Προς το περιεχόμενο

Motorola RAZR XT910 299€ @ MediaMarkt


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ άπλα σε βρίσκω. Και θα μπορέσει να το δουλέψει ο Πατέρας σου;

 

Αμα σου πώ του πήρα το Neo V και εμαθε Play Store, διαβάζει τις ειδήσεις του.. εδω μέχρι και Facebook έκανε :)

Αλλά του πέφτανε ψιλά τα γράμματα και θέλει 4+ ίντσες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το nexus ΔΕΝ έχει gorilla glass. Απο τότε που πήρα το razr (που έχει ) νομίζω ότι δεν πρόκειται να πάρω ποτέ κινητό χωρίς αυτό.

 

δυστυχως και το gorilla glass χαραζετε αν δεν ειναι προσεεκτικος και δεν εχεις θηκη για το κινητο.

 

απο οτι εβλεπα στο gsm arena το S2 με το razr εχουν σχεδον ιδια χαρακτηριστικα με το razr να εχει καλυτερη αναλυση και να ειναι κανα 6μηνο ποιο καινουργιο.

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=4273

 

μου κανει εντυπσωη που το σ2 ειναι ποιο γρηγορο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πάντως απο το S2 ημουν απογοητευμένος με την μπαταρία.. το Razr πως τα πάει εκει σε σχέση με το S2?

Ίσως λίγο χειρότερα. Αλλά το θέμα είναι να βγάζει μια μέρα , από εκεί και πέρα δεν με πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως και το gorilla glass χαραζετε αν δεν ειναι προσεεκτικος και δεν εχεις θηκη για το κινητο.

 

απο οτι εβλεπα στο gsm arena το S2 με το razr εχουν σχεδον ιδια χαρακτηριστικα με το razr να εχει καλυτερη αναλυση και να ειναι κανα 6μηνο ποιο καινουργιο.

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=4273

 

μου κανει εντυπσωη που το σ2 ειναι ποιο γρηγορο

 

Αυτό το ξέρεις ή το βγάζεις από το μυαλό σου; Γιατί έχω εδώ και ένα χρόνο το Galaxy S με gorilla glass σε τσέπη με κλειδιά, κέρματα κτλ κτλ και η οθόνη είναι σαν να άνοιξα χθες το κουτί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποίον ενδιαφέρετε ακόμα για την αγορά του εν λόγω κινητού το Media Markt Αργυρουπολης έφερε σήμερα γυρω στα 20 κομμάτια λευκά. Όσοι πιστοί προσέλθετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ξέρεις ή το βγάζεις από το μυαλό σου; Γιατί έχω εδώ και ένα χρόνο το Galaxy S με gorilla glass σε τσέπη με κλειδιά, κέρματα κτλ κτλ και η οθόνη είναι σαν να άνοιξα χθες το κουτί...

φιλος μου εχει μια μικρη γρατζουνια στο galaxy s του απο κλειδια

δεν ειναι ευκολο να χαραχτει, αλλα οχι και αδυνατο καλο ειναι να το εχεις στη τσεπη μονο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος μου εχει μια μικρη γρατζουνια στο galaxy s του απο κλειδια

 

Δυσκολεύομαι να το πιστέψω όταν κυκλοφορούν άπειρα βιντεάκια που δείχνουν προσπάθειες χάραξης με κλειδιά, ψαλίδια και μαχαίρια και όλα αποτυχαίνουν. Απ' όσο έχω καταλάβει είναι πιο εύκολο να σπάσει παρά να χαραχτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει αν θες μη το πιστευεις, απλα αν παρεις κινητο με gorilla glass μη το βαζεις μαζι με αλλα μεταλλικα πραγματα για να χεις το κεφαλι σου ησυχο

δεν ειπα να βαλεις screen protector και να εισαι υπερβολικος, απλα λιγο προσεκτικος

 

βεβαια η χαρακια που ανεφερα ειναι η μονη που εχει η συγκεκριμενη συσκευη εδω και 2 σχεδον χρονια , αλλα την εχει.

και δεν ειναι το μονο ατομο που εχει αναφερει χαρακια , αυτο ομως εχω δει εγω οποτε αυτο αναφερω , τωρα οποιος θελει κανει οτι νομιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη με παρεξηγήσεις, δεν λέω ότι "Δεν το πιστεύω". Για να λες ότι υπάρχει χαρακιά, τότε υπάρχει.

Λέω ότι δυσκολεύομαι να το πιστέψω ότι έγινε από κλειδιά.

Ίσως να έγινε από κάτι άλλο, πχ πτώση ή σύρσιμο, αλλά από κλειδιά σε τσέπη, χλωμό το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν ημουν εκει, απλα ο κατοχος εκτιμα οτι εγινε απο κλειδια σε τσαντακι που ηταν ολα στριμωγμενα και πιεσμενα

μπορει να εγινε και απο κατι αλλο , ποιος ξερει

το θεμα ειναι οτι χαραχτηκε εστω και λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...