Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Τέλειωσα και το tales of innocence και συνεχίζω με το legend of legaia που είχα ξεκινήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, najinblue3 είπε

συνεχεια με summer festival στο mhw, και λεω να κανω ενα διαλλειμα αφου χθες τσιμπησα επιτελους το god of war, να δουμε τι θα δουμε 😄

when-you-show-up-late-to-the-party.jpg

Τσέκαρε και το thread αν και παίζει πολύ spoiler.😗

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ilos μπα δε παιζει δε θελω να φαω σποιλς. Εντομεταξυ το ξεκινησα στο τερμα hard, και απ οτι φαινεται εκανα καλη επιλογη, εισαι one-shot το πολυ 2 κ πρεπει να προσεχεις συνεχεια

επαιξα ενα 3ωρο φανηκε πολυ καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

@ilos μπα δε παιζει δε θελω να φαω σποιλς. Εντομεταξυ το ξεκινησα στο τερμα hard, και απ οτι φαινεται εκανα καλη επιλογη, εισαι one-shot το πολυ 2 κ πρεπει να προσεχεις συνεχεια

επαιξα ενα 3ωρο φανηκε πολυ καλο

Ακόμα και στο normal είσαι 1 shot αν βρεις τα ντούκια νωρίς.😍 Εγώ σου συστήνω να μη το παίξεις στο god of war difficulty γιατί είναι πολύ κουραστικό σε συγκεκριμένα mobs που κάνουν enrage/heal συνέχεια και πρέπει να τα κυνηγάς. Άσε που σε ωθεί να παίζεις και με συγκεκριμένο τρόπο και να ψάχνεις instant kills επειδή όλα είναι πολύ tanky.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ilos είπε

Ακόμα και στο normal είσαι 1 shot αν βρεις τα ντούκια νωρίς.😍 Εγώ σου συστήνω να μη το παίξεις στο god of war difficulty γιατί είναι πολύ κουραστικό σε συγκεκριμένα mobs που κάνουν enrage/heal συνέχεια και πρέπει να τα κυνηγάς. Άσε που σε ωθεί να παίζεις και με συγκεκριμένο τρόπο και να ψάχνεις instant kills επειδή όλα είναι πολύ tanky.

κοιτα επειδη ειμαι εντελως αρχη, αν δω πως ειναι κουραστικο παιζει να ξεκινησω απο την αρχη, αλλα βασικα αν μαθεις το pattern βγαινουν. Το τρολ στην αρχη με εριξε μια φορα μεχρι να μαθω το pattern, μετα ειναι ez 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update σχετικα με το god of war

ειμαι ψιλοαρχη ακομα, εχω παιξει περιπου 10 ωρες

τα + το combat, o atreus και ποσο βοηθαει στη μαχη ιδιαιτερα τωρα που παιζω στο τερμα hard τα light arrows ειναι τερμα op και εχω επενδυσει αρκετα στον μικρο, το exploration οσο μικρο και αν ειναι μου αρεσει αρκετα και κυριως μου αρεσει που ψαχνω για gear/gold etc

τα - καθε τρεις και λιγο puzzle, απαισιο πραγματικα που το παρακανανε, βαλε 2 - 3, οχι 100, και ολα ειναι το ιδιο και κατανταει κουραστικο, περα οτι ειναι και πανευκολα και ολα ειναι αυτουσια

θα γραψω αναλυτικα οταν το τελειωσω, αλλα σε γενικες γραμμες περναω καλα με το παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ΠΟΤΕ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΑΥΤΟ? ΗΔΗ ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΕΦΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Παιχνίδι απωθημένο, από πιτσιρικάς που ήμουν και διαβάζαμε παιάνες και εποποιίες.   

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μου κάηκε ο εγκέφαλος με τα jrpgs και αφού τελείωσα και το trails in the sky first chapter ξέθαψα το mh4u.Του τράβηξα ένα format το save γιατί τα είχα κάνει μπάχαλο την πρώτη φορά  και το ξεκίνησα από την αρχή και τώρα έφαγα κόλλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...