Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 128GB 105€ (με ελληνικο ΦΠΑ) @ Amazon.co.uk


SagoniasSlutRos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 422
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έγινε dispatch σήμερα εμένα ο δίσκος παιδιά. Τον είχα παραγγείλει στις 10 Ιουνίου.

Μια ερωτησούλα: Άμα τους πω ότι σήμερα που έγινε dispatch έπεσε και η τιμή' date=' θα μου κάνουν καμιά επιστροφή στην διαφορά;

 

@matrixxx, πώς μπορείς και βλέπεις κάθε πότε μειώνεται η τιμή; Γιατί είμαι λίγο άσχετος σε αυτά τα θέματα.[/quote']

 

αφού έχει γίνει dispatch δε νομίζω να σου κάνουν επιστροφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πώς μπορείς και βλέπεις κάθε πότε μειώνεται η τιμή; Γιατί είμαι λίγο άσχετος σε αυτά τα θέματα.

 

βάζεις όποιο προιόν θες στο καλάθι και όποτε μπαίνεις , αν και εφόσον έχει γίνει κάποια αύξηση ή μείωση της τιμής σου το αναφέρει αντίστοιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς μπορείς και βλέπεις κάθε πότε μειώνεται η τιμή; Γιατί είμαι λίγο άσχετος σε αυτά τα θέματα.

βάζεις όποιο προιόν θες στο καλάθι και όποτε μπαίνεις , αν και εφόσον έχει γίνει κάποια αύξηση ή μείωση της τιμής σου το αναφέρει αντίστοιχα.

 

ή εναλλακτικά μπορείς να θέσεις τιμή-στόχο και να ειδοποιηθείς μέσω του camel : http://uk.camelcamelcamel.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@matrixxx' date=' πώς μπορείς και βλέπεις κάθε πότε μειώνεται η τιμή; Γιατί είμαι λίγο άσχετος σε αυτά τα θέματα.[/quote']

 

Camelcamelcamel

 

Βαλε alerts και κατωφλι τιμης και θα αναλαβει τα υπολοιπα. Εχει και rss feeder.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ενδιαφέρονται για αυτόν το δίσκο δείτε και αυτό

Περίπου στην ίδια τιμή - 104 ευρώ - με τα μεταφορικά.

 

10000 φορές amazon παρά pixmania, αλλά φυσικά αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πρωι παρελλαβα!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!! επειδη το πακετακι ειναι σε μεγεθος φακελου ερχεται με τον ταχυδρομο και το αφηνει στην πορτα σας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πρωι παρελλαβα!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!! επειδη το πακετακι ειναι σε μεγεθος φακελου ερχεται με τον ταχυδρομο και το αφηνει στην πορτα σας!!

 

Ωιμέ...

 

Περιμένω κι εγώ από Τρίτη-Τετάρτη και μάλιστα επειδή θα λείπω από το σπίτι για 2-3 ημέρες, τρέμω τί (δεν) θα αντικρύσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@matrixxx, πώς μπορείς και βλέπεις κάθε πότε μειώνεται η τιμή; Γιατί είμαι λίγο άσχετος σε αυτά τα θέματα.

 

Αυτο που σου ειπε ο Πετρος (PETROS13) ειναι το κολπο. Βαζεις στο καλαθι και οποτε μπαινεις εκει, βλεπεις μεταβολες!

Το camelcamelcamel ειναι ΓΤΠΚ - αν βασιστεις πανω του καηκες, ποτε δεν θα μαθεις χαμηλες που κρατησαν λιγες ωρες ή ακομα και 3-4-5 μερες ολοκληρες, αρα ή δεν θα ειδοποιηθεις ΠΟΤΕ για μια καλη τιμη, ή στην καλυτερη θα το μαθεις ωρες (σπανια) ή ΜΕΡΑ-ΜΕΡΕΣ(συνηθως) μετα την πτωση της τιμης.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! επειδη το πακετακι ειναι σε μεγεθος φακελου ερχεται με τον ταχυδρομο και το αφηνει στην πορτα σας!!

 

:-DΔεν ειναι καινουριο αυτο. Ναι ρε παιδια τα μικρα πακετακια συνηθως τα φερνει ο ταχυδρομος σπιτι (σπανια - καποιοι - δεν κουβαλανε ουτε αυτα - χαρτι αφηνουν και για τα πολυ μικρα), τα βαζει στο κουτι αλληλογραφιας αν ειναι σαν φακελακια (πχ ssd- cd- dvd- BD) , αν δεν εχετε κουτι πρεπει συμφωνα με το νομο να τα βαλει σε ασφαλες μερος. Αλλα ολοι ξερουμε πως δουλευουν οι περισσοτεροι ταχυδρομοι. [αφηστε που ο νομος πεταει ενα "συμφωνα με την κριση του"(ταχυδρομου)]:lol:. Εδω και χρονια ετσι γινεται και αν ειχατε διαβασει τις πολλες αναφορες σχετικα με αγορες απο εξω (αμαζον, ebay, play, zavvi, thehut κλπ) ή απλα ειχατε ρωτησει θα το ξερατε και θα ειχατε το νου σας. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το camelcamelcamel ειναι ΓΤΠΚ - αν βασιστεις πανω του καηκες, ποτε δεν θα μαθεις χαμηλες που κρατησαν λιγες ωρες ή ακομα και 3-4-5 μερες ολοκληρες, αρα ή δεν θα ειδοποιηθεις ΠΟΤΕ για μια καλη τιμη, ή στην καλυτερη θα το μαθεις ωρες (σπανια) ή ΜΕΡΑ-ΜΕΡΕΣ(συνηθως) μετα την πτωση της τιμης.

 

ναι το camelcamelcamel μέχρι να σε ειδοποιήσει πάει πέταξε η προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε και το http://ookong.com/uk/

 

Με έχει ειδοποιήσει αρκετές φορές για τιμές που κράτησαν ελάχιστα και το camel δεν είχε πάρει χαμπάρι.Ενώ αντίστοιχα δεν έχασε ποτέ τιμή που "έπιασε" το camel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο σκορ, μαρεσε το προγραμματακι και το ετρεξα και εγω..αλλα κατι με παραξενευσε στο δικο μου τεστ..

ξερει κανεις γιατι μου βγαλε το "Bad" εκει με τα κοκκινα γραμματα? δεν εχω συνδεσει κατι καλα? :-/

post-222960-0-21215700-1339795013_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...