Προς το περιεχόμενο

Motorola RAZR XT910 299€ @ MediaMarkt


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειπα να βαλεις screen protector και να εισαι υπερβολικος, απλα λιγο προσεκτικος

δεν το θεωρω καθολου υπερβολικο, εγω ακομα και στο mp3 μου φοραω screen protector, ποσο μαλλον σε ενα κινητο που το κοιταω 40-50 φορες τη μερα.. ειτε gorilla glass ειτε dragon tail ειτε kung fu panda glass..~1,50 ευρω κοστιζουν και εισαι καλυμμένος. ειδικα αν μαθεις να το βαζεις σωστα ωστε να μην εχει την παραμικρη φουσκαλιτσα ειναι σαν να μην υπαρχει rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ξέρεις ή το βγάζεις από το μυαλό σου; Γιατί έχω εδώ και ένα χρόνο το Galaxy S με gorilla glass σε τσέπη με κλειδιά, κέρματα κτλ κτλ και η οθόνη είναι σαν να άνοιξα χθες το κουτί...

 

το ξερω απο πρωτο χερι. το gorilla glass ειναι μαρκετινγ μουφα μια χαρα χαραζετε. ειχα το κινητο απο τις πρωτες μερες με θηκη - καποια στιγμη εχασα την θηκη και αμελησα να την αντικαταστησω. η οθονη εχει τωρα δυο οριζοντιες χαρακιες - πιθανιν το εβαλα στην τσεπη με κλειδια καποια στιγμη και αντιο γκοριλα γκλαςς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε αληθεια σας το λεγω, πριν 4-5 μερες σε ενα Πλαισιο ειχαν την ΗΧ850 (sony) και ο υπαλληλος για να μου κανει επιδειξη του Gorilla Glass κοπαναγε ΜΠΟΥΝΙΕΣ (με αρκετη δυναμη, χωρις πλακα η τηλεοραση χοροπηδουσε απο τα μπουνιδια!) στο δοξα πατρι της οθονης η οποια.... "τα επαιζε" προς στιγμην και μετα απο καποια δεκατα του δευτερολεπτου επανερχοταν...

Για καποιο περιεργο λογο παντως, δεν θα ηθελα να δοκιμασω κατι τετοιο στο σπιτι μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

βρε αληθεια σας το λεγω, πριν 4-5 μερες σε ενα Πλαισιο ειχαν την ΗΧ850 (sony) και ο υπαλληλος για να μου κανει επιδειξη του Gorilla Glass κοπαναγε ΜΠΟΥΝΙΕΣ (με αρκετη δυναμη, χωρις πλακα η τηλεοραση χοροπηδουσε απο τα μπουνιδια!) στο δοξα πατρι της οθονης η οποια.... "τα επαιζε" προς στιγμην και μετα απο καποια δεκατα του δευτερολεπτου επανερχοταν...

Για καποιο περιεργο λογο παντως, δεν θα ηθελα να δοκιμασω κατι τετοιο στο σπιτι μου!

 

 

Όποιος τολμάει ας αγοράσει πλέον εκθεσιακό κομμάτι devil.png

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το πηρα και εγω... Ενδιαφερον κινητακι.

Μαρεσει ομως που λεει και εξω απο το κουτι updated χαχα με 2.3.6

Αντε να βαλω τα 4.1

 

Παντως στο ΜΜ στο Μαρουσι εχει λιγα τεμαχια μου ειπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ξέρει κανείς αν υπάρχει ακόμα το συγκεκριμένο κινητό σε αυτή την τμή???

Δύσκολα. Μάλιστα είχε πέσει και στα 279. Αν είσαι τυχερός πήγαινε σε κάποιο κατάστημα wind μηπως τους έχει μείνει κανένα λευκό (μόνο) στα 299 και 12 άτοκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...