Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το KZ2 στην αρχή με είχε ενθουσιάσει κι εμένα, και μάλιστα είχα μπει βαρεμένος με τα πολεμικά fps να το παίξω και παραξενεύτηκα που έγινε αυτό. Αλλά το βαρέθηκα πολύ απότομα σε κάποια φάση. Ισως έφταιγε λίγο κι ότι το έπαιζα στο hard και σε κάποια φάση σε μια γέφυρα είχα κολλήσει για κανά 4ωρο, δεν ξέρω. Δεν το τελείωσα ποτέ.

 

Εγώ πάλι ακριβώς το αντίθετο. Θέλω να πάρω και το 3 να το λιώσω online (ελπίζω να έχει ακόμα κόσμο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το Killzone 2. Πολύ ωραίο παιχνίδι αν και μου την έσπασε λίγο στο τέλος που έκανα να νικήσω μία ώρα τον αόρατο helghast. Αν δεν είχα φλογοβόλο μαζί μου δεν θα νικούσα ποτέ.

 

Στα αρνητικά βάζω την πολύ μικρή διάρκεια του και οι άπειρες σφαίρες από το οπλάκι. Έλεος πια magnum με άπειρες σφαίρες. Με λίγα λόγια το μαχαιράκι ούτε καν χρειάζεται. Τσάμπα το έβαλαν.

 

8.5/10

 

Lollipop Chainsaw, here i go!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι ακριβώς το αντίθετο. Θέλω να πάρω και το 3 να το λιώσω online (ελπίζω να έχει ακόμα κόσμο...)

αποτι ειχα διαβασει σε ενα τοπικ στο gameover (νομιζω) ελεγαν οτι δεν εχει σχεδον καθολου κοσμο μεσα.

εγω δεν το εχω δοκιμασει ακομη το Online του.

παντως εχω ακουσει οτι εχει απο τα καλυτερα multiplayer που εχουμε δει σε αυτη την γενια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν δεν είναι το multiplayer του 3;

Κάτι θυμάμαι πως το είχαν βγάλει free σε κάποια φάση στο PSN. Ηταν για πάντα ή για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποτι ειχα διαβασει σε ενα τοπικ στο gameover (νομιζω) ελεγαν οτι δεν εχει σχεδον καθολου κοσμο μεσα.

εγω δεν το εχω δοκιμασει ακομη το Online του.

παντως εχω ακουσει οτι εχει απο τα καλυτερα multiplayer που εχουμε δει σε αυτη την γενια.

 

Περιμένω να το δοκιμάσεις να μου πεις... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν δεν είναι το multiplayer του 3;

Κάτι θυμάμαι πως το είχαν βγάλει free σε κάποια φάση στο PSN. Ηταν για πάντα ή για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα;

τι εννοεις με το δωρεαν?δλδ παλαιοτερα πληρωνες για να παιξεις το Online του kz3? :shock:

τωρα δεν ξερω τι γινετε αλλα δεν νομιζω να ειναι επι πληρωμης.

 

Περιμένω να το δοκιμάσεις να μου πεις... :rolleyes:

ισως να αργησω λιγο :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις με το δωρεαν?δλδ παλαιοτερα πληρωνες για να παιξεις το Online του kz3? :shock:

τωρα δεν ξερω τι γινετε αλλα δεν νομιζω να ειναι επι πληρωμης.

 

 

ισως να αργησω λιγο :P :P

 

Έλα ρε συ και περιμένω να παραγγείλω την Helghast :P

 

Μήπως εννοείται για κανένα free weekend στο killzone 3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι είχαν βγάλει στο PSN το multiplayer μόνο του free. Χωρίς να χρειάζεται να αγοράσεις το παιχνίδι. Νομίζω. Ισως να ήταν κάνα promotion για κάνα ΣΚ, όντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι είχαν βγάλει στο PSN το multiplayer μόνο του free. Χωρίς να χρειάζεται να αγοράσεις το παιχνίδι. Νομίζω. Ισως να ήταν κάνα promotion για κάνα ΣΚ, όντως.

αα δεν εχω ιδεα καθολου.

εγω πριν κανα μηνα απεκτησα την helghast edition και αυτο επειδη ηταν προσφορα στα seven στα 45Ε αλλιως δεν προκειτε να εδινα 150Ε.θα επερνα σκετο το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα δεν εχω ιδεα καθολου.

εγω πριν κανα μηνα απεκτησα την helghast edition και αυτο επειδη ηταν προσφορα στα seven στα 45Ε αλλιως δεν προκειτε να εδινα 150Ε.θα επερνα σκετο το παιχνιδι.

 

Εγώ σου λέω καθόλου δεν θα το έπαιρνες αν δεν σου έλεγα για την συλλεκτική :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταία φορά που είχα μπεί ΚΖ3 online δεν είχε παραμόνο στο operations κι εκεί σαν καινούργιος δεν θα μπορείς να κάνεις και πολλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω, προσωπικά το έλιωσα και γούσταρα πάρα πολύ.

Πάντως τόσο είναι ο μέσος όρος των multiplayer, ένα-δύο χρόνια (με κάποιες εξαιρέσεις), μετά βγαίνει άλλο παιχνίδι και πάνε όλοι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορέσει κάποιος να τεστάρει να μας πει.

 

Lollipop Chainsaw. Απίστευτη καφρίλα το παιχνιδάκι το λάτρεψα από την αρχή. Καιρός να χαλαρώσουμε λίγο μετά το "βαρύ" Killzone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σου λέω καθόλου δεν θα το έπαιρνες αν δεν σου έλεγα για την συλλεκτική :P

λαθος, πριν καν δω την συλλεκτικη ελεγα να τσιμπησω το kz2 αλλα δεν πολυ ψηνομουνα, μετα ειχα δει στα 20-25Ε το kz3 στο game explorers νομιζω και ημουνα ετοιμος να το παραγγηλω.αν θυμασαι καλα η συλλεκτικη του δεν μου πολυ αρεσε στην αρχη λογο του κρανους, μου φενοτανε καπως μλκια.

περασαν λιγες μερες μετα, ειδα την προσφορα του seven και λεω απο το να το παρω σκετο ας δωσω 15Ε παραπανω και να αγορασω την συλλεκτικη του, να κανω και εγω δλδ μια αρχη απο μια συλλεκτικη.

θα επερνα το kz2 στην αρχη αλλα λεω δεν γαμιετε, αν καθομουνα να ξεκινησω ολες τις τριλογιες απο την αρχη δεν θα προλαβαινα να παιξω τιποτε αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...