Προς το περιεχόμενο

η γενιά μας νέες και νέοι που βάλλεται απο παντου.


aserprince

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ δεν μιλάς εσύ με καθαρά λόγια. Ανάθεμα και εάν υπάρχει έστω και ένας συντακτικός (αλλά και ορθογραφικός) κανόνας που να έχεις τηρήσει. Με τι μούτρα λες στους άλλους να μιλάνε καθαρά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδώ δεν μιλάς εσύ με καθαρά λόγια. Ανάθεμα και εάν υπάρχει έστω και ένας συντακτικός (αλλά και ορθογραφικός) κανόνας που να έχεις τηρήσει. Με τι μούτρα λες στους άλλους να μιλάνε καθαρά;

 

θελω ενα δασκαλο και βρηκα εσενα ελα πες τα λαθη μου ενα ενα σε παρακαλω και δεν σε ειρωνευομαι σε παρακαλω μαθεμαι φυσικα αν εχει υπομονη σε περιμενω και οχι μονο λογια σε παρακαλω εδω στο φορου σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι όχι μόνο λόγια; Πας καλά;

 

ΕΣΥ είπες για τους άλλους ότι δεν γράφουν καθαρά, ενώ δεν τηρείς κανένα κανόνα συντακτικού και ορθογραφίας.

 

Τι να σε μάθω; Επικοινωνείς;

 

Εάν θες να μάθεις, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ λέγεται. Τράβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι όχι μόνο λόγια; Πας καλά;

 

ΕΣΥ είπες για τους άλλους ότι δεν γράφουν καθαρά, ενώ δεν τηρείς κανένα κανόνα συντακτικού και ορθογραφίας.

 

Τι να σε μάθω; Επικοινωνείς;

 

Εάν θες να μάθεις, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ λέγεται. Τράβα.

Αν δεν κανουμε διαλογο δεν θα επικοινωνισουμε βλεπεις αυτα που ξερει ο καθενα λεει και γραφει αλλα δεν εχεις υπομονη να ασχοληθης μαζι μου και εγω μαζι σου θελει ανοχη και αντοχη και να γραφουμε και να μιλα ωρες δεν θα επικοινωνισουμε ποτε δεν κανω τον πολυξερο. αρα ασε να παω στο δημοτικο μου και να μαθω να γραφω σωστα και εσυ πανε γινε καθηγητης μιπως σε περασω στο μυαλο και μετα δεν μπορεις να με ακολουθησης. μην ασχολησε με ενας αγραματο και αμορφοτο και ανορθογραφο ανθρωπο να αδιασεις το δικο σου μυαλο δεν γινεται. καλλημερα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aserprince, ανακαλυψες στα 31 οτι το σπιτι σου εκτος απο υπολογιστη και τηλεοραση εχει και πορτα, και μας κανεις και κηρυγμα απο πανω ?

 

Ειμαστε σοβαροι ? :-(

 

Οχι δηλαδη απο περιεργεια...

 

Ειμαι 28, εχω υγεια, δουλεια, κοπελα, κοινωνικη ζωη και στο σχολειο πηγαινα στο μαθημα της ορθογραφιας.

 

Τι εχεις να με συμβουλευσεις εσυ που μεχρι τα 31 σου επαιζες ολη μερα στο pc σου, οπως ο ιδιος μας ειπες ?

 

Περιμενω την πολυτιμη συμβουλη σου...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να, για κατι τετοια ποστ αγαπω το ινσομνια.

Ειμαι 28, εχω υγεια, δουλεια, κοπελα, κοινωνικη ζωη και στο σχολειο πηγαινα στο μαθημα της ορθογραφιας.

 

εσυμεχρι τα 31 σου επαιζες ολη μερα στο pc σου

Congrats παιχταρα μου, ΑΛΛΑ γρηγορο αμαξι δεν εχεις? :blink:

 

Οπως και για κατι τετοια:

 

Με τι μούτρα λες στους άλλους να μιλάνε καθαρά;

 

δεν τηρείς κανένα κανόνα συντακτικού και ορθογραφίας.

 

Εάν θες να μάθεις, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ λέγεται. Τράβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Και λεω γιατι δεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ, γιατι αραγε να αγαπαει ο midi το insοmnia... εσπαγα το κεφαλι μου...

 

 

Εσένα σε έβγαλε σε αϋπνία; Γιατί εμένα με έβγαλε σε φαγούρα σε ευαίσθητο σημείο... και όλο με έτρωγε και αναρωτιόμουν... γιατί άραγε να αγαπάει ο αυτός (midi κάτι) το insomnia...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Εσένα σε έβγαλε σε αϋπνία;

 

 

 

Ναι και επιτελους σημερα, θα κοιμηθω ησυχος, πραος και γαληνιος..

 

 

 

Ακομα περιμενω την πολυτιμη συμβουλη του aserprince

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tritonas00 και aserprince την ψάχνετε για άγριο trolling..δεν εξηγείται διαφορετικά

 

Ειμαι 28, εχω υγεια, δουλεια, κοπελα, κοινωνικη ζωη και στο σχολειο πηγαινα στο μαθημα της ορθογραφιας.

 

Εύγε! Εύγε!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι να πεφτει το χειροκροτημα στον τριτονα παρακαλω :P

 

 

@tritonas Προσεχε την την αυπνια, μειωνει την τεστοστερονη.

 

@Timonkaipoumpa. Περαν του οτι δεν πρωτοτυπεις ουτε με την ατακα ουτε καν με την ιδεα, καθως σε προλαβε ο απο πανω σου, οταν πας να βγαλεις αυταρχικο στυλ στα ανορθογραφα/δυσλεκτικα/ισως και κωφαλα "παιδαρελια" των φορουμ, καντο καλα και μην λες στην απο κατω σειρα για φαγουρες στα @@ γιατι χανεις το κυρος του σοβαρου δασκαλου με τη βεργα που ειχες μερικα ποστ παραπανω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:P

 

Aπλα θελω να καταλαβω με πιο σκεπτικο δινει συμβουλες και μας κανει κηρυγματα ο TS.

 

Mου εχει κινησει την περιεργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...