Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτήσω κατι εγώ ρε παιδιά μια μικρολεπτομέρεια; Τα emblems που βάζουν και δείχνει όταν σε σκοτώνει πως τα βάζουν εγω εχω βρεί μόνο να φτιάχνω κάτι σχεδιάκια στο battlelog. Μερικοί εχουν ολόκληρα σχέδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχω λιώσει το BF3 μαζί με τα expansions του (premium) απο την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε (κοντά 160 ώρες) και το καραγούσταρα.

Αξίζει να επενδύσω το 30άρι για το 4; Ρωτάω γιατί ακούω για προβλήματα. Αν ήταν κάποιος απο εσάς στην θέση μου, τι θα έκανε, θα το αγόραζε τώρα στα 30 ή θα περίμενε λίγο ακόμα να φτιάξει η κατάσταση (κι εννοείται, όπως είναι επόμενο να το πάρει και φτηνότερα). Σκεφτόμουνα να το πάρω τώρα μιας κι έρχονται Χριστούγεννα και θα είχα μπόλικο ελεύθερο χρόνο να παίξω. Τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχω λιώσει το BF3 μαζί με τα expansions του (premium) απο την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε (κοντά 160 ώρες) και το καραγούσταρα.

Αξίζει να επενδύσω το 30άρι για το 4; Ρωτάω γιατί ακούω για προβλήματα. Αν ήταν κάποιος απο εσάς στην θέση μου, τι θα έκανε, θα το αγόραζε τώρα στα 30 ή θα περίμενε λίγο ακόμα να φτιάξει η κατάσταση (κι εννοείται, όπως είναι επόμενο να το πάρει και φτηνότερα). Σκεφτόμουνα να το πάρω τώρα μιας κι έρχονται Χριστούγεννα και θα είχα μπόλικο ελεύθερο χρόνο να παίξω. Τι λέτε;

Nαι ρε προχωρα ,αν και χωρις παρεξηγηση 160 ωρες δεν μου κανει και για το τοσο λιωσιμο ...:P Πρεπει να ξεπερασεις τις 500 για να πεις οτι κατι κανεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο 160 ώρες έλεγε το origin.  Τόσο έχω παίξει. Αν και δεν νομίζω πως έχει και τόσο σημασία για το θέμα. :P

Άλλο ρωτάω, ένας σχετικά έμπειρος παίχτης BF (αν μπορώ να χαρακτηριστώ έτσι), αξίζει να δώσει 30 ευρώ ή θα πάνε χαμένα;

Σε καμία περίπτωση δεν μου περισσεύουν 30 ευρώ γι' αυτό και ρωτάω.

TIME PLAYED

247H 26M

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo οrigin λεει μαλακιες, στο battlelog θα βλεπεις ...

Σου περισσευουν δεν σου περισσευουν ειναι must το game της dice...To αγοραζεις μας κανεις add εδω και ξεκινας να παιζεις , τι το κουραζεις ...Αν δεν ηθελες δεν θα ξεκιναγες καν την κουβεντα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Στο δικό μου μηχάνημα υπολογίζω μέσο ώρο 2 crashes σε 3ωρο session (παρατήρησα ότι το παθαίνω όταν κάνει loading και κάνω browsing στην δεύτερη οθόνη γιατί βαριέμαι να περιμένω). Αν σε απασχολεί αυτό, όχι, δεν έχουν λυθεί αυτά. Ότι θα παίξεις θα παίξεις πάντως.

 

Το θέμα είναι και πόση ώρα διαθέτεις. Αν διαθέτεις μισή ώρα, έ, επίφοβο. Κρας+λοαντινγκ+κανα ρισταρτ, πάει η ώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Tι εννοεις στα διαβαζει για 64 ? Που το ειδες αυτο ?</p>

Μου λέει στα setting's ότι δεν γίνεται να αλλάξω τις ρυθμίσεις γραφικών γιατί έχω 32 bit λογισμικό ενώ έχω 64

<p>Tι εννοεις στα διαβαζει για 64 ? Που το ειδες αυτο ?</p>

Μου λέει στα setting's ότι δεν γίνεται να αλλάξω τις ρυθμίσεις γραφικών γιατί έχω 32 bit λογισμικό ενώ έχω 64

<p>Tι εννοεις στα διαβαζει για 64 ? Που το ειδες αυτο ?</p>

Μου λέει στα setting's ότι δεν γίνεται να αλλάξω τις ρυθμίσεις γραφικών γιατί έχω 32 bit λογισμικό ενώ έχω 64

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου λέει στα setting's ότι δεν γίνεται να αλλάξω τις ρυθμίσεις γραφικών γιατί έχω 32 bit λογισμικό ενώ έχω 64

 

 

Ποια έκδοση τρέχεις του bf4?

Δες

 

SMy7hQD.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κατι εγώ ρε παιδιά μια μικρολεπτομέρεια; Τα emblems που βάζουν και δείχνει όταν σε σκοτώνει πως τα βάζουν εγω εχω βρεί μόνο να φτιάχνω κάτι σχεδιάκια στο battlelog. Μερικοί εχουν ολόκληρα σχέδια.

Eδώ είσαι σύγγαυρε ;) http://emblemsbf.com/ έχει και οδηγίες για να περάσεις όποιο θές .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...