Προς το περιεχόμενο

απαγορεύονται οι ρακέτες στην παραλία....


_chris_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε ποσο καιρο δηλαδη?

προλαβαινω φετος να τη πεσω στις τουριστριες?

 

Μπα μην ανησυχείς.Θα έχεις άλλους προβληματισμούς αφού εφέτος θα στη πέσουνε.Αλλα πρόσεχε!

 

Οι μουσουλμάνοι είναι πολύ ζηλιάρηδες.Σκοτώνουν για πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα μην ανησυχείς.Θα έχεις άλλους προβληματισμούς αφού εφέτος θα στη πέσουνε.Αλλα πρόσεχε!

 

Οι μουσουλμάνοι είναι πολύ ζηλιάρηδες.Σκοτώνουν για πλακα.

εγω που ειμαι αθεος κινδυνευω περισσοτερο η λιγοτερο απο τους εβραιους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που ειμαι αθεος κινδυνευω περισσοτερο η λιγοτερο απο τους εβραιους?

Από την μπάλα του tennis κινδυνεύεις τώρα.Πρόσεχε την ξανθούλα που σε σημαδεύει ρε συνεχεια και μην σερφάρεις στο δίκτυο και στην παραλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

και για να μην ξεχνιομαστε

να πιαστουν οι ορχεις στο φερμουαρ στους μαλακες που παιζουν ρακετες στα 2 μετρα μπροστα μου εκει που σκαει το κυμα και σου πριζουν τα παπαρια

σφηνακια απο χημικες τουαλετες στους ιδιοκτητες σκυλιων που τα βαζουν μεσα στην θαλασσα ενω ειναι γεματη απο ανθρωπους που απολαμβανουν το μπανιο τους

θανατος στους καπνιστες που θαβουν τις γοπες και τους βρωμιαρηδες που θαβουν τα σκουπιδια τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπε ο jeromino μετά το χαλαρωτικό του κατούρημα στην θάλασσα....

 

Αν δεν γουστάρετε φασαρία πάτε παραπέρα σε καμια άκρη μόνοι σας. Δεν γίνεται να έχετε και τα κολαράκια μέσα στα μούτρα σας και να θέλετε και ησυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπε ο jeromino μετά το χαλαρωτικό του κατούρημα στην θάλασσα....

 

Αν δεν γουστάρετε φασαρία πάτε παραπέρα σε καμια άκρη μόνοι σας. Δεν γίνεται να έχετε και τα κολαράκια μέσα στα μούτρα σας και να θέλετε και ησυχία.

 

 

 

Σωστά' date=' ο σωστός κώλος κάνει φασαρία όπως και να το κάνουμε.;ρ

 

Καλά σε λίγο όταν ίσως κυριαρχήσουν οι μουσουλμάνοι στην Ελλάδα θα απαγορεύετe στις κυριες να δείχνουν την σάρκα τους στις παραλιες.Έχετε δει πως κάνουν μπάνιο στις θάλασσες κάποιες γυναίκες λόγου χάρη στη Σαουδική Αραβία?Προσεχώς και στην Ελλάδα.Ποίες ρακέτες και άλλες μαλακίες τώρα μου γράφετε.

 

κοίτα εδώ ο άλλος τη δικαιολογία βρήκε για να παίζει ρακέτες στην παραλία..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμάμαι στο δημοτικό ο ξάδερφος ενός φίλου μου έκανε μια βουτιά και οταν βγήκε επάνω είχε μια κουράδα στο κεφάλι του.

 

πολυ special ανάμνηση .

 

Πωω ελεϊνό εντελώς! Εγώ όταν ήμουν μικρός και βρισκόμουν μέσα σε πισίνα ξαφνικά βλέπω μια μεγάλη κουράδα δίπλα μου να επιπλέει και να έρχεται προς το μέρος μου.....

 

Καλά σε λίγο όταν ίσως κυριαρχήσουν οι μουσουλμάνοι στην Ελλάδα θα απαγορεύετe στις κυριες να δείχνουν την σάρκα τους στις παραλιες.Έχετε δει πως κάνουν μπάνιο στις θάλασσες κάποιες γυναίκες λόγου χάρη στη Σαουδική Αραβία?Προσεχώς και στην Ελλάδα.Ποίες ρακέτες και άλλες μαλακίες τώρα μου γράφετε.

 

Ποια Σαουδική Αραβία? Εδώ είχε πάει φίλος μου στον Ωρωπό και μου έλεγε οτι μπήκαν 2 μουσουλμάνες με τα ρούχα κανονικά στο νερό και ήταν και καλυμένα τα πρόσωποά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην παραλια της βουλιαγμενης ε; εκει που πανε ΟΛΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ, ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΟΥΣΙΟΠΑΙΔΑ Ε; ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Ε; (εκτος και αν εχουν παει στην μυκονο τοτε τους συγχωρω). ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΛΑΟΣ;;;;;;;;;;;; ΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ. ΠΑΡΤΕ ΟΛΟΙ 2 ΡΑΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ Κ&$#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπε ο jeromino μετά το χαλαρωτικό του κατούρημα στην θάλασσα....

 

Αν δεν γουστάρετε φασαρία πάτε παραπέρα σε καμια άκρη μόνοι σας. Δεν γίνεται να έχετε και τα κολαράκια μέσα στα μούτρα σας και να θέλετε και ησυχία.

 

οτι χεζουν.χυνουν και κατουρουν ολα τα ψαρια και μερικα θηλαστικα δεν μπορεις να το αποφυγεις αλλα να εχεις κοινη λογικη και να μην ΕΝΟΧΛΕΙΣ τον διπλανο σου μπορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι χεζουν.χυνουν και κατουρουν ολα τα ψαρια και μερικα θηλαστικα δεν μπορεις να το αποφυγεις αλλα να εχεις κοινη λογικη και να μην ΕΝΟΧΛΕΙΣ τον διπλανο σου μπορεις

 

Να υποθεσω οτι οι σκυλοι δε συμπεριλαμβανονται μεσα σε αυτα τα θηλαστικα ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να υποθεσω οτι οι σκυλοι δε συμπεριλαμβανονται μεσα σε αυτα τα θηλαστικα ε;

 

Πέρα από την πλάκα, τα σκυλιά ΔΕΝ μπορούν να κατουρήσουν μέσα στο νερό!

 

B)

 

Πάντως πάντα υπάρχουν λύσεις:

θες ρακέτες? ΟΚ αλλά δεν θα πας να στηθείς σε μια πολυσύχναστη παραλία σε ώρα αιχμής!

 

θες μαζί σου το ακύλο? Μία από τα ίδια, ή πας νωρίς πριν πλακώσει το πλήθος

ή πας σε μια άκρη αν έχει

ή επιλέγεις λιγότερο πολυσύχναστες παραλίες.

 

Όλα με μέτρο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...