Προς το περιεχόμενο

Electroworld προσφορές


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν προορίζεται και για media player πάρε το lifeview. Αν δεν σε ενδιαφέρει το media player τότε παρε το crystal audio λόγο τηλεκοντρόλ.

 

Βλέπω ότι ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα. Μάλιστα διαβάζω ότι δεν είναι σίγουρο ότι θα παίξει ac3 ο lifeview.

 

Με chip 7818 Ac3 σίγουρα παίζει ο PowerPlus HD2000 και ο Ferguson T65. Ο δεύτερος μάλιστα έχει και τη σχετική άδεια πληρωμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν προορίζεται και για media player πάρε το lifeview. Αν δεν σε ενδιαφέρει το media player τότε παρε το crystal audio λόγο τηλεκοντρόλ.

 

 

Έχω και εγώ το παραπάνω δείλημμα, οπότε μήπως θα μπορούσες να δώσεις λίγες πληροφορίες παραπάνω στο γιατί ο lifeview θεωρείται καλύτερος media player? HD Ματρόσκες δε παίζουν και τα 2? H έλλειψη με το codec ήχου που έχει το crystalaudio, δεν ισχύει και για το lifeview? H λάθος έχω καταλάβει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γεια ^_^, τι χρωμα? ποτε υπολογιζουν οτι θα μπορεσουν να παραδωσουν?

εγω σκεφτομαι να περιμενω το OUYA devil.png

 

Σε live photos που είδα κόκκινο... Μακράν το πιο ωραιο.

 

Κανονικά παραδίδουν 1-2 μέρες μετά αφού παραλάβουν. Το θέμα είναι θα παραλάβουν κομμάτια στις 27-28 που είναι και η επίσημη κυκλοφορία?.... Και επειδή έχουν πέσει πολλά preorder δεν νομίζω το πρώτο stock να φτάσει για όλους. Αρα μερικοί θα πρέπει να περιμένουν την δεύτερη παρτίδα. Στο τηλέφωνο μου είπαν πληροφορίες για stock και σε τι σειρά στα preorders είμαι/ειμαστε θα έχουν από την ερχομενη week. Παίρνετε τηλέφωνο και ρωτάτε....

 

To OUYA μου είναι παντελώς αδιάφορο... Όσο καλά indy games και να βγάλουν είναι για casual/smartphone κοινό κυρίως. Στα + του η χαμηλή τιμή αλλα εμενα με 3ις ήδη κονσόλες και προσεχώς το 3DS δεν μου κάνει αίσθηση... Μιας και ποτε δεν έχω κάτσει να ασχοληθώ με smartphone games γιατί πολύ απλα όσα δοκίμασα δεν μου αρεσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχω και εγώ το παραπάνω δείλημμα' date=' οπότε μήπως θα μπορούσες να δώσεις λίγες πληροφορίες παραπάνω στο γιατί ο lifeview θεωρείται καλύτερος media player? HD Ματρόσκες δε παίζουν και τα 2? H έλλειψη με το codec ήχου που έχει το crystalaudio, δεν ισχύει και για το lifeview? H λάθος έχω καταλάβει;[/quote']

 

Όχι φίλε μου δεν έχεις καταλάβει εσύ λάθος, εγώ μπέρδεψα τα μπούτια μου με το ac3 και το dts downmix. Τελος πάντων ζητώ συγγνώμη αν σας μπέρδεψα περισσότερο. Σβήνω και το post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ποιο αν επιτρεπεται;;; Εγω χαλβαδιαζα τα roccat αλλα δεν ειχε και καμια τρομερη τιμη...

 

Το Roccat Kova+ παρήγγειλα!

7.5€ γλίτωσα, τίποτα το τρομερό, αλλά αφού θα έπαιρνα ποντίκι και ζαχάρωνα το συγκεκριμένο, καλά μου έκατσε!

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά στο καινούριο φυλλάδιο του Κωτσόβολου το Crystal Audiο MM-BOX-G το είδα στα 49€.Κρίμα να δώσει κάποιος 5€ παραπάνω ασκόπως...

 

Είναι σίγουρο αυτό?γιατί προς το παρόν έχει τιμή ιντερνετ 79,99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...