Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Brazhlias είπε

Τις πρωτες δεκα ωρες με επιανε πονοκεφαλος οποτε επαιζα το παιχνιδι. Τα εντονα χρωματα που εναλλασονταν συνεχως και η μουσικη πρεπει να εφταιγαν.

Μετα το συνηθισα. Εφτασα 200 ωρες και οσο περναγε μου αρεσε ολο και περισσοτερο.

(Για το Περσονα 5 λεω).

Αυτο με την μουσικη δεν   αντεχεται  πραγματικα .Ειναι το μεγαλυτερο του μειονεκτημα .Οκ καλη η μουσικη αλλα μετα απο πολλες ωρες συνεχομενες  σε κουραζει οπως  ολες αλλωστε .Θα επρεπε να σου δινει την δυνατοτητα να την απενεργοποιεις ωστε να μην ειμαι mute  ολη την ωρα...

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Αυτο με την μουσικη δεν παλευται πραγματικα .Ειναι το μεγαλυτερο του μειονεκτημα .Οκ καλη η μουσικη αλλα μετα απο πολλες ωρες συνεχομενες  σε κουραζει οπως  ολες αλλωστε .Θα επρεπε να σου δινει την δυνατοτητα να την απενεργοποιεις ωστε να μην ειμαι το mute  ολη την ωρα...

Το ιδιο ελεγα κι εγω. Τωρα εχω βαλει ηχο κλησης το soundtrack του παιχιδιου.

you'll never see it coming...

:P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Το παρατησα  στις 10 ωρες εχει πολυ δυστροπο μενου  και δεν την παλεψα με τον τεχνικο τομεα .Σε εχω ομως θα εκπλαγεις .Ξεκινησα Persona 5   και  αφου  ξεπερασα  το αρχικο πολιτισμικο σοκ με κρατησε ,εχω ηδη  γυρω στις 40 ωρες .

Αρκεί να έχεις την royal edition. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

οχι δεν την εχω ,παιζω την απλη απο το ps collection toy PS5 .

Χμμμ ψήσου να πας στην Royal. Είναι η definitive έκδοση του παιχνιδιού και έχει άπειρες βελτιώσεις και προσθήκες συμπεριλαμβανομένων και περιεχόμενου αξίας κανονικότατου expansion. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Kingdom hearts 1.5 εχω κολλησει στην maleficent μορφη δρακου.καθε φορα μενει με λιγο hp και με σκοτωνει καθε φορα..ισως πρεπει να φαρμαρω κανα lvl και να ξαναπροσπαθησω

 

Επισης παιζω και tomb raider 2013 δεν ειναι οσο γαματο το θυμομουνα αλλα σιγουρα το καλυτερο απο την νεα τριλογια για μενα

 

Ειπα να τερματισω και borderlands 2  περιμενοντας το τριτο να μου ερθει απο public.να κανω skip το pre-sequel η αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να ασχοληθω λιγο με το project cars 2 μιας και επεσε στα χερια μου ενα ps4.

Αν το εχει κανεις μπορει να μου πει αν μπορεις να στριβεις με τον σταυρο (οπως στο gt) η στριβεις μονο με το joystick.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ASFE είπε

Θελω να ασχοληθω λιγο με το project cars 2 μιας και επεσε στα χερια μου ενα ps4.

Αν το εχει κανεις μπορει να μου πει αν μπορεις να στριβεις με τον σταυρο (οπως στο gt) η στριβεις μονο με το joystick.

Το έχω παίξει λίγο και μόνο με τον μοχλό εχω προσέξει να γίνεται αν και δεν το έχω ψάξει και στο 100% επειδή το παίζω casual το παιχνίδι για διαλείμματα από άλλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Το έχω παίξει λίγο και μόνο με τον μοχλό εχω προσέξει να γίνεται αν και δεν το έχω ψάξει και στο 100% επειδή το παίζω casual το παιχνίδι για διαλείμματα από άλλα. 

 Πηρα το assetto corsa και δυστυχως δεν γινεται να παιζεις με τον σταυρο και δεν το εχω ξανα ακουμπησει απο τοτε που το αγορασα. Οποτε ευκαιρισεις αν δεν σου ειναι κοπος ριξε μια ματια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HellBlade και Darksouls Remastered σε Xbox. Τοπ το HellBlade! DarkSouls θα το παλέψω αλλά δε ξέρω αν θα τα καταφέρω, είμαι τελείως ξυπόλητος στα αγκάθια 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα το borderlands 3 ,εχω παιξει 2 ωρες  πολυ καλυτερο απο το προηγουμενο γενικα και το καλυτερο ειναι οτι εχει αρκετο gore!κεφαλια χερια ποδια κοβονται η οι εχθροι διαλυονται τελειως.πολυ γαματο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...