Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, Solatorobo είπε

Στο mh stories μην ξεχάσεις να κατεβάσεις και τα δωρεάν dlc που έχουν ρίξει.

 

δεν ειχα ιδεα οτι εχει και dlcs? Το εχεις τελειωσει το συγκεκριμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
4 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

δεν ειχα ιδεα οτι εχει και dlcs? Το εχεις τελειωσει το συγκεκριμενο?

Ναι το είχα τελειώσει.Μετά άρχισα να μαζεύω mats για να φτιάξω καλύτερο gear και να προσπαθώ  να φτιάξω πιο δυνατά τέρατα για online μάχες.

4 ώρες πριν, DaftRose είπε

Έχω διαβάσει τα καλύτερα για το Parasite Eve. Είναι βασισμένο σε νουβέλα μάλιστα. Πρέπει να αξίζει.

Ανήκει νομίζω στην ίδια σειρά με το The Third Birthday του PSP (ίδια πρωταγωνίστρια). Το έχω παίξει πολλές φορές στο παρελθόν και είναι πολύ καλό παιχνίδι. Μακάρι να γινόταν remake σε κονσόλα νέας γενιάς.

Ναι όντως ανήκει στην ίδια σειρά.Δεν ξέρω όμως γιατί έβγαλαν το parasite eve από τον τίτλο του παιχνιδιού και το έκαναν third birthday.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Solatorobo είπε

Ναι το είχα τελειώσει.Μετά άρχισα να μαζεύω mats για να φτιάξω καλύτερο gear και να προσπαθώ  να φτιάξω πιο δυνατά τέρατα για online μάχες.

ποσο καιρο σου πηρε περιπου για να βγαλεις το story? απο end-game λεει τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
13 λεπτά πριν, Solatorobo είπε

Ναι το είχα τελειώσει.Μετά άρχισα να μαζεύω mats για να φτιάξω καλύτερο gear και να προσπαθώ  να φτιάξω πιο δυνατά τέρατα για online μάχες.

Ναι όντως ανήκει στην ίδια σειρά.Δεν ξέρω όμως γιατί έβγαλαν το parasite eve από τον τίτλο του παιχνιδιού και το έκαναν third birthday.

Ίσως θεώρησαν ότι είναι πολύ παλιό και ήθελαν να προσεγγίσουν άλλο κοινό, νεότερης ηλικίας (?)

Πάντως εγώ χάρη σ'αυτό έμαθα για το Parasite Eve, που πρέπει να είναι και κλάσεις ανώτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

ποσο καιρο σου πηρε περιπου για να βγαλεις το story? απο end-game λεει τιποτα?

Γύρω στις 40 ώρες κάνοντας και side quests(όχι όλα) και φαρμάροντας αυγά.Από end game έχει αρκετά πράγματα.Επιπλέον dungeons,δυσκολότερα τέρατα και online pvp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελείωσα αυτό το σκ το yakuza 6, ήταν πολύ καλό παιχνίδι είχε αρκετές βελτιώσεις σε σχέση με το zero, αλλά νομίζω ότι το zero ήταν πιο καλό

 

τώρα που παίζει η φάση με τα kiwami θα παίξω σιγά σιγά όλη τη σειρά γιατί τελικά μου αρέσει πολύ

 

το μόνο αρνητικό με το 6 είναι ότι η μηχανή γραφικών πέφτει πολύ βαριά στο κακόμοιρο το ps4 και φαίνεται ότι δεν έχει παιχτεί σοβαρό optimization.. το πρώτο kiwami που έχει τη μηχανή του 0 θα το παίξω στο ps4, αλλά το kiwami 2 που θα έχει τη μηχανή του 6 ίσως αξίζει να περιμένω να το παίξω στο pc 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...