Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@naruto14

 

Enslaved, Heavenly Sword, Uncharted (αν σου έμεινε κάποιο), Ratchet & Clank (το A Crack in Time είναι το καλύτερο που έχω παίξει μέχρι τώρα), MGS4, Alice Madness Returns, Resistance (όποιο δεν έπαιξες), Homefront, Singularity, Killzone 2/3, Crysis 2

 

Αυτά μου έρχονται τώρα..

 

Enslaved δεν μπορώ να το βρω. Heavenly Sword δεν μου άρεσε καθόλου όταν το είχα παίξει και το έσβησα. Uncharted μου έμεινε το 3 αλλά θα το αγοράσω μόλις αναβαθμίσω. Για Ratchet & Clank δεν ξέρω, εκτός από το all 4 in one έχει βγει κανένα άλλο στο ps3? MGS4 θέλω να παίξω αλλά φοβάμαι μήπως δεν καταλάβω τίποτα από το story. Η HD Collection τελικά δεν έπαιζε. Alice δεν μου άρεσε. Resistance τελειώνω το 3. Τα άλλα 2 δεν μπορώ να τα πιάσω με τίποτα. Έπιασα το 2 και ξενέρωσα από το πρώτο λεπτό. Φαντάζομαι πως θα ναι το 1. To singularity επειδή είναι fps ίσως το προτιμήσω στο PC. Killzone 2 δεν ψήνομαι τόσο, όσο για το 3 θα πάρω την Helghast. Crysis 2 μπορώ να παίξω χωρίς να έχω παίξει το 1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέντε Ratchet & Clank έχουνε βγεί στο PS3, και αναμένουμε άλλο ένα.

 

Ναί, μπορείς να το παίξεις, η ιστορία δεν έχει σχέση με τα δύο πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπωςδηποτε παιξε ολη την σειρα metal gear

μπορεις να τα παιξει ολα στο πσ3 ακομα και το 1

ισως να σε πειραξουν τα γραφικα του αλλα πιστεψεμε ηταν το καλυτερο τις σειρας πολυ μπροστα απο την εποχη του

αν τους δωσεις μια ευκαιρια θα κολησεις και θα τα παρεις σβαρνα με την σειρα (ετσι τουλαχιστων εκανα εγω):P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπωςδηποτε παιξε ολη την σειρα metal gear

μπορεις να τα παιξει ολα στο πσ3 ακομα και το 1

ισως να σε πειραξουν τα γραφικα του αλλα πιστεψεμε ηταν το καλυτερο τις σειρας πολυ μπροστα απο την εποχη του

αν τους δωσεις μια ευκαιρια θα κολησεις και θα τα παρεις σβαρνα με την σειρα (ετσι τουλαχιστων εκανα εγω) :P

φιλε θυμασαι ποσες ωρες σου πηρε το καθενα για να τα τερματισεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέντε Ratchet & Clank έχουνε βγεί στο PS3, και αναμένουμε άλλο ένα.

 

Ναί, μπορείς να το παίξεις, η ιστορία δεν έχει σχέση με τα δύο πρώτα.

 

5 συμπεριλαμβανομένου και του all 4 in one? Ενδιαφέρον ακούγεται θα τα ψάξω :)

 

φιλε θυμασαι ποσες ωρες σου πηρε το καθενα για να τα τερματισεις?

 

Μεγάλα είναι τα MGS :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν έχεις παίξει το outland, τότε πρέπει τουλάχιστον να το δεις. για εμένα, είναι παιχνιδάρα. φυσικά είναι psn game οπότε μην περιμένεις κάτι μεγαλειώδες

Οντως καταπληκτικο το outland !!!

Δε ξερω γιατι αλλα μου θυμιζει το another world της Amiga (αλλες εποχες !!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε θυμασαι ποσες ωρες σου πηρε το καθενα για να τα τερματισεις?

 

 

το 1 17ωρες

το 2 15

το 3 δν θυμαμαι να πω την αληθεια αλλα και αυτο καπου εκει

και το 4 21 XD

το μονο που ψηλοβαρεθηκα ηταν το 2 προς το τελος

αλλα το ενα ειδικα το τερματισα χωρις να το καταλαβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως καταπληκτικο το outland !!!

Δε ξερω γιατι αλλα μου θυμιζει το another world της Amiga (αλλες εποχες !!)

τωρα μολις ειδα και εγω ενα βιντεακι.

mtzs οπως τοπες καταπληκτικο/πανεμορφο.

να φανταστω ειναι στο στυλ του limbo/trine κλπ?καπως ετσι?

λετε να μπορεσω να το βρω απτον θειο μολις παρω το X360?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα μολις ειδα και εγω ενα βιντεακι.

mtzs οπως τοπες καταπληκτικο/πανεμορφο.

να φανταστω ειναι στο στυλ του limbo/trine κλπ?καπως ετσι?

λετε να μπορεσω να το βρω απτον θειο μολις παρω το X360?

 

Εδώ το έχω βρει εγώ για ps3 :P. Ναι στυλ trine είναι. (to trine βεβαια δεν πρεπει να το φτανει :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 1 17ωρες

το 2 15

το 3 δν θυμαμαι να πω την αληθεια αλλα και αυτο καπου εκει

και το 4 21 XD

το μονο που ψηλοβαρεθηκα ηταν το 2 προς το τελος

αλλα το ενα ειδικα το τερματισα χωρις να το καταλαβω

αυτα ειναι παιχνιδια, να αγαλιαζεις να τα παιζεις :D

αν και αυτη την στιγμη δεν θα ηθελα τα 1,2,3 ναναι τοσο μεγαλα μιας και εχουν γραφικα PS2.

το 4 το εχω στο PS3 απο τον χειμωνα αλλα δεν το εχω βαλει να το παιξω ακομη.θα καταλαβω τιποτα αν το βαλω ετσι στο ξεκαρφωτο ή μπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα ειναι παιχνιδια, να αγαλιαζεις να τα παιζεις :D

αν και αυτη την στιγμη δεν θα ηθελα τα 1,2,3 ναναι τοσο μεγαλα μιας και εχουν γραφικα PS2.

το 4 το εχω στο PS3 απο τον χειμωνα αλλα δεν το εχω βαλει να το παιξω ακομη.θα καταλαβω τιποτα αν το βαλω ετσι στο ξεκαρφωτο ή μπα?

 

Από όσα μου έχουν πει τόσα παιδιά όχι. Και εγώ για αυτό δεν το ξεκινάω :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα καταλαβεις καπια πραγματα

αλλα αν παιξεις τα προηγουμενα θα καταλαβεις τα παντα και θα εχει αλλη σημασια το παιχνιδι, το ξερω γτ το ειχα παιξει και πριν παιξω τα προηγουμενα και μετα.

3 ειναι πολυ καλο δν θα σε ενοχλησουν τα γραφικα και το 2 παρολο που ειναι παλιο εχει καλογιαλισμενα textures

το 1 ειναι σε πσ και πσ1 οποτε ειναι καπως τετραγωνα αλλα πολυ ανωτερο απο τα αλλα.

κατεβασε το και δοκιμασε να παιξεις για μια ωρα αν δν σου αρεσει το βγαζεις αν και πιστευω θα σε αποροφησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα καταλαβεις καπια πραγματα

αλλα αν παιξεις τα προηγουμενα θα καταλαβεις τα παντα και θα εχει αλλη σημασια το παιχνιδι, το ξερω γτ το ειχα παιξει και πριν παιξω τα προηγουμενα και μετα.

3 ειναι πολυ καλο δν θα σε ενοχλησουν τα γραφικα και το 2 παρολο που ειναι παλιο εχει καλογιαλισμενα textures

το 1 ειναι σε πσ και πσ1 οποτε ειναι καπως τετραγωνα αλλα πολυ ανωτερο απο τα αλλα.

κατεβασε το και δοκιμασε να παιξεις για μια ωρα αν δν σου αρεσει το βγαζεις αν και πιστευω θα σε αποροφησει

το 1 ειναι σε ps1?εγω θυμαμαι οταν ημουν μικρος τοχε ενας ξαδερφος στο ps2 του και το επαιζε εκει. :/

το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχουν λεφτα αυτη την στιγμη αλλα ουτε και ο χρονος για να ποιασω αυτη την σειρα μιας και ειναι παιχνιδια πολλων ωρων και δεν θελω να τα τελειωσω (αν τα καταφερω) αρπα κολα ξες να μην βλεπω τις συνομιλιες τα βιντεο κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά παιχνίδι του PS1 είναι πολύ δύσκολο να παίξω... Αν παίξω τελικά το MGS4 θα το παίξω έτσι και ότι καταλάβω.

 

Έχει κανείς να προτείνει ένα site για να καταλάβουμε την ιστορία των προηγούμενων?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ το έχω βρει εγώ για ps3 :P. Ναι στυλ trine είναι. (to trine βεβαια δεν πρεπει να το φτανει :P )

δεν ξερω αν το φτανει ή οχι αλλα εγω το σκεφτομε στην 42αρα μου και τρελενομαι.ειναι πανεμορφο το παιχνιδι.σπανια μαρεσουν εμενα τετοια παιχνιδια. :D

 

Καλά παιχνίδι του PS1 είναι πολύ δύσκολο να παίξω... Αν παίξω τελικά το MGS4 θα το παίξω έτσι και ότι καταλάβω.

 

Έχει κανείς να προτείνει ένα site για να καταλάβουμε την ιστορία των προηγούμενων?

και εγω ετσι πιστευω για να παιξει καποιος παιχνιδι του ps1 θα πρεπει να ειναι η αγαπημενη σειρα του και γιαυτο τον λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...