Προς το περιεχόμενο

η γενιά μας νέες και νέοι που βάλλεται απο παντου.


aserprince

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγαίνω για ποδήλατο και τρέξιμο, αλλά ως εκεί, τι άλλο μπορώ να κάνω;

 

Αν είσαι Αθήνα(δεν έχω ψάξει για άλλες πόλεις),υπάρχουν πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις χωρίς λεφτά.Αν έχεις παρέα και διάθεση,περνάς καλά και τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω ειμαι φοιτητης θεσσαλονικη και λογω ελλειψης χρηματων εχουμε συμβιβαστει (σαν παρεα).

Πχ για καφε και αραγμα στο κυλικειο της σχολης οπου εχει και κοσμο πολυ και δεν εισαι αναγκασμενος να παρεις καφε , οπως σε μια καφετερια, βολτα ειτε με τα ποδια , ειτε ποδηλατο, κανα 5χ5 που και που και σε διαφορα λαιβ και φεστιβαλ που διοργανωνονται ειτε στο απθ μεσα ειτε στην υπολοιπη πολη.

 

Και στο κατω κατω και μεσα στο σπιτι να κατσεις με τη παρεα σου καλα θα περασεις.

Αν υπαρχει παρεα δε χρειαζεσαι λεφτα για να περασεις καλα. Γιατι με αυτα που ανεφερα το πολυ να ξοδεψεις κανα 10ευρω τη βδομαδα ( αν θες δε ξοδευεις και τιποτα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχασα 10-15 χρονια χωρίς να κανω φίλους και πιστεύετε με ειναι δισκολο στην συμερινη εποχη να κανεις φιλους πραγματικους και οχι με το συμφέρον πχ (χρημα,σεξ,ποτα,φαγητο) δηλαδη να πεις το προβλημα σου σε καποιον και να κατσει και να σε ακουσει και να μην το λεει σε κανεναν φιλο πραγματικο. Ο καθένας μας εκφράζεται οπως νομιζει καλλίτερα ειτε στα bar ειτε στα net ειτε στα spore ειτε στο sex και αλλα πολλα.

Ειμαι 36 ετων και πρωτη φορα εχω επιθυμια να γνωρισω το αλλο μου μισό εαυτο μου δηλαδη την γυναικα μου,αφου πρωτα βρηκα το εαυτο μου μισό χωρις το αλλο μου μισό.

και εαν το βρω το αλλο μου μισο θα σας το περιγραφω τι θα συμβει εσωτερικα μεσα μου δεσμευομαι στο forum σας.

καλλημερα σας , ειμαι ανορφόγραφος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχασα 10-15 χρονια χωρίς να κανω φίλους και πιστεύετε με ειναι δισκολο στην συμερινη εποχη να κανεις φιλους πραγματικους και οχι με το συμφέρον πχ (χρημα,σεξ,ποτα,φαγητο) δηλαδη να πεις το προβλημα σου σε καποιον και να κατσει και να σε ακουσει και να μην το λεει σε κανεναν φιλο πραγματικο. Ο καθένας μας εκφράζεται οπως νομιζει καλλίτερα ειτε στα bar ειτε στα net ειτε στα spore ειτε στο sex και αλλα πολλα.

Ειμαι 36 ετων και πρωτη φορα εχω επιθυμια να γνωρισω το αλλο μου μισό εαυτο μου δηλαδη την γυναικα μου,αφου πρωτα βρηκα το εαυτο μου μισό χωρις το αλλο μου μισό.

και εαν το βρω το αλλο μου μισο θα σας το περιγραφω τι θα συμβει εσωτερικα μεσα μου δεσμευομαι στο forum σας.

καλλημερα σας , ειμαι ανορφόγραφος

 

 

καλα εχεις την εντυπωση οτι θα γνωρισεις καποιον και την επομενη μερα θα ειναι προθυμος να ακουσει τα εσωψυχα σου; η φιλια χτιζεται, δεν βρισκεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε παρέα με τον άλλο που έχει στο nickname του το "χολαργό" (δεν το θυμάμαι όλο :P ) αλλα μένει κρήτη θα ταιριάξετε και που ξέρεις μπορεί να βρείτε και καμια γκόμενα... η να τα βρείτε μεταξύ σας χαχαχαχαχαχα

 

καλα εχεις την εντυπωση οτι θα γνωρισεις καποιον και την επομενη μερα θα ειναι προθυμος να ακουσει τα εσωψυχα σου; η φιλια χτιζεται, δεν βρισκεται.

εμείς ευακι θα χτίσουμε τίποτα ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πήγαινε σε έναν καλο ψυχολόγο.2 με τρεις επισκέψεις και μετά βλέπεις.

 

 

Επίσης η gumnastikh σε ένα γυμναστήριο και γενικότερα η άθληση θα σε βοηθήσει να αποκτήσεις αυτοπεποίθηση και να γνωρίσεις κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης η gumnastikh σε ένα γυμναστήριο και γενικότερα η άθληση θα σε βοηθήσει να αποκτήσεις αυτοπεποίθηση και να γνωρίσεις κόσμο.

 

Γι'αυτό είναι σχεδόν όλοι οι πέφτουλες μαζεμένοι στα γυμναστήρια; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα βρει το γκομενάκι να του κάτσει; :confused:

 

ναι ,είναι πάρα πολύ πιθανό κιόλας ...με τόσα ψάρια που υπάρχουν ανάμεσά μας...(ανταλλάσσουν τηλέφωνα και βρίσκονται για μια one night ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...