Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανω ενα  διαλλειμα απο το persona 5(καταραμενη η στιγμη που το ξεκινησα )  και αρχισα control  .Ενδιαφερον δειχνει  φυσικα δεν καθομαι να διαβασω ολα τα documents  γιατι βαριεμαι αφορητα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω  μετα κοπων και βασανων τελειωσα το control.Καλο ειναι να διαβαζεις τα documents θα σε βοηθησει να καταλαβεις την ιστορια αλλιως δεν θα καταλαβεις πολλα απο το στορυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Κανω ενα  διαλλειμα απο το persona 5(καταραμενη η στιγμη που το ξεκινησα )  και αρχισα control  .Ενδιαφερον δειχνει  φυσικα δεν καθομαι να διαβασω ολα τα documents  γιατι βαριεμαι αφορητα !

Το άφησα στις 90 ώρες. Παίζει τις μισές ώρες και παραπάνω να έκανα skip διαλόγους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Socratis_g είπε

Το άφησα στις 90 ώρες. Παίζει τις μισές ώρες και παραπάνω να έκανα skip διαλόγους. 

Οπα τοσο μεγαλο ειναι και αυτο ? Πωωω δεν ειχα ιδεα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Οπα τοσο μεγαλο ειναι και αυτο ? Πωωω δεν ειχα ιδεα .

Ναι, εγώ χωρίς να έχω εμπειρία από προηγουμενα persona έφτασα σχεδόν 200 ώρες για να τερματίσω. 

Το πηγα σχετικά αργά βέβαια, αλλά όσο γρήγορα και να το πας, αν θες να ακολουθήσεις και την ιστορία δεν νομίζω πως μπορείς να το τελειώσεις πριν τις 120 ώρες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Οπα τοσο μεγαλο ειναι και αυτο ? Πωωω δεν ειχα ιδεα .

Είναι.

Απλά το 50% ειναι συνομιλίες. 

Δε λεω, ωραίο στυλάκι, γραφικά, μάχες, μουσική, japanίλα. Αλλά έλεος με αυτούς τους διαλόγους! Δεν ειναι τυχαίο που το λένε και reading emulator. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παιζω το banner saga 3 καθως εχω τρελα και γω και η γυναικα μου με tactical combat παιχνιδια. 

Ξερετε κανενα αλλο να προτεινετε (εκτος του gears tactics που εχω)? Να μην ειναι jrpg ομως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gtsoui είπε

 Παιζω το banner saga 3 καθως εχω τρελα και γω και η γυναικα μου με tactical combat παιχνιδια. 

Ξερετε κανενα αλλο να προτεινετε (εκτος του gears tactics που εχω)? Να μην ειναι jrpg ομως!

SteamWorld Heist και Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Αναπάντεχα εξαιρετικά και τα δύο (και τα DLC τους αξίζουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, gtsoui said:

 Παιζω το banner saga 3 καθως εχω τρελα και γω και η γυναικα μου με tactical combat παιχνιδια. 

Ξερετε κανενα αλλο να προτεινετε (εκτος του gears tactics που εχω)? Να μην ειναι jrpg ομως!

Mutant Year Zero. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιλοπαιζω τα σουκου ΞΑΝΑ το rdr2 ,παω να το τερματισω 2η φορα με στοχο να το φτασω πανω απο 90%.

Παραλληλα μπαινω λιγο online

κ για να σπασω την μονοτονια μπαινω ac valhalla k κατι αλλα που τα εχω ολα μες την μεση,

ΧΑΟΣ 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, gtsoui είπε

 Παιζω το banner saga 3 καθως εχω τρελα και γω και η γυναικα μου με tactical combat παιχνιδια. 

Ξερετε κανενα αλλο να προτεινετε (εκτος του gears tactics που εχω)? Να μην ειναι jrpg ομως!

XCOM 2 War Of The Chosen

Μετά το χάος.😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/2/2021 στις 9:51 ΠΜ, ilos είπε

XCOM 2 War Of The Chosen

Μετά το χάος.😁

Πραγματικά παιχνιδαρος και σκέτη πρέζα. Πρέπει όμως να έρθει στα ίσα του παιχνιδιού όποιος ασχοληθεί μαζί του. Είναι πάρα πολύ δύσκολο και το ζάρι είναι πραγματικά αμείλικτο. Θα βρίσεις, θα τσαντιστείς, θα βαράς το κεφάλι σου όμως η χαρά που θα παίρνεις είναι επίσης απίστευτα σημαντική. Εννοείται δυσκολία Ironman έτσι ώστε η κάθε σου κίνηση να έχει πραγματικά βάρος και συνέπειες αν είναι λάθος ή βιαστική ή καμιά φορά ίσως απλά είσαι άτυχος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απ' αυτά που έχω δει δν ξέρω για πόσο ακόμα θα περιμένω την ps5 έκδοση του little nightmares...σαν τρελός θέλω να το ξεκινήσω αλλά κάνω λίγο υπομονή ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...