2013 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοιξαμε και σας περιμενουμε

 

Θα ποσταρω και μερικα μελλοντικα για του χρονου (θλιψη το περσυνο, οτι τσεκαρα ήταν ή αθλιο ή κοπηκε ή και τα δυο, το μόνο που σνεχίζει είναι το Grimm το οποιο ομως τελικα δεν τσεκαρα :-( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

ΔΕΝ υπαρχει αυτη η σειρα :lol: Δηλωνω fan, οι διαλογοι γρηγοροι και αστειοι, τα αστεια γαματα, το σεναριο πολυ καλο και τελος ο Van Der Beek. Απο τις σειρες που κανω rewind για να ακουσω ξανα τα αστεια της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω διάφορων συγκυριών δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με τις νέες σειρές του καλοκαιριού αλλά να κάποια πραγματάκια για όσους ενδιαφέρονται:

 

Newsroom(24/6) - ΗΒΟ: Η νέα σειρά του Sorkin, αυτή τη φορά στο κανάλι που έπρεπε να είναι. Διαδραματίζεται στα παρασκήνια μίας ειδησεογραφικής εκπομπής και πρωταγωνιστούν ονόματα όπως Jeff Daniels, Emily Mortimer, Dev Pattel, Olivia Munn, Alison Pill και Jane Fonda.

 

Anger Management(28/6) - FX: Βασισμένη στην ομώνυμη ταινία με πρωταγωνιστή τον Charlie Sheen. Δεν έχω διαβάσει περαιτέρω πράγματα κι ούτε σκόπευω. Το ότι είναι FX αρκεί για να το τσεκάρω και ο Sheen δε μου είναι αντιπαθής.

 

Από τις παλιές τώρα, έρχονται μέσα στον Ιούνιο Franklin & Bash, Royal Pains, Burn Notice, Suits, Futurama, Wilfred και ο θεός ο Louie.

Spoiler για επερχόμενο guest στο Louie.

 

Κάτι έχει πάρει το αυτί μου για guest από το θεό το Seinfeld

 

 

Τον Ιούλιο τώρα επιστρέφουν White Collar, Damages, Leverage και φυσικά τα πρώτα 8 επεισόδια της τελευταίας σεζόν του Breaking Bad.

 

Για όσους ψάχνονται κάτι να δουν τώρα το καλοκαιράκι Franklin & Bash και Suits είναι πολύ καλά ανάλαφρα δραματάκια και οι μικρές πρώτες τους σεζόν(10+12 επεισόδια αντίστοιχα) τα κάνουν ιδανικά για να τα πάρετε λάου-λάου και να τα απολαύσετε και να προλάβετε τις καινούριες τους σεζόν.

 

Τώρα για το Newsroom πιστεύω πως πρέπει να το δω φθινόπωρο αλλά αφού το περιμένω από τότε που ανακοινώθηκε δε νομίζω να μπορέσω να κρατηθώ και να το αφήσω για τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα guest ακόμα θα κάνει ο Gervais στον Louie? Πότε ξεκινάει ακριβώς ξέρουμε?

 

Use the Google Luke

 

"...the third season shall begin June 28th, airing at 10:30 pm"

 

Most Anticipated Summer Shows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης μεσα ιουνη 17 ξεκιναει το διωρο επεισοδιο πρεμιερα του falling skies .αντε να δουμε τι θα δουμέ

και μια αλλη σειρα των 80ς με τους ιδιουs πρωταγωνιστες δηλ τον κακο jey r φυσικα αναφερομαι στο ΝΤΑΛΑΣ´αντε να δουμε αν θα το δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για summer season απο τις παλιές μόνο Βreaking Bad, Wilfred & True Blood.

 

Ίσως συνεχίσω και το Falling Skies & Haven αν βαριέμαι πολύ και δεν εχω κάτι άλλο να δω από καινούργια.

Επεξ/σία από guido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...