Προς το περιεχόμενο

Motorola RAZR XT910 299€ @ MediaMarkt


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να διορθωσω εννοουσα η θεαση των φωτογραφιων νυχτερινης ληψης,μαυρο φοντο-σκοταδι...Και στα καταστηματα τοσες amoled που εχω κοιταξει με τοσο φως αντε να το διαπιστωσεις...

 

Τελειωνοντας να ξαναρωτησω τους κατοχους razr, αξιζουν τα 120 παραπανω ευρω για να πας σε galaxy s2??Τον παραγοντα εμφανιση τον βγαζουμε καθως ειναι τελειως υποκειμενικος...

bakass η προσφορα εχει τελειωσει για το razr;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο MM δεν θα το βρείτε πια.

Αλλά ειπώθηκε σε άλλο forum ότι το κινητό "Θεάθηκε" στον Κωτσόβολο και μάλιστα με τιμή "χώμα" 250€. :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο MM δεν θα το βρείτε πια.

Αλλά ειπώθηκε σε άλλο forum ότι το κινητό "Θεάθηκε" στον Κωτσόβολο και μάλιστα με τιμή "χώμα" 250€. :confused:

 

Εγω το Σαββατο στον κωτσο mall παντως δεν το ειδα το razr....Μαλλον ειμαι γκαβος...

 

bakass η προσφορα εχει τελειωσει για το razr;)

 

Οποτε τι κουραζομαι?? Παω για s2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το Σαββατο στον κωτσο mall παντως δεν το ειδα το razr....Μαλλον ειμαι γκαβος...

 

...ή μπορεί να πήγες σε έναν από τους 101 Κωτσόβωλους που να μην το είχε ή να είχε τελιώσει.

http://www.kotsovolos.gr/site/stores.jsp

 

Πάντως από ένα τηλέφωνο στους κοντινούς στην περιοχή σου Κωτσόβωλους θα σε γλιτώσει από περιττές βενζίνες.

 

Υ.Γ. Κινδυνεύω να θεωρηθώ Κωτσόβολος-fanboy στο τέλος :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιον κοτσόβολο? ξέρουμε γιατι θέλω να πάρω ενα δώρο για τον πατέρα μου.

 

Σε προηγουμενο post μιλησαν για κωτσοβολο στο mall που ημουν κι εγω κι δεν το ειδα... Αλλα πολυ πιθανο μα μου διεφυγε καθως xαζευα το Siii

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιον κοτσόβολο? ξέρουμε γιατι θέλω να πάρω ενα δώρο για τον πατέρα μου.

 

Πολύ άπλα σε βρίσκω. Και θα μπορέσει να το δουλέψει ο Πατέρας σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να διορθωσω εννοουσα η θεαση των φωτογραφιων νυχτερινης ληψης,μαυρο φοντο-σκοταδι...Και στα καταστηματα τοσες amoled που εχω κοιταξει με τοσο φως αντε να το διαπιστωσεις...

 

Τελειωνοντας να ξαναρωτησω τους κατοχους razr, αξιζουν τα 120 παραπανω ευρω για να πας σε galaxy s2??Τον παραγοντα εμφανιση τον βγαζουμε καθως ειναι τελειως υποκειμενικος...

Αυτή τη στιγμή έχω και τα δύο. Το sii είναι γενικά πιο γρήγορο. Αν δεν έχεις χρησιμοποιήσει το sii το razr είναι πολύ καλό. (σσ θεωρώ και το design του πιο ξεχωριστό..έτσι κ αλλιώς λίγο πολύ τα κινητά αυτής της κατηγορίας τα κάνουνε όλα...γιατί να μη πάρεις αυτό που σου αρέσει; ). Όμως το razr από τις αρχικές εντυπώσεις μου δεν είναι το κινητό που θα με κάνει να αφήσω στην άκρη το sii. Άσε που εχω καλομάθει και στην υποστήριξη που έχουν τα samsung. Πάντως αν δεν είχα κανένα μάλλον το razr θα κοιτούσα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή έχω και τα δύο. Το sii είναι γενικά πιο γρήγορο. Αν δεν έχεις χρησιμοποιήσει το sii το razr είναι πολύ καλό. (σσ θεωρώ και το design του πιο ξεχωριστό..έτσι κ αλλιώς λίγο πολύ τα κινητά αυτής της κατηγορίας τα κάνουνε όλα...γιατί να μη πάρεις αυτό που σου αρέσει; ). Όμως το razr από τις αρχικές εντυπώσεις μου δεν είναι το κινητό που θα με κάνει να αφήσω στην άκρη το sii. Άσε που εχω καλομάθει και στην υποστήριξη που έχουν τα samsung. Πάντως αν δεν είχα κανένα μάλλον το razr θα κοιτούσα. :)

 

 

με επεισες...θα παρω το sii γιατι κι εγω samsungακιας ειμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και το google nexus στα 369 .είναι super.

 

Το ξερω..Πηγα το μεσημερι και το ειδα κι αυτο...Εχω μπερδευττει πολυ αστα...Το nexus απ την μια καλυτερη οθονη και αναλυση στα 369 και απ την αλλη το λευκο Sii ειναι πανεμορφο+8mp, και 30 ευρω ακριβοτερο..Αντ ενα διαλεξω τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το nexus ΔΕΝ έχει gorilla glass. Απο τότε που πήρα το razr (που έχει ) νομίζω ότι δεν πρόκειται να πάρω ποτέ κινητό χωρίς αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μολις διαβασα οτι το nexus δεν εχει ραφιοφωνο ουτε βιντεοκληση και δεν παιρνει sd...Οπότε αν βρω το razr θα το χτυπησω.Αν οχι παω για s2.Μια ερωτηση ακομα.Media markt η κωτσοβολος δεχονται επιδοτησεις cosmote?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...