Προς το περιεχόμενο

Motorola RAZR XT910 299€ @ MediaMarkt


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το WiFi δεν είναι απλά δέκτης. Είναι πομπο-δέκτης. Όταν εσύ από το κινητό πληκτρολογείς μια σελίδα για να σου κατεβεί, πιστεύεις ότι το URL που γράφεις δεν επιστρέφει σαν πακέτα πληροφορίας στο router?

Αμφίδρομη είναι η επικοινωνία, δεν υπάρχει μόνο download αλλά και upload.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Οκ, ας πω για 2η και τελευταια φορα, οτι δεν εχει καμια σχεση ο δεκτης ενος wifi με τον πομπο του, οπως επισης ουτε με τους γυρω πομπους. Ο δεκτης μπορει να ειναι ψοφιος ενω ο πομπος του να σε "ψηνει". Και αντιστροφως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν εχεις μετρησει τα dBm του πομπου του wifi του RAZR γιατι δεν μας τα λες απο την αρχη και λες αλλα; Το οτι ειναι ψοφιος ο δεκτης δεν σημαινει οτι ειναι ψοφιος και ο πομπος. Το θεμα ειναι να μαθαινει και κανεις που διαβαζει εδω μεσα κατι, οχι να ξεχναει και αυτα που ξερει. Γι αυτο απαντησα. :rolleyes: Ο εγκεφαλος λοιπον δεν ψηνεται απο κανεναν δεκτη, γιατι αυτο ειπες πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, σιγά να μην είχαν και full σήμα τα άλλα 7-8 δίκτυα..

 

Μην ψαρώνεις.. Dead είναι τα περισσότερα κατά 90 %.

Φίλε μου δεν ψαρώνω. Δεν έχω σήμα καθόλου στο μπαλκόνι μου :shifty:

Πάντα δεν έιχα full, είτε με κινητά είτε με laptop, αλλα όλα έκαναν σύνδεση κανονικά και σταθερά. Με το razr τίποτα.. :shock:

Όσο για των γειτόνων για παράδειγμα το έδωσα αλλα dead δεν τα λές, μπορώ να κάνω σύνδεση σε 2 thomson κανονικότατα..

Anyway, συμβουλή δίνω σε όσους έχουν μακριά το router και χρειάζονται wifi. Εγώ και πάλι θα το έπερνα το κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα... Να "ψήνεται" λιγότερο ο εγκέφαλος... :-)

 

Χμμ... Δεν βλέπω να μιλάω εγώ εδώ για "δέκτη"... Περίεργο, και με είχες πείσει...

 

Αλλά δεν πειράζει... Είμαι στην δουλειά και δεν έχω χρόνο να ... "ταϊζω τα trolls"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χμμ... Δεν βλέπω να μιλάω εγώ εδώ για "δέκτη"... Περίεργο, και με είχες πείσει...

 

Αλλά δεν πειράζει... Είμαι στην δουλειά και δεν έχω χρόνο να ... "ταϊζω τα trolls"

 

Αν δεν διαβαζεις αυτα στα οποια απαντας δεν φταινε οι αλλοι.

 

Τωρα για το ποιος ειναι το τρολ, θα κρινουν αλλοι οχι εμεις. Ο καθενας εχει την δυνατοτητα να διαβαζει ευτυχως και να βγαζει τα συμπερασματα του (θεωρητικο ειναι αυτο! :rolleyes:). Και μενα απο δουλεια με καθυστερεις με αυτη την επιμονη. Ουτε εγω εχω αλλον χρονο να "παιζουμε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oποιος δεν θελει να περιμενει απ'τη μοτο να βγαλει το official 4.0.4 για ευρωπη θα χρειαστει να ακολουθησει την διαδικασια που περιγραφεται εδω (παλι official ειναι αλλα προκειται περι leak, την εχω περασμενη και εδω και 1,5 βδομαδα δεν εχω βρει κανενα bug η καποιο αλλο προβλημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oποιος δεν θελει να περιμενει απ'τη μοτο να βγαλει το official 4.0.4 για ευρωπη θα χρειαστει να ακολουθησει την διαδικασια που περιγραφεται εδω (παλι official ειναι αλλα προκειται περι leak, την εχω περασμενη και εδω και 1,5 βδομαδα δεν εχω βρει κανενα bug η καποιο αλλο προβλημα).

 

πως ρουταρεται παιδια? και το ρουταρουμε και βαλω τη rom που λες φιλε μετα μπορω να γυρισω

πισω (και unroot?) για να βαλω την επισημη? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Παρασκευή πέρασα μια βόλτα από τα Public, και το είχε γύρω στα 470€, από 599€ όπως έγραφε. Χτες τσεκάρω το skroutz και βλέπω ότι και τα Public το ρίξαν στα 299€.

Ρε παιδιά, γιατί βιάζονται όλοι να το ξεφορτωθούν έτσι, μήπως βγήκε καμια βρώμα ότι το κινητό εκρύγνεται μετά από 6 μήνες χρήσης; :shock:

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Παρασκευή πέρασα μια βόλτα από τα Public, και το είχε γύρω στα 470€, από 599€ όπως έγραφε. Χτες τσεκάρω το skroutz και βλέπω ότι και τα Public το ρίξαν στα 299€.

Ρε παιδιά, γιατί βιάζονται όλοι να το ξεφορτωθούν έτσι, μήπως βγήκε καμια βρώμα ότι το κινητό εκρύγνεται μετά από 6 μήνες χρήσης; :shock:

:mrgreen:

 

χααχχα οχι αυτα ειναι καμώματα του S3! --> http://www.sofokleousin.gr/archives/103257.html XAXAAX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γαμ@ τις τιμες ετσιιιιιιι......?

 

Να υπηρχαν και λεφτα καλα θα ηταν.

 

Την αλλη εβδομαδα θα παει 259 οποτε υπομονη....κι αν παει ετσι αντε σε 3 εβδομαδες στα 199 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...