Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 128GB 105€ (με ελληνικο ΦΠΑ) @ Amazon.co.uk


SagoniasSlutRos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην αγχώνεσαι καθόλου με το δέμα, θα έρθει απλά έχει αργήσει. Εγώ κάθε φορά που παραγγέλνω κάτι από άμαζον και αποστέλεται με royal mail περιμένω γύρω στις 10-15 μέρες extra απο τo latest delivery estimate. Έχω πέσει σε λιθαργικό ταχυδρόμο τι να κάνουμε (εδώ καθυστερεί τους λογαριασμούς και τυχαίνει να τους φέρει αφού έχουν λήξει, στο δέμα από το εξωτερικό θα κολούσε;;). Καλά τώρα που έχουν ήδη δώσει σχεδόν τις μισές άδειες στα ελτά, φαντάζομαι τα πράγματα θα είναι ακόμα χειρότερα. Επειδή πήρα κι εγώ τον samsung να σου αναφέρω οτί έκανε να έρθει 3.5 βδομάδες -από την ημέρα του dispatch-...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 422
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην αγχώνεσαι καθόλου με το δέμα, θα έρθει απλά έχει αργήσει. Εγώ κάθε φορά που παραγγέλνω κάτι από άμαζον και αποστέλεται με royal mail περιμένω γύρω στις 10-15 μέρες extra απο τo latest delivery estimate. Έχω πέσει σε λιθαργικό ταχυδρόμο τι να κάνουμε (εδώ καθυστερεί τους λογαριασμούς και τυχαίνει να τους φέρει αφού έχουν λήξει, στο δέμα από το εξωτερικό θα κολούσε; ;). Καλά τώρα που έχουν ήδη δώσει σχεδόν τις μισές άδειες στα ελτά, φαντάζομαι τα πράγματα θα είναι ακόμα χειρότερα. Επειδή πήρα κι εγώ τον samsung να σου αναφέρω οτί έκανε να έρθει 3.5 βδομάδες -από την ημέρα του dispatch-...

3,5 βδομαδες απο dispatch μου φαινεται παρα πολυ... ισως ειμαι τυχερος αλλα το αργοτερο που εχω παραλαβει ειναι ακριβως πανω στο delivery estimate χαχα..και μενω αρκετα μακρια απ'το κεντρο της Λαμιας.. τι να πω.. μακαρι να συνεχισει ετσι εδω και μακαρι να βελτιωθει και σε σας (με τις 3,5 βδομαδες) η κατασταση Επεξ/σία από c0prse_grinder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...