Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο ελληνικό κινητό τηλέφωνο


tsipouro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Zer4S ρε!! Τι να λεμε τωρα; Ζερβουδακης κ τα μυαλα στα καγκελα!!! :D

Ας ανταγωνιστουν τον εκπληκτικοτρομεροτιτανομεγιστο Ζερβουδακη κ μετα τα λεμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ήταν "ελληνικό" ελληνικό (δλδ made in Greece) και να το προτιμούσαμε και με 250€ (το έξτρα κόστος θα το δεχόμασταν)... Αλλα μάλλον TurboX, Jaga, φάση είναι με λιγο ελληνικό λογισμικό (το android δεν έιναι ελληνικό, μονο μια εφαρμογή που του μιλάς και σου μιλασει τύπου siri φαίνεται να είναι το ελληνικό κομμάτι).

 

Προσωπικά πιστεύω αν είναι για το λογισμικό μονο ΔΕΝ το κάνει ελληνικό, το κάνει OEM κινέζικό που έχει κάποια ελληνική παρέμβαση στο λογισμικό..

 

Αν συναρμολογείται ή/και σχεδιάστηκε στην Ελλάδα ως κύκλωμα (πχ πως κάνει η intracom με κάτι modem που πουλάει) τότε θα ήταν ελληνικό.. Πολύ αμφιβάλω βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tώρα παιδιά με αυτό το κινητό της Mls που το είδα σε άλλο σάιτ και φαίνεται τουλάχιστον οπτικά πολύ καλή κατασκευή πάει τελείωσε από την πιάτσα το ZTE Skate που αγοραζόταν μόνο και μόνο γιατί είχε επάνω το Mls Destinator Talk&Drive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο φίλε kostisstam για την φωτογραφία που ανέβασες και δείχνει το κινητό πολύ καλά,βρε παιδιά οπτικά τουλάχιστον εμένα μου φαίνεται σαν να κοιτάω κάποιο μοντέλο της HTC και πιστεύω ότι θα είναι κάποια καλή ποιοτική κατασκευή αλλά θα είμαι σίγουρος όταν το πιάσω στα χέρια μου σε κάποιο μαγαζί που θα είναι εκθεσιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι άλλο θα δούμε...Έλα λοιπόν Έλληνα καταναλωτή...Θα δώσεις 250 ευρώ και θα στηρίξεις κάτι που φημολογείται οτι είναι ελληνικό χωρίς να ξέρεις την ποιότητα του ή θα δώσεις λεφτά και θα πάρεις ένα διπύρηνο sony με ποιότητα και υποστήριξη;

i ll go for the second.Ακόμα και η οθόνη είναι κουτσουρεμένη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

τι άλλο θα δούμε...Έλα λοιπόν Έλληνα καταναλωτή...Θα δώσεις 250 ευρώ και θα στηρίξεις κάτι που φημολογείται οτι είναι ελληνικό χωρίς να ξέρεις την ποιότητα του ή θα δώσεις λεφτά και θα πάρεις ένα διπύρηνο sony με ποιότητα και υποστήριξη;

i ll go for the second.Ακόμα και η οθόνη είναι κουτσουρεμένη...

Πως έχεις συμπεράνει πως sony σημαίνει ποιότητα και υποστήριξη;Έχεις κάποιες πληροφορίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...