Προς το περιεχόμενο

2012-2013 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εχει αφησει τραυματα απο το HIMYM η Chalke, αλλα μολις ειδα Brad Garret γουσταρα.

Ευχαριστο το πρωτο, αλλα τιποτα το ιδιαιτερο.

Θα δειξει στα επομενα 5-6 τι στυλ θελουν να ακολουθησουν, αλλα ελπιζω να ειναι καλο. Μου ειχε λειψει ο ψηλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

'τι θα φαμε σημερα?'

Hannibal_2_13_13.jpg

 

τουτεστιν, εσκασε

Δεν με εντυπωσίασε, τουλάχιστον το πρώτο επεισόδιο. Ο Δανός πάντως μπήκε στο νόημα. Αναμένω τη συνέχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με εντυπωσίασε, τουλάχιστον το πρώτο επεισόδιο. Ο Δανός πάντως μπήκε στο νόημα. Αναμένω τη συνέχεια...

 

μονο τις cinematographer τεχνικες να βαλεις μεσα, θα επρεπε να ειχες εντυπωσιαστει...

 

Εγω παντως ειμαι officially impressed...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όλα τα reviews που διάβασα αυτή με κάλυψε περισσότερο. Βέβαια εγώ είδα ένα επεισόδιο ενώ αυτοί έχουν δει τα πρώτα 5-6. Πάντως ήθελα να είναι καλή αυτή η σειρά και τη περίμενα καιρό. Ελπίζω να μου αλλάξουν γνώμη τα επόμενα επεισόδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όλα τα reviews που διάβασα αυτή με κάλυψε περισσότερο. Βέβαια εγώ είδα ένα επεισόδιο ενώ αυτοί έχουν δει τα πρώτα 5-6. Πάντως ήθελα να είναι καλή αυτή η σειρά και τη περίμενα καιρό. Ελπίζω να μου αλλάξουν γνώμη τα επόμενα επεισόδια. 

 

So, if I'm less amused by this than whoever chose to title those episodes "Aperitif," "Amuse-Bouche," "Potage," "Coquilles" and "Entrée," call me a party pooper.

 

 

συμφωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

viper2005 : Βλέπω 8.7 rating στο tv.com οπότε το κατεβάζω. Πιο βαρετό από το Game Of Clones αποκλείεται να είναι!

 

Φάσκεις και αντιφάσκεις παντού ρε σκια, ξεκόλα. Τρολλαρεις τόσο που με πονάν τα μάτια. 

 

Αποφασίζεις να δεις κάτι επειδή έχει high rating στο tv.com μετά απο ΕΝΑ επεισόδιο ενώ το GoT (το Clones πως σου ήρθε αλήθεια?) έχει ακόμα μεγαλύτερο βαθμό και το θάθεις έχοντας δει μισή ώρα απο 2 σεζόν λολ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...