Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Google Nexus 7'


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό το μηχανηματάκι..Που λεφτά για πέταμα ομως...Ακόμα θεωρό πως οι ταμπλέτες δεν έχουν να μου προσφέρουν τίποτα στη καθημερινότητα μου τουλάχιστον οσο δεν θα μπορεί να μου στείλει την angelina jolie σπίτι :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα σας, εγώ έχω παραγγείλει 2 κομμάτια 16gb από το eshop από τις 27/7, κ καθημερινά, μου βρίσκουν διάφορες δικαιολογίες για την καθυστέρηση παραλαβής. στην αρχή λέγανε στις 30/7. μετά στις 30/7 το βράδυ, μετά την παρασκευή 3/8, χθες μου είπανε σε 7 μέρες,,,,ούτε και οι ίδιοι ξέρουν,

άμα τους πεις ότι θέλεις να καταχωρίσεις καινούργια παραγγελία, πάλι τα ίδια θα σου πουν στο τέλος..λέγοντας σου ότι υπάρχει σειρά προτεραιότητας(ή κάτι τέτοιο..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια τι 200 ευρω. Στο e-shop το μονο μαγαζι που το βρικα στην Ελλαδα και κοστιζει 300. Δινω 100 ακομα και περνω το ipad 3 που ειναι πολυ ανωτερο αυτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια τι 200 ευρω. Στο e-shop το μονο μαγαζι που το βρικα στην Ελλαδα και κοστιζει 300. Δινω 100 ακομα και περνω το ipad 3 που ειναι πολυ ανωτερο αυτου.

ρίξε μια ματια στο skroutz για να δεις τη τιμή του ipad και θα καταλάβεις ότι δεν είναι μόνο +100 ευρώ αλλά πολύ περισσότερα. όσο για το ποιο είναι καλύτερο, αυτό είναι μεγάλη κουβέντα. γενικότερα τα προϊόντα της apple δε φημίζονται για το value for money που έχουν,δε λέω πως δεν είναι καλά,απλά δεν αξίζουν τις τιμές τους. για το nexus 7, μόλις έρθει επίσημα στην Ελλάδα θα πέσει η τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Εγώ το παραλαμβάνω από Australia σε λίγες μέρες , ξέρει κανένας αν το κάνω root αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο του installous ??? η γενικός κάποιο site με καλούδια ?

 

Thanks !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κλείσει μια εβδομάδα με το tablet και μπορώ να πω ότι το βρίσκω πολύ πιο βολικό από τα ipad που έχουν περάσει από τα χέρια μου αλλά και από το galaxy tab 10" (το πρώτο). Οι 7" είναι το ιδανικό μέγεθος για μένα. Αυτό που με χαλάει λίγο είναι το βάρος του (κουράζονται πολύ εύκολα τα χέρια μου όταν το κρατάω στο κρεβάτι) και ότι καμιά φορά δεν "θυμίζει" quad core πχ πριν που έκανα εγκατάσταση ένα app και έβλεπα ένα αθλητικό site σε κανονική desktop μορφή και όχι mobile.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εσείς που το πήρατε, από πού το πήρατε και πόσο σας κόστισε τελική τιμή μέχρι να έρθει στο σπίτι σας; Το e-shop απ' ότι είδα την έχει ρίξει την τιμή του κατά 50 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε αν γενικα μπορουμε να το παραγγειλουμε απο amazon.com ; αν οχι, απο καποιο ευρωπαικο site ; 300 € που το βρισκω εδω ειναι πολλα, θα ηθελα να το παρω κοντα στα 250...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...