Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, ison είπε

Κατεβασα το paladins στο switch το καλοκαιρι που εγινε release ...επαιξα λιγο μου αρεσε και το κατεβασα στο Ps4 ...αποτελεσμα να ειμαι 1 trophie πριν το Platinum 6days played απο αρχες Σεπτεμβριου και δεν εχω ακουμπησει το spiderman...γιατρε ειμαι καλα?

Καλα το πλατ ειναι αστεια ευκολο, δεν λεει κατι. Το παιχνιδι ομως τα σπαει, ειναι πολυ καλυτερο απο το overwatch στην κονσολα imho, και δεν ειναι τοσο τοξικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Καλα το πλατ ειναι αστεια ευκολο, δεν λεει κατι. Το παιχνιδι ομως τα σπαει, ειναι πολυ καλυτερο απο το overwatch στην κονσολα imho, και δεν ειναι τοσο τοξικο 

Θα διαφωνησω ...με τα νεοτερο patch το Platinum ειναι grind fest ...επισης εχει 2 συγκεκριμένα που πρεπει ειτε να τα μπουσταρεις ειτε να εισαι πολυ κωλοφαρδος (last man standing Και το 15 kill streak)

Υπενθυμίζω οτι για να παρεις (πλεον) το trophie με τις 100 καρτες πρεπει να πας το μεγαλυτερο μερος των champions level 12 (δεν ηταν οπως παλια που τις αγοραζεις με χρυσο)...φαντασου εγω ειμαι ακομα στις 58 με 6days played 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ison είπε

Θα διαφωνησω ...με τα νεοτερο patch το Platinum ειναι grind fest ...επισης εχει 2 συγκεκριμένα που πρεπει ειτε να τα μπουσταρεις ειτε να εισαι πολυ κωλοφαρδος (last man standing Και το 15 kill streak)

Υπενθυμίζω οτι για να παρεις (πλεον) το trophie με τις 100 καρτες πρεπει να πας το μεγαλυτερο μερος των champions level 12 (δεν ηταν οπως παλια που τις αγοραζεις με χρυσο)...φαντασου εγω ειμαι ακομα στις 58 με 6days played 

Κατάλαβα, το ένα με τις κάρτες το έχω κάνει, το άλλο όχι 😜 παίζεις καθημερινά? Θα σε άνταρο για κάνα casual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Κατάλαβα, το ένα με τις κάρτες το έχω κάνει, το άλλο όχι 😜 παίζεις καθημερινά? Θα σε άνταρο για κάνα casual

Ναι σχεδον καθε μερα απο 9-10 και μετα...αλλα θα ειμαι μουγγοθοδωρας γιατι κοιμουνται τα πιτσιρικια και δεν ειμαι για θορυβο!! Τι casual ...ranked κατευθειαν 

Επεξ/σία από ison
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολυ καλο το Detroit. Διαπιστωσα καποια κενα, καποιες ευκολιες στην πλοκη, αλλά σε γενικες γραμμες καλογραμμενο. Ο Cage γενικα εκβιαζει συναισθηματικα καταστασεις, ειναι το σημα κατατεθεν του αυτο, ειχε ωστοσο πολλη ανθρωπια και σαφως περασε πολλα ωραια μηνυματα περι ρατσισμου, περιβαλλοντικων και οχι μονο ανησυχιων και εφτασε ακομα και να σχολιασει  και το δικαιωμα στην αγαπη, στη μητροτητα και τη διαφορετικοτητα, αλλα και στη ματαιοδοξια μεσω θρησκευτικων συμβολισμων και ενα νεου τυπου Μεσσιανισμο.

Τεχνικα μιλωντας το παιχνιδι ηταν αλλου. Εχει παει πολυ μακρια το πραγμα στα γραφικα, στα facial animations κλπ.

Μust-play απο μενα σε οσους δεν εχουν προβλημα με τον interactive movie χαρακτηρα του παιχνιδιου.

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The evil within 2!! Ειμαι σχετικα στην αρχη ακομη γτ κανω side missions. Μ αρεσει πολυ. Αν κ θα θελα να χει λιγο καλυτερα γραφικα.. η αισθηση resident evil επι ps1 με αποζημιωνει

Ειχα ξεκινησει dishonored 2 αλλα ταφησα γτ ηθελε πολλη σκεψη κ στρατηγικη..κ δενωεχω πολυ ελευθερο χρονο.ειναι ομως κ αυτο διαμαντακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 2 παιχνιδια ειναι πολυ καλα.Το dishonored 2 φοβερο αλλα εχει ενα bug προς το τελος του παιχνιδιου που αμα σου κατσει δεν μπορεις να το τελειωσεις.Σε μενα δυστυχως την αρπαξα.

Το evil within 2 ειναι πολυ καλυτερο απο το πρωτο παιχνιδι.Οσο θα προχωρας θα γινεται καλυτερο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To dishonored 2 εννοεις οτι παρα τα patch συνεχιζει να χει bug?? Μηπως εχεις παιξει το prey? Απαιτει το ιδιο προσοχη η ειναι πιο χαλαρο. Το αγορασα γτ εμπιστευομαι arkane. Αλλα επειδη τα παιζω τερμα δυσκολια το dishonored 2 με ζορισε. Θελει ησυχια και προσοχη.

Το evil within φαινεται πολυ δυνατο. Θα ταν ωραια να υπαρχουν κ αλλα παρομοια παιχνιδια. Κ αυτο το παιζω σε φουλ δυσκολια κ εχω σκασει π δεν μπορω να χω σφαιρες κ να ξεκλειδωνω ευκολα abilities. 

Εχεις να μ προτεινεις κατι αναλογο που να χει stealth?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κανει ολα τα patch που ειχαν βγει τοτε που το επαιξα(ειναι ενας χρονος) αλλα το bug το εφαγα.

Αν εχεις xbox one και συνδρομη gamepass δοκιμασε το layers of fear.Ειναι horror πρωτου προσωπου αρκετα καλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκινησα Nier Automata στο Xbox. Αρκετα καλο! Επισης επειδη ειμαι και του ρετρου παιζω και Shining Force 3 Scenario 2 μεταφρασμενο απο φανς. 

Επεξ/σία από Misokatsu64
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι διαδραστικό παιχνίδι όπως το Fahrenheit , Heavy Rain, Beyond Two Souls, Until Dawn, Walking Dead, κλπ.

Παιχνίδι δεν θεωρείται μόνο ότι πυροβολάς σαν τρελός και να είσαι συνεχώς στην πίεση. :)

Επεξ/σία από Heatspreader
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...