Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μόλις τερμάτισα το disgaea 4(sardines ftw) και ξεκίνησα το ffxiii-2 ' date='τραγικό το 2ο είναι αλλα "πρέπει" να το τερματίσω χαχαχα, μετά θα ξεκινήσω το agarest zero ή το Dark souls[/quote']

 

Αν και είχα την τερατώδη υπομονή να τερματίσω το demons souls με αρκετούς χαρακτήρες, το dark souls το παρατήσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spec Ops: The Line

 

ακόμα παίζω το Shadows of the Damned (Chapter 4, Act 3).. :P

 

Garcia fucking Hotspur. nuf said

 

 

και ξεκίνησα το ffxiii-2

ξεκλείδωσα τα πάντα στις 70 ωρες, αλλά δεν είχα καταλάβει καθόλου πως πέρασε η ώρα ! πολύ καλό παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε.. Πολύ f*ck,

πχ ο boss στο Chapter 3 αν θυμάμαι καλά.

FUUUUUUUUUUUUUCK YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!

 

 

Χαχα, τι τρέλα είναι αυτή. :P

Πάντως δεν με τρέλανε το παιχνίδι, και με εκνευρίζουν τα "mini-games" που έχει, ειδικά οταν γίνεται 2D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο αρνητικό για μένα ήταν το ότι στο normal ήταν αρκετά εύκολο, καταταλα κρυμμένο διαμάντι ήταν αυτό το παιχνίδι

 

από τον Dante του DMC είχα να δω τόσο γαμάτο πρωταγωνιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

inFAMOUS 2, 8.5/10. Φοβερό παιχνίδι με πολύ ωραία εφέ. Τα bugs όμως στο parkour και οι διάφορες κουραστικές αποστολές που είχε με έκαναν να του μειώσω 1.5 βαθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα σειρα με βαση την συχνοτητα. Aυτο δεν σημαινει οτι παιζω πολυ δυστυχως.

 

- Witcher 2 enhanced edition

- Neverwinter Nights Hordes of the underdark

- Ninja Gaiden Sigma

- Tribes Ascend

- Dark Souls (σχεδον οχι πλεον μιας και κανω διαλειμα για την PC edition)

 

Αυτα τα ολιγα μοιρασμενα σε καμια 10 ωρες την εβδομαδα μεγιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Asura's Wrath. 8.5 από μένα. Πολύ μου άρεσε το παιχνίδι. Με ξενέρωσαν βέβαια τα διαστημόπλοια κλπ γιατί μου φαίνεται δεν κολάν με το υπόλοιπο παιχνίδι. Τέλος πάντων αξίζει να το τελειώσω πάντως.

 

Μόλις διάβασα στο review πως έχει ιαπωνικές φωνές και δεν το είχα πάρει χαμπάρι :P. Μόλις αρχίσω το 2ο part (αύριο) θα το γυρίσω στις ιαπωνικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Asura's Wrath. 8 από μένα. Πολύ μου άρεσε το παιχνίδι. Με ξενέρωσαν βέβαια τα διαστημόπλοια κλπ γιατί μου φαίνεται δεν κολάν με το υπόλοιπο παιχνίδι. Τέλος πάντων αξίζει να το τελειώσω πάντως.

 

Μόλις διάβασα στο review πως έχει ιαπωνικές φωνές και δεν το είχα πάρει χαμπάρι :P. Μόλις αρχίσω το 2ο part (αύριο) θα το γυρίσω στις ιαπωνικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το Shadows of the Damned, πολύ ωραίο το παιχνιδάκι.

Τώρα θα πιάσω πάλι το CLoS και MGS HD (ευκαιρία να παίξω αργότερα και το MGS4 τώρα που βγήκε και trophy patch :P ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το Shadows of the Damned, πολύ ωραίο το παιχνιδάκι.

Τώρα θα πιάσω πάλι το CLoS και MGS HD (ευκαιρία να παίξω αργότερα και το MGS4 τώρα που βγήκε και trophy patch :P ).

 

Το τέλος ήταν κορυφή, γιατί άλλο να σκοτώσεις τον άρχοντα του κάτω κόσμου και άλλο να κάνεις μια γυναίκα ευτυχισμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα το Asura's Wrath, ένα mix anime και video game. To ευχαριστήθηκα ως το τελευταίο λεπτό. Είδα και το true ending στο youtube και τέλος.

 

Από μένα παίρνει 8.5 και 10αρι στα εφέ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα..

Εγώ απευθείας άρχησα το 2 στο Χ360, αλλά η αλήθεια είναι δεν κατάλαβα και τίποτα απο story.

 

Ετοιμάσου να σου σπάσουν τα νεύρα.. Εγώ το άφησα στο Chapter8, το παιχνίδι ούτε στο easy δεν παλεύεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα..

Εγώ απευθείας άρχησα το 2 στο Χ360, αλλά η αλήθεια είναι δεν κατάλαβα και τίποτα απο story.

 

Ετοιμάσου να σου σπάσουν τα νεύρα.. Εγώ το άφησα στο Chapter8, το παιχνίδι ούτε στο easy δεν παλεύεται..

 

Το Sigma 2 νομίζω έχει βγει μόνο στο ps3. Γιατί να μου σπάσουν τα νεύρα? :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...