Προς το περιεχόμενο

η γενιά μας νέες και νέοι που βάλλεται απο παντου.


aserprince

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γράψεται τα βιοματα σας τα παθηματα σας για να τα μαθω και εγω γιατι όλα γινονται στη ζωη μας, τα καλα και τα κακα και θεμα σχεσεων και φιλων καλων και φιλων κακον. Μηπως εχετε μονο φιλους καλους αλλα και κακους. Το πως το καταλαβαινει ο καθενας μας δεν θα σας πω εγω τι ειναι κακο και τι το καλο. στην παρεα σας που κανετε όλοι καλή ειναι η καποιοι που σας σπανε τα νευρα σας συνεχεια τι κανετε πως αντιδρατε;

ειμαι ανορφογραφος καλλημερα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γράψεται τα βιοματα σας τα παθηματα σας για να τα μαθω και εγω γιατι όλα γινονται στη ζωη μας, τα καλα και τα κακα και θεμα σχεσεων και φιλων καλων και φιλων κακον. Μηπως εχετε μονο φιλους καλους αλλα και κακους. Το πως το καταλαβαινει ο καθενας μας δεν θα σας πω εγω τι ειναι κακο και τι το καλο. στην παρεα σας που κανετε όλοι καλή ειναι η καποιοι που σας σπανε τα νευρα σας συνεχεια τι κανετε πως αντιδρατε;

ειμαι ανορφογραφος καλλημερα σας.

 

προφανως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aserprince ασε τα δικα μας βιωματα και το insomnia, και βγες οξω απο το σπιτι !!!

 

Κανε παρεες, γνωριζε κοσμο, βρες μια δουλεια !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aserprince ασε τα δικα μας βιωματα και το insomnia, και βγες οξω απο το σπιτι !!!

 

Κανε παρεες, γνωριζε κοσμο, βρες μια δουλεια !!

 

Ναι παιδι μου αυτο κανω παω εξω στα bar κλπ και οτι δουλειά βρω παω και δεν λεω δωσε με 50 euro αλλα 5 euro. οταν εχω χρηματα τοτε παω εξω για κανα ποτό

Ειμαι αμαρτώλος που παω σε bar; καλλημερα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρες γκομενα και θα σταματησεις να τα σκεφτεσαι ολα αυτα

Νομίζω πως το σπουδαιότερο είναι να βρεις τον εαυτό σου. Αν δεν το κάνεις τότε και γκόμενα να βρεις ή θα σε πατάει στις αδυναμίες ή θα βαρεθεί τους τσακωμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο γυναίκα αλλο γκόμενα αλλο σύζυγος άλλο φίλη το καθενα πέζει το ρόλο του. αν ξερεις τη ζητας σε καθε μια απο αυτες τη κυριες σε εισαγωγικα (κυριες ναι η οχι) και να παρεις τα θετικα απο καθε μια φυσικα μαθαίνοντας απο τα λάθη σου. άλλος κραταει μονο τα αρνητικα. η επιλογη δικη σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο γυναίκα αλλο γκόμενα αλλο σύζυγος άλλο φίλη το καθενα πέζει το ρόλο του. αν ξερεις τη ζητας σε καθε μια απο αυτες τη κυριες σε εισαγωγικα (κυριες ναι η οχι) και να παρεις τα θετικα απο καθε μια φυσικα μαθαίνοντας απο τα λάθη σου. άλλος κραταει μονο τα αρνητικα. η επιλογη δικη σας.

Αρκεί η καθεμία απ' όσες αναφέρεις να μη συναντηθεί ποτέ με κάποια απ' τις υπόλοιπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο γυναίκα αλλο γκόμενα αλλο σύζυγος άλλο φίλη το καθενα πέζει το ρόλο του. αν ξερεις τη ζητας σε καθε μια απο αυτες τη κυριες σε εισαγωγικα (κυριες ναι η οχι) και να παρεις τα θετικα απο καθε μια φυσικα μαθαίνοντας απο τα λάθη σου. άλλος κραταει μονο τα αρνητικα. η επιλογη δικη σας.

 

Μιλας εκ πειρας, να φανταστω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως πανε οι εποχες που μαζευομασταν στις γειτωνιες 20 παιδια και γινοταν χαμος..Ο γονιος σημερα προτιμαει να βλεπει το παιδι του ολη μερα σε ενα pc παρα να το δει ματωμενο-λερωμενο απο το παιχνιδι..Εγω μια ζωη ημουν λες και γυρισα απο το Βιετναμ..Κολλατε και ξαφνικα ξυπνατε 30 χρονων με μια μπακα σαν του Παγκαλου και χανετε τα καλυτερα χρονια σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύετε αυτο που λεγετε παρεα το βρηκα μεσα σε ενα baraki και εκει με δέκτηκαν οπως ειμαι με τα ελατωματα μου εκει βρεικα αναπαυση οταν θελω να χαλαρωσω παω και πινω ενα ποτο και σχεδον παω καθε μερα. ακουει ο καθενας οτι λεει προσεχτηκα και κανουμε διαλογο, η μουσικη του bar ειναι τοση οσο να ακουμε και να κουγετε το οτι λεμε και βλεπω ατομα κοριτσια και αγορια που θελουν να μιλησουν μαζι μου και να ανταλαξουμε γνωμες ηπαρχουν και η δυο πλευρές της καλές η της κακές ο καθενας μας κανει τη επιλογη του. Καλλημερα σας ειναι ανορθογραφος. Ειμαι αμαρτωλός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύετε αυτο που λεγετε παρεα το βρηκα μεσα σε ενα baraki και εκει με δέκτηκαν οπως ειμαι με τα ελατωματα μου εκει βρεικα αναπαυση οταν θελω να χαλαρωσω παω και πινω ενα ποτο και σχεδον παω καθε μερα. ακουει ο καθενας οτι λεει προσεχτηκα και κανουμε διαλογο, η μουσικη του bar ειναι τοση οσο να ακουμε και να κουγετε το οτι λεμε και βλεπω ατομα κοριτσια και αγορια που θελουν να μιλησουν μαζι μου και να ανταλαξουμε γνωμες ηπαρχουν και η δυο πλευρές της καλές η της κακές ο καθενας μας κανει τη επιλογη του. Καλλημερα σας ειναι ανορθογραφος. Ειμαι αμαρτωλός;

06:38πμ, αναλυσεις για την νυχτα, "ειμαι αμαρτωλος?" κλπ κλπ...

 

Moλις γυρισες απτο μπαρ ε? Σε μια βραδιο που το χιτ θα ηταν το

 

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...