Προς το περιεχόμενο

Καταστημα MrSmith.Γνωμες,παραλαβες ή μη!


vaggelisp7406

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου είναι δυνατόν να αγοράζεις σχεδόν στο κοστος και να έχεις και απαιτήσεις? Όσοι αγοράσατε (και καλά κάνατε), κατά την ταπεινή μου άποψη, οφείλατε να γνωρίζετε ή έστω να πιθανολογείτε αυτά που αναφέρεις ως προβλήματα του μαγαζιού.

 

Δεν γίνεται να θέλουμε τιμές mr smith με διαθεσιμότητα πλαισίου και εξυπηρέτηση φιλικού καταστήματος της γειτονιάς! Αντιβαίνει στη λογική.

 

Oσο αφορα τα bold...δεν το καταλαβα αυτο!!!

Τι παει να πει δεν γινεται να τα θελουμε αυτα? Φυσικα και τα θελουμε! Υπαρχει κανενας νομος στο εμποριο που να λεει ή τη φθηνη τιμη ή την καλη εξυπηρετηση?

Συγνωμη φιλε αλλα αυτο που εγραψες ηταν απο τις μεγαλυτερες μπαρουφες οσο αφορα την κριτικη μαγαζιων!!!

 

Και για να σε βοηθησω, επειδη ακριβως τα θελουμε ολα αυτα, καταληγουμε πολλες φορες να ψωνιζουμε απο το amazon (καλες τιμες, διαθεσιμοτητα και καλη εξυπηρετηση) ακομα κι αν το amazon ειναι στην αλλη ακρη της Ευρωπης!

Δεν μου κανει, το μετανιωσα, ειναι χαλασμενο.....το στελνω πισω και τελος! Σου γραφει διαθεσιμοτητα? Αυτη ειναι που λεει χωρις υποννοουμενα και παρατραγουδα!

Και φυσικοτατα υπαρχουν ΚΑΙ Ελληνικα μαγαζια (ειτε ηλεκτρονικα, ειτε φυσικα καταστηματα) που διαθετουν ΚΑΙ τα 3 παραπανω στοιχεια!

 

Εν ολιγης, το οτι εχει "εκπτωσεις" στις τιμες, δεν ειναι αυτονοητο πως θα εχει και "Εκπτωση" στην εξυπηρετηση και πως θα πρεπει να το ανεχτω αυτο σαν καταναλωτης.

 

υγ

για να προλαβω κουβεντες, ναι εχω ψωνισει απο εκει (δες προηγουμενα posts στο θεμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι πήγα για τις τιμές. γλίτωσα αρκετά λεφτά. δεν διαφωνώ.

 

αυτό που θέλω να πω είναι (επειδή ξέρω ότι διαβάζουν τα 3 πιο γνωστά forums) πρέπει να μάθουν να δουλεύουν σαν επαγγελματίες. και όχι να έχουν το άλλοθι λόγω χαμηλής τιμής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε μαγκες παρακολουθησα ολο το thread και μου εκανε εντυπωση αυτο το μαγαζι μπηκα και εγω να δω τι παιζει.Κοιταξα για τον 2500κ και τον εχει 219 καπως ακριβα σε σχεση με το skroutz και με αυτα που λεγατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαγκες παρακολουθησα ολο το thread και μου εκανε εντυπωση αυτο το μαγαζι μπηκα και εγω να δω τι παιζει.Κοιταξα για τον 2500κ και τον εχει 219 καπως ακριβα σε σχεση με το skroutz και με αυτα που λεγατε

oντως οι τιμες εχουν ξεφυγει λιγο, πχ εγω πηρα τον ocz agility 3 120gb στα 81€ και τωρα τον εχει 111€ νομιζω.. τελικα οποιος προλαβε στην αρχη προλαβε.. ελπιζω παντως να ξαναπεσουν οι τιμες τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oντως οι τιμες εχουν ξεφυγει λιγο, πχ εγω πηρα τον ocz agility 3 120gb στα 81€ και τωρα τον εχει 111€ νομιζω.. τελικα οποιος προλαβε στην αρχη προλαβε.. ελπιζω παντως να ξαναπεσουν οι τιμες τους..

 

81 ευρω ε??τσαμπα..οπως το πες οποιος προλαβε,προλαβε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαβα μολις σημερα τον προτζεκτορα Vivitek Qumi απο Mrsmith 428€ (αντικαταβολη+μεταφορικα 421+7)με χαμηλοτερη 523,99€ απο σκρουντζ.Αργησε ειναι γεγονος αλλα οπως μιλησα στο τηλεφωνο μαζι τους ηταν εξυπηρετικοι,ευγενικοι εξηγωντας μου το προβλημα με τους προμηθευτες τους.

Η διαφορα τιμης ειναι μεγαλη και με θεωρω σημερα κερδισμενο.Οφειλω ενα μεγαλο ευχαριστω στον συμφορμιτη με την εκπτωση 12%.Πιστευω οτι η ψυχραιμια ειναι αρετη που δεν δειξαμε στο καλωσορισμα μιας νεας επιχειρησης.Σιγουρα θα γινουν λαθη αρκει να μαθαινουν ολοι και ο Mrsmith και να μην τα ξανακανουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τώρα που πιάνουν σιγά σιγά τα κρύα θα το ρίξουν στα Τζακια και τις θερμαστρες, και απο αρχές Δεκέμβρη σε στολίδια χριστουγεννιάτικα... :P

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...