Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η χρυσή αράχνη ενώνεται με την κόρη σου και γίνεται ο πραγματικός Θεός, και εκεί τελιώνει γράφοντας "To Be Continued..", όπως σε κάθε τέλος επεισοδίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Η χρυσή αράχνη ενώνεται με την κόρη σου και γίνεται ο πραγματικός Θεός, και εκεί τελιώνει γράφοντας "To Be Continued..", όπως σε κάθε τέλος επεισοδίου.

 

 

Ναι και εγώ αυτό είδα. Έχει και άλλο τέλος σε DLC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν κάθησα να ασχοληθώ με τα ranks.

Καθώς έπαιζα φυσικά ξεκλειδώθηκαν.

 

Εγώ παίζει να είχα 1-2 :P. Είχε να διαλέξεις δυσκολία? Δεν το θυμάμαι πολύ καλά αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν ξέρω, γύρω στα δέκα πρέπει να έβγαλα με S.

Ναί, είχε στην αρχή οταν διάλεγες New Game.

 

A μεσαία δυσκολία έβαλα εγώ. Εσύ να φανταστώ easy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί, για να το ξεκάνω στα γρήγορα.

Και γιατί στο Χ360 δεν με ενδιαφέρουν τα achievements.

 

Έτσι εξηγούνται τα Ranks σου :P. Έτσι και αλλιώς το παιχνίδι ήταν εύκολο και στο normal. Είχα πολύ καλά ranks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα σήμερα Dragonball Z Ultimate Tenkaichi. To παιχνίδι είναι epic fail. 2/10.

 

Πραγματικά δεν κατάφερα να δω ούτε ένα καλό dragonball game στο ps3. Κρίμα γιατί στο ps2 είχαν βγει φοβερή τίτλοι.

 

Το ίδιο συμβαίνει και με το bleach. Σκέφτομαι μάλιστα μία από αυτές τις μέρες να ξεσκονίσω το ps2 και να ξαναπαίξω Bleach Blade Battlers 2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν έχεις παίξει το outland, τότε πρέπει τουλάχιστον να το δεις. για εμένα, είναι παιχνιδάρα. φυσικά είναι psn game οπότε μην περιμένεις κάτι μεγαλειώδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν έχεις παίξει το outland, τότε πρέπει τουλάχιστον να το δεις. για εμένα, είναι παιχνιδάρα. φυσικά είναι psn game οπότε μην περιμένεις κάτι μεγαλειώδες

 

Φαίνεται ενδιαφέρον αλλά αφού υποστηρίζει co-op ίσως το τσιμπήσω για να το παίξω με κανέναν online όταν αναβαθμίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@naruto14

 

Enslaved, Heavenly Sword, Uncharted (αν σου έμεινε κάποιο), Ratchet & Clank (το A Crack in Time είναι το καλύτερο που έχω παίξει μέχρι τώρα), MGS4, Alice Madness Returns, Resistance (όποιο δεν έπαιξες), Homefront, Singularity, Killzone 2/3, Crysis 2

 

Αυτά μου έρχονται τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...