Προς το περιεχόμενο

Motorola RAZR XT910 299€ @ MediaMarkt


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τσίμπησα;)

Άλλα παιδιά προσοχή!!!

Πολλά είναι ανοιγμενα!!

Τα λευκά σε 2 ΜΜ που πήγα,είχαν όλα την ταινία ασφάλειας ανοιγμένη.

Ευχαριστώ τον θεμαρχησοντα:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα;)

Άλλα παιδιά προσοχή!!!

Πολλά είναι ανοιγμενα!!

Τα λευκά σε 2 ΜΜ που πήγα,είχαν όλα την ταινία ασφάλειας ανοιγμένη.

Ευχαριστώ τον θεμαρχησοντα:)

 

προσοχη να ειναι σφραγισμενες οι συσκευασιες παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ. Έχει πολλά στο MM Πυλαίας.

Έχει 5' που το πασπατεύω και μου κάνει εντύπωση που δεν έχω βρει ακόμη από που κλείνω το GPRS.

Δεν βρίσκω την επιλογή "Σύνδεση Δεδομένων" που έχει το Android της γυναίκας μου.

Λίγη βοήθεια, γιατί θα με χρεώσει τα κέρατά του το δίκτυο.

 

Υ.Γ. Το βρήκα. Έχει ξεχωριστό μενού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ. Έχει πολλά στο MM Πυλαίας.

Έχει 5' που το πασπατεύω και μου κάνει εντύπωση που δεν έχω βρει ακόμη από που κλείνω το GPRS.

Δεν βρίσκω την επιλογή "Σύνδεση Δεδομένων" που έχει το Android της γυναίκας μου.

Λίγη βοήθεια, γιατί θα με χρεώσει τα κέρατά του το δίκτυο.

 

Υ.Γ. Το βρήκα. Έχει ξεχωριστό μενού

 

Πας ρυθμίσεις μετά συνδέσεις (εκει που είναι το wifi) μετά δίκτυα κινητής τηλεφωνίας. Και εκει απενεργοποιεις τα δεδομένα. Αλλιως κανε προσθήκη του αντίστοιχου widget στην αρχική οθόνη και κλειστό απο κει. Εχω καιρο να δω gingerbread και δεν τα θυμάμαι ακρίβεια ακριβώς :-P

 

 

 

Επισης μέχρι τελος του μηνα θα αναβαθμιστεί και σε ics. Και οποιος δεν θελει να περιμένει μπορεί να την περασει μονος του. Αλλα δεκα μερες μείνανε.. Οποτε ίσως να μην αξίζει τον κόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας ρυθμίσεις μετά συνδέσεις (εκει που είναι το wifi) μετά δίκτυα κινητής τηλεφωνίας. Και εκει απενεργοποιεις τα δεδομένα. Αλλιως κανε προσθήκη του αντίστοιχου widget στην αρχική οθόνη και κλειστό απο κει. Εχω καιρο να δω gingerbread και δεν τα θυμάμαι ακρίβεια ακριβώς :-P

 

 

 

Επισης μέχρι τελος του μηνα θα αναβαθμιστεί και σε ics. Και οποιος δεν θελει να περιμένει μπορεί να την περασει μονος του. Αλλα δεκα μερες μείνανε.. Οποτε ίσως να μην αξίζει τον κόπο

καρτα sd δεν εχει μεσα στο κουτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καρτα sd δεν εχει μεσα στο κουτι;

Οχι δεν έχει εξτρα καρτουλα. Τα 16gb του έχει για αρχη (απτα οποια εχεις για αποθηκη σχεδοντα μισα) αλλα υπάρχει υποδοχή για καρτουλα αν δεν σου φτάνει ο χώρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δώσω και καμιά ιδέα :-D

 

Παρήγγειλα ήδη από ebay, θηκούλα PDAIR (δοκιμασμένα πράγματα) κοντά στα 24€ (με red stitchings)

 

http://www.ebay.com/itm/PDair-Leather-Book-Case-for-Motorola-DROID-RAZR-XT910-XT912-Spyder-/220903510559?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item336ee0121f

 

...και έξτρα καρτούλα 32GB Class 10, από Γερμανία στα 30€

 

http://www.ebay.de/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280894116642&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

 

...Φύγαν τα 54€ ήδη :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και έξτρα καρτούλα 32GB Class 10, από Γερμανία στα 30€

 

http://www.ebay.de/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280894116642&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

Γιατί απο .de ενώ στο .co.uk που έχει 26ευρώ?

-edit- Μετά το είδα ότι μιλάς για ebay και όχι για amazon.. :-D Το αφήνω για να το δούν οι επόμενοι που θα παραγγείλουν

 

Να πώ και εγώ κάτι σε όσους σκοπεύουν να το πάρουν, ο δέκτης του wifi του είναι :mad:

Εκεί που άλλα κινητά πιάνουν το δικό μου wifi και 7-8 γειτόνων, με αυτό βλέπω το δικό μου (πάλι καλά) και με το ζόρι άλλο ένα, που και που..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να πώ και εγώ κάτι σε όσους σκοπεύουν να το πάρουν, ο δέκτης του wifi του είναι :mad:

Εκεί που άλλα κινητά πιάνουν το δικό μου wifi και 7-8 γειτόνων, με αυτό βλέπω το δικό μου (πάλι καλά) και με το ζόρι άλλο ένα, που και που..

(σωστος ο gussgr, μιλαει για τον δεκτη, θεμα ευαισθησιας του δεκτη ειναι το αν βλεπει ή οχι τα διαθεσιμα δικτυα)

 

Καλύτερα... Να "ψήνεται" λιγότερο ο εγκέφαλος... :-)

 

O εγκεφαλος οταν ψηνεται, ψηνεται απο την ακτινοβολια του πομπου , οχι απο την ευαισθησια του δεκτη. Αν εχεις εναν δεκτη πεθαμενο που δεν βλεπει τιποτα δεν σημαινει οτι παυει να υπαρχει η ακτινοβολια απο τους γυρω πομπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...