Προς το περιεχόμενο

Καταστημα MrSmith.Γνωμες,παραλαβες ή μη!


vaggelisp7406

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσωπικα ειμαι ακομη επιφυλακτικος σε σχεση με το συγκεκριμενο καταστημα. η 1η παραγγελια μου ακυρωθηκε με την αιτιολογια οτι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα, η 2η παραδοθηκε ταχιστα, αλλα η 3η την οποια εκανα ξημερωματα 1/6 ειναι ακομη σε εκρεμμοτητα και παρ'οτι εστειλα και mail χθες πρωι για να μαθω την πορεια της δεν εχω λαβει ακομη καμια απαντηση

 

 

εστειλα και 2ο mail, πηρα τηλεφωνο και εβγαινε fax και απαντηση δεν εχω λαβει ακομη μετα απο τοσες μερες... οτι να 'ναι ειναι το μαγαζι, σοβαροι επαγγελματιες. εφαγε χ απο μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

στα emails δεν απαντάνε αλλά τις εργάσιμες ώρες αν πάρεις τηλέφωνο το σηκώνει πάντα μία κοπέλα. τουλάχιστον όταν παίρνω εγώ ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αν παρω κατι απο κει και τους στειλω mail οτι ειμαι μελος στον insomnia δεν θα μου κανουν εκπτωση 12% γιατι καποιος μου ειπε οτι αν το κανεις σου λενε να κανεις ενα τοπικ στο forum για να εξακριβωσουν οτι εισαι εσυ! Ισχυει κατι τετοιο;;; :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν όμως. Λες και αν δεν είσαι μέλος, δεν μπορείς να γίνεις σε 2 λεπτά.

Εξακριβομενο αυτο που λες;;; Επισης αυτοι δεν θα δουν την ημερομηνια εγγραφης σου απο κατω;;;; Δεν ειναι μ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έκανα παραγγελία πριν μερικές μέρες, ζήτησα την έκπτωση και πουθενά δεν υπήρξε καμία τέτοια πρόταση. Αν δουν την ημερομηνία εγγραφής τι αλλάζει δηλαδή? Δεν είσαι μέλος? Δεν υπάρχει περίπτωση για μένα να ζητήσουν κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες παρηγγειλα εναν amd fx 8120 και ενα κουτι coolermaster. Το κουτι ελεγε 6-10 μερες λογω προμηθευτη ο fx ελεγε αμεσα διαθεσιμος.

 

Σημερα, την επομενη της παραγγελειας δηλαδη ηρθε ο fx και περιμενω και το κουτι!

 

Εχουν χαμηλες τιμες αλλα παρηγγειλα χωρις εκπτωσουλα κ ψιλοξενερωσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα!

Παρέλαβα κ γω χθες τα κομματάκια μου και είμαι φουλ ευχαριστημένος! Αν εξαιρέσω την καθυστέρηση και μια μικρή ασυνεννοησία, όλα κομπλέ! Όλα συσκευασμένα με τις αυτοκόλλητες ταινίες του κατασκευαστή και όλα μαζί σε προσεγμένο πακέτο! Λειτουργούν όλα τέλεια και έχω πάθει πλάκα κυρίως με τον Samsung 830! Γλίτωσα 200€ με αυτή την προσφορά! Ευχαριστώ το παλικάρι που είχε ανοίξει το θέμα με τον δίσκο (το οποίο κλειδώθηκε).

Καλές αγορές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω αν γνωρίζει καποιος τι εκπτωσεις ισχυουν μεχρι στιγμης για το καταστημα , σκεφτομαι να παρω desktop απο εκει, ειναι του ινσομνια το 12% και το spring 20 ή οχι? συναρμολογηση κανουν εκει οι ιδιοι χωρις επιπλεον χρέωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς που να παρέλαβε μητρικές;;; περιμένω μια genev και έχει καθυστερήσει ενώ τα άλλα ήρθαν οκ..

Η μητρική μου έχει πάνω από εβδομάδα που ήρθε (P8Z77-V Pro), με τον i5 είχα θέμα εγώ.

 

 

Να ρωτησω αν γνωρίζει καποιος τι εκπτωσεις ισχυουν μεχρι στιγμης για το καταστημα , σκεφτομαι να παρω desktop απο εκει, ειναι του ινσομνια το 12% και το spring 20 ή οχι? συναρμολογηση κανουν εκει οι ιδιοι χωρις επιπλεον χρέωση?

Απ' ότι ξέρω δεν παίζει έκπτωση αυτή τη στιγμή. Όσο για τη συναρμολόγηση μπορείς να το ρωτήσεις με mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...